تاپیک مخصوص نمونه کارهای شما

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست من تنظیم رندر شما چی بوده 27 ساعت طول کشیده !!!؟ اونم برای عکس 800*600 یکم رو تنظیمات رندرت بیشتر دقت کن رندر این عکس توی یک pc متوسط از 5 ساعت بیشتر نباید بشه ! pc قوی 1 ساعت !

عزیزم اوالا که یایز واقعی این عکس این نیست ک گذاشتم.برای اینکه زودتر لود شه سایزشو کم کردم و اینجا گذاشتم.دوما این جز اولین رندرهامه برای همین زیاد وارد نبودم ولی الان تو ۴ساعت اینو رندر میگیرم

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
خسته نباشی کاره خوبی شده
من با این سرعت نت یکی دوتا از تصاویر رو دیدم ،کاره خوبی که انجام دادید شما حالتهای مختلف روز هست
اما این برگهایی که رو زمین پخش کردید کار رو مصنوعی کرده،خوب نشده
درمورد هوای بارانی قطرات خیلی بزرگن مخصوصا رو سیم ها
تو یکی از تصاویر هم چراغهای ماشین روشنه!! هم تو هوا پرنده دیده میشه!
افکت چراغ برق هم اینقدر دقیق بیضی نیست!! یه بهم ریختگی داره به طور ظبیعی نه بیضی نه ستاره ای !!
راستی گربه رو هم دیدم سایه نداره!
ببخشید
از ایرادهای جزئی که گفتم ناراحت نشید.کارتون خوبه..

amini_farhang

عضو جدید

hamidrezamaj

عضو جدید
سلام دوستان ، من تازه عضو سایت شدم ، امیدوارم تعامل خوبی داشته باشیم ...
1.jpg

درضمن سایت شخصی من 3Display.ir هستش ، گالری آثارمو میتونید اونجا هم ببینید...
با سپاس فراوان

dthed

عضو جدید
اوربرایت آره..مخصوصا متریال سفید خیلی راحت اینجوری میشه قبول دارم..

Martin جان کارات بسیار عالیه تبریک میگم ولی برای اوربرایت اگه با گاما و render id تو post pro نشد درست کرد تو خود رندر خیلی راحت میشه درستش کرد همینطور متریال هایی که رنگشون هم خیلی bleed میکنه رو هم میشه به این روش درست کرد
متریال سفیدت رو داخل یک override material بده و داخل اون به متریال reflection و global illumination ـش یه متریال یه رنگ طوسی خام بده با این روش خیلی راحت overbright و overburn و colorbleed رو خیلی ساده درست میکنه

رود

عضو جدید
کاراتون بسیار عالی شده منم هم وری کار می کنم چند تا سوال داشتم نماهای ساختمان کناری رو چطوری درکنار کارتون می زارید با عکس گرفتن؟

concreteman

عضو جدید
طراحی : آرشیکد
رندر : آرتلانتیس
زمان رندر : یک دقیقه و چهل و نه ثانیه
پست پرو : آرتلانتیس.
پس زمینه : فوتوشاپ

beiE.jpg

منتظر نظرات شما هستم.

concreteman

عضو جدید

dthed

عضو جدید
آخرین ویرایش:

arch1375

عضو جدید
54.jpg
بی زحمت عیب کار ها رو بگید

یه مدته تقریبا کل بخش گالری آثار راکد مونده نه کسی کار میگذاره نه کسی نظری میده نمیدونم چرا یه زمانی اینجا خوب رونق داشت

آخرین ویرایش:

arch1375

عضو جدید
اینم شیت بندی کار نمیدونم چطور شده این اولین کار شیت بندی منه هیچ دانشی دربارش ندارم
Untitled-15.jpg
یادم رفت از فرهیخته تشکر کنم که تشکر میکنه از پستا
شرمندمون کردی;)