این گرایش از عمران....

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
این گرایش از عمران(مدیریت پروژه و ساخت) زیاد جا نیفتاده تو کشورمون و هر وقت از کسی پرسیدم که چطوریه جواب قانع کننده ای نشنیدم،چند بارم سرچ کردم ولی جسته و گریخته یه چیزایی گفتن که محسوس نیست...
دوستانی که از نزدیک با این رشته اشنایی دارن و یا اطرافیانشون به طریقی مشغول هستن با این رشته، اگه اطلاعاتی دارن که مفید واقع میشه ممنون میشم که ارائه بدن...

mekatron

عضو جدید
با سلام .تخصص بنده توو این زمینه نیست ولی تصمیم گرفتم که با این رشته آشنا بشم و ازش استفاده کنم ولی همینطور که دوست عزیزمون گفتن متاسفانه اونطور که باید هنوز توویه کشور جا نیفتاده.آرزوی موفقیت براتون دارم.

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام به همه
این گرایش از عمران(مدیریت پروژه و ساخت) زیاد جا نیفتاده تو کشورمون و هر وقت از کسی پرسیدم که چطوریه جواب قانع کننده ای نشنیدم،چند بارم سرچ کردم ولی جسته و گریخته یه چیزایی گفتن که محسوس نیست...
دوستانی که از نزدیک با این رشته اشنایی دارن و یا اطرافیانشون به طریقی مشغول هستن با این رشته، اگه اطلاعاتی دارن که مفید واقع میشه ممنون میشم که ارائه بدن...

اقا امير سلام

لطفا به اين تايپيك
نظر شما در مورد مهندسی مدیریت پروژه چیست؟

مراجعه فرماييد .

با تشكر

--------------------------
من هم مدير محترم ميخوام اين پست رو به اين بخش منتقل فرمايند .

آخرین ویرایش:

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا امير سلام

لطفا به اين تايپيك
نظر شما در مورد مهندسی مدیریت پروژه چیست؟

مراجعه فرماييد .

با تشكر

--------------------------
من هم مدير محترم ميخوام اين پست رو به اين بخش منتقل فرمايند .
مهندس زیبا سلام
ممنون بابت راهنماییتون ولی اون تاپیک فقط شده جای اینکه چه رشته ای در اینده بهتر خواهد بود و کی ارمانی و ....
یه کمم از رشته مذکور گفته ولی فقط چیزاییه که با یه سزچ میتونی بدست بیاری
من تو پست اول گفتم که
دوستانی که از نزدیک با این رشته اشنایی دارن و یا اطرافیانشون به طریقی مشغول هستن با این رشته، اگه اطلاعاتی دارن که مفید واقع میشه ممنون میشم که ارائه بدن
به عبارتی یعنی یه توضیح ملموس از رشته.
مرسی

anish

عضو جدید
سلام .اشنای من به رشته مدیریت ساخت برمیگرده به استاتیدی که در دوره تحصیل داشتم و فارغالتحصیل ساخت بودن . و این اطلاعات محدود به تعاریف آنها و یک سری مقالاتی که در زمینه ساخت در اختیار ما قرار داده بودن میشه .رشته ما مهندسی مدیریت پروژه ست اما به گفته همین اساتید رشته ما با مدیریت ساخت تفاوت چندانی ندارند و هدف هر دوی آنها یکیست .برای همین از اولویت های ما در مقطع ارشد شرکت در آزمون مدیریت ساخت می باشد که بر راه این هدف ما دو مشکل اساسی وجود دارد یک :پذیرش محدود رشته ساخت که کفاف خیل زیاد فارغالتحصیلان رشته مدیریت پروژه را ندارد .دو:حجم زیادی از واحد های مدیریت ساخت در مقطع ارشد را دانشجویان مدیریت پروژه در مقطع کارشناسی پاس می کنند و این تکرار دوباره کمی برای ما ازار دهندست .اما این را بدانید که هدف و مباحث و آینده کاری هر دو رشته یکیست.
به نظر بنده هر دو این رشته ها جای کار دارند و کتابها مراجع و مقالات به زبان فارسی آن بسیار محدود هست . و همچنین تعداد فارغالتحصیلان آنها چون تقریبا نو پا هستن و مطالب در مورد این رشته ها همان چیز های هستن که در اینترنت میبینید یا چند کتاب محدود که در بازار وجود دارند . این مطالب را ما خود باید ایجاد کنیم .گروه دانشجوی ما حرکت های کوچکی را شروع کرده و بعضا محدود سایت های را هم در زمینه مدیریت ساخت و پروژه می بینیم اما آنها هم محدودن .ما در همین زمینه سایتی ایجاد کردیم تا بتوانیم مفهوم ساخت و پروژه را گسترش دهیم.
من در خدمت شمام هر بحث و مباحثه ای بود در خدمتم برای شروع بحثمون دو فایل ضمیمه را قرار می دهم البته امیدوارم تکراری نباشن

پیوست ها

• مديريت ساخت و جا&#.pdf
    93.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • صنعت ساخت.pdf
    736.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

anish

عضو جدید
توضیح مختصر اما کامل از مدیریت ساخت

پیوست ها

• مدیریت ساخت.pdf
    512.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا