تعامل و اموزش رویت معماری 2017

memar mo

عضو جدید
1-مهندسانی که با نرم افزار رویت معماری کار میکنند لطف کنند به شناسه بنده پیام دهند جهت همکاری واشنایی بیشتر تعاملاتی سازنده داشته باشیم

2-بسیاری از مهندسان زمان کار کردن با رویت بعضی اوقات با کمبود فمیلی (یا به قول سه بعدی کارها –ابجکت-) روبرو میشوند بنابراین تصمیم گرفتم بنا به درخواست کاربران رویت که با فرستادن عکس و یا هر چیز دیگری که به ساخت ان فمیلی مورد نظرشان کمک میکند بنده را یاری بفرمایند (اندازه گذاری در اولویت است) تا فمیلی ان را برایشان تهیه کنم(فعلا رایگان)

3- نرم افزار اشکالاتی از ترسیمات ما میگیرد که با منطق ما جور است ولی با منطق بیم جور نیست! در این امر میتوانم در حد توانم یاریشان کنم

4- در صورت نیاز مهندسین گرامی و درخواست ایشان مبنی بر تهیه فیلمی از چگونگی ساخت ان فمیلی و چگونگیه ساخت تمپلیت معماری انجام میشود

5- در ساخت تمپلیت سفارشی از نظر کاربر میتوانم راهنما باشم

6-با توجه به قیمت های بالای پکهای اموزش رویت اعم از حضوری و یا اینترنتی و کمبود وقت برای یادگیری نرم افزار عزیزان :
اموزش انلاین رویت (مبتدی تا حرفه ای) به صورت جز به جز در صورتی که با شناسه بنده در ارتباط باشند انجام میپذیرد با توجه به اموزش موردی خاص در مورد نرم افزار رویت معماری که مد نظرشان است صورت می پذیرد

در یک کلام من هستم تا مهندس هایی که به هر طریق با نرم افزار رویت (معماری) مشکل دارند با هم تعاملی سازنده داشته باشم

با تشکر

❤️تندرستی شاکله وجودتان باد❤️

محمد ایرانی

شناسه تلگرام : @Mohammad092
گروه معماران جوان: https://t.me/joinchat/AAAAAAop_6O4kslpZp4mMA