اموزش و رفع اشکال مربوط به:ARTLANTIS

concreteman

عضو جدید
اون متریالا تا ورژن ۴ رو ساپورت میکنه. برای استفاده در ورژن ۵ باید کانورتشون کنی

Sent from my GT-S6810P using Tapatalk

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
در فولدری گه آرتلانتیس 5 رو نصب کردی یه فایل اجرایی هست به اسم media converter اونو باز کن متریالهای دانلود شده رو توش باز کن و convert رو بزن

سلامم مهندس.
یه سوال:
متریال هایی که تو آرتلانتیس میسازیم و سیو میکنیم یه جایی،کجا میرن؟یعنی چجوری میشه زشون استفاده کرد؟ورژن آرتم 5 هستش.

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
salam chetori mishe render nama az karam to artlantis begiram? dorbin bayad parallel bashe?

سلاممم.
بله.
ولی ممکنه همه چیو سفید ببینید.باید تمام اجزا رو تو نمایش دوربین بیارید.متوجه نشدید بگید عکس بزارم.

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
ممنون میشم توضیح بدی

سلاممممم.
وقتی نوع پارالل رو انتخاب مکینید تو اون قسمتی که با کادر قرمز نشون دادم باید تمام تیک ها زده شده باشه.تو کادر سفید هم که میشه نماهای مختلف و یا سایت پلان رو دید.

Untitled.jpg

سائ

عضو جدید
سلاممممم.
وقتی نوع پارالل رو انتخاب مکینید تو اون قسمتی که با کادر قرمز نشون دادم باید تمام تیک ها زده شده باشه.تو کادر سفید هم که میشه نماهای مختلف و یا سایت پلان رو دید.

مشاهده پیوست 219034

من داخلی کارن کردم با این نرم افزار ولی مثلا میتونید اون نور مخفی رو رو مدل کنید تو آرشی کد بعد به همون جسم تو آرتلانتیس neon glass بدید.

سلا میشه خواهش کنم بگین چطور میتونم آبجکتایی که تو آرتلانتیس هست رو در رندرم بیارم؟؟؟

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
سلا میشه خواهش کنم بگین چطور میتونم آبجکتایی که تو آرتلانتیس هست رو در رندرم بیارم؟؟؟

سلاممم.
تو همین عکسی که گذاشتم تو نوار ابزار بالای صفحه گزینه آبجکت رو میبینید.رو اون کلیک کنید و از آبجکت های پایین صفحه ،آبجکت مورد نظرتون رو انتخاب کنید و درگ کنید تو صفحتون.تنظیمات مربوط به اون آبجکت بالای صفحه ظاهر میشه که میتونید تغییرات لازم رو توش اعمال کنید.

mahdi6413

عضو جدید
چیکار کنیم؟ رندر ارت لانتیس مثل مکس قوی باشه وطبیعی دربیاد نه کار تونی !

concreteman

عضو جدید
چیکار کنیم؟ رندر ارت لانتیس مثل مکس قوی باشه وطبیعی دربیاد نه کار تونی !
??? تو آرتلانتیس رندر کارتونی در نمیاد.
نور محیط رو تنظیم کن.
از متریال با کیفیت استفاده کن.
سعی کن بیشتر از متریال از شیدر استفاده کنی.
به سایه ها توجه کن