[ استخدام و کاریابی ] دعوت به همکاری

valentino

عضو جدید
مرسي از اطلاعاتتون
ولي من خودم شخصا از اين چيزايي كه گفتين نه سر رشته اي دارم و نه چيزي فهميدم ! :redface:
كسي قراره شخصي با مشخصاتي كه من دادم ، رو وارد بازار كار كنه .
حالا اون شخصي كه قراره متخصص gis رو بياره سر كار اين شرايط رو گذاشتن :

بومي بوشهر باشه چون كار در منطقه بوشهره و
فارغ التحصيل ليسانس يا فوق و يا حتي محصل در مقطع فوق ليسانس باشه
و در عين حال متخصص gis باشه

دوست عزیز رشته GIS در دانشگاه تحصیل می شه و تا دکتری هم ادامه داره
GIS یکی از گرایش های رشته نقشه برداری هستش، بهتره این مطلب را توی قسمت نقشه برداری مطرح کنی تا زودتر به نتیجه برسی
منم خودم نقشه برداری خودنم و با GIS و نرم افزار ARC GIS کار کردم ولی متاسفانه استان بوشهر نیستم و ساکن کرجم
دوستان خودم هم همشون تهران و کرج هستند

darab-f

عضو جدید
آگهی استخدام

آگهی استخدام

شرکت بیمه آرمان به منظور تکمیل کادر فنی ، اجرایی و اداری خود از علاقمندان واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:
  • شرایط عمومی:
    1. تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
    2. اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادایان شناخته شده در قانون اساسی ج . ا . ایران
    3. التزام به قانون اساسی ج . ا . ایران
    4. دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی (برای داوطلبین مرد) و یا ارائه کارت معافیت دائم غیر پزشکی
    5. نداشتن سابقه کیفری
    6. تندرستی جسمی و روحی طبق گواهی پزشک
    7. عدم اعتیاد به مواد مخدر

• :شرایط اختصاصی استخدام
    1. ارائه مدرک تحصیلی مورد نیاز مطابق با جدول شماره یک
    2. حداقل سن 25 و حداکثر 40 سال
    3. آشنایی با مهارتهای هفت گانه رایانه به تشخیص مدیریت فناوری اطلاعات شرکت
    4. آشنایی کافی با زبان انگلیسی
    5. حداقل دو سال سابقه کاری مرتبط
    6. قبولی در آزمونهای طراحی شده توسط شرکت
    7. بومی بودن در شهر مورد تقاضا
    8. عدم اشتغال در سازمانها و نهادهای دولتی و غیر دولتی

تبصره 1 : افراد دارای سابقه فعالیت در صنعت بیمه به شرط اخذ رضایتنامه کتبی از شرکت قبلی دارای اولویت می باشند.

تبصره 2 : شرکت در قبال به کارگیری تمامی افراد که نسبت به تکمیل فرم استخدام مبادرت می ورزند تعهدی ندارد.

تبصره 3 : صحت و سقم اطلاعات ابراز شده بر عهده داوطلبین بوده و در صورتیکه خلاف هر یک از موارد اثبات گردد استخدام متقاضی در هر مرحله کان لم یکن تلقی می شود.
ردیف رشته تحصیلی مقطع تحصیلی سابقه کار شرایط اختصاصی
1 مدیریت بیمه کارشناسی و کارشناسی ارشد دوسال و بالاتر آشنا به صدور خسارت در رشته های مختلف بیمه ای
2 حسابداری کارشناسی دوسال و بالاتر آشنا با نرم افزارها و روشهای حسابداری
3 مدیریت مالی کارشناسی دوسال و بالاتر آشنا با نرم افزارها و روشهای حسابداری
4 علوم اقتصادی کارشناسی دوسال و بالاتر آشنا به امور مرتبط در صنعت بیمه
5 کامپیوترسخت افزار و نرم افزار کارشناسی دوسال و بالاتر آشنایی به علوم شبکه ، سخت افزار و نرم افزارهای مرتبط
6 مدیریت بازرگانی کارشناسی دوسال و بالاتر آشنایی به نرم افزارهای مرتبط در صنعت بیمه
7 اکچوئری کارشناسی ارشد دوسال و بالاتر آشنایی به نرم افزارهای مرتبط
8 روابط عمومی و ارتباطات کارشناسی دوسال و بالاتر آشنا به علوم ارتباطی ، تبلیغات و رسانه
9 علوم اداری کارشناسی دوسال و بالاتر آشنا به قوانین و مقررات اداری و استخدامی کشور
10 مهندسی عمران کارشناسی دوسال و بالاتر آشنا به نکات کلیدی در بازدیدهای بیمه ای
11 آمار کارشناسی دوسال و بالاتر آشنا به نرم افزارهای آمار و تحلیل اطلاعات آماری
12 پرستاری کاردانی دوسال و بالاتر آشنایی به ارتباطات مراکز بیمارستانی و علوم درمانی
13 اسناد پزشکی کارشناسی دوسال و بالاتر آشنایی به اصطلاحات پزشکی
14 مهندسی مکانیک کارشناسی دوسال و بالاتر آشنا به نکات کلیدی در بازدیدهای بیمه ای
15 حقوق کارشناسی- کارشناسی ارشد دوسال و بالاتر آشنا به طرح دعاوی و امور حقوقی مرتبط با شرکتهای بیمه

mst_ab

عضو جدید
به یک نفر مسلط به تحلیل و طراحی منابع آب بتنی با نرم افزار SAP نیازمندیم

به یک نفر مسلط به تحلیل و طراحی منابع آب بتنی با نرم افزار SAP نیازمندیم

سلام،از دانشجویان ، افرادی که تجربه ی کافی رو ندارن و یا به هر علتی از کار خودشون اطمینان کافی رو ندارن در خواست می کنم پیام ندن.
ما به یک نفر که با نرم افزار SAP مسلط باشه و تجربه ی کافی هم در زمینه ی تحلیل و طراحی منابع بتنی زمینی (100-500 متر مکعب) داشته باشه داریم یا حداقل نمونه کار مشابهی داشته باشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نفر رو میخوای چیکار؟
فقط یه نفر؟
استخدامیه؟حقوق چند؟

mst_ab

عضو جدید
کار به صورت پروژه ای هست، طراحی منبع آب بتنی (مستطیلی) با سپ ،دستمزد توافق خواهد شد. اگر توانایی دارید اعلام کنید.

ppro

عضو جدید
شرکت بیمه آرمان به منظور تکمیل کادر فنی ، اجرایی و اداری خود از علاقمندان واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:
  • شرایط عمومی:
    1. تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
    2. اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادایان شناخته شده در قانون اساسی ج . ا . ایران
    3. التزام به قانون اساسی ج . ا . ایران
    4. دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی (برای داوطلبین مرد) و یا ارائه کارت معافیت دائم غیر پزشکی
    5. نداشتن سابقه کیفری
    6. تندرستی جسمی و روحی طبق گواهی پزشک
    7. عدم اعتیاد به مواد مخدر
  • :شرایط اختصاصی استخدام
    1. ارائه مدرک تحصیلی مورد نیاز مطابق با جدول شماره یک
    2. حداقل سن 25 و حداکثر 40 سال
    3. آشنایی با مهارتهای هفت گانه رایانه به تشخیص مدیریت فناوری اطلاعات شرکت
    4. آشنایی کافی با زبان انگلیسی
    5. حداقل دو سال سابقه کاری مرتبط
    6. قبولی در آزمونهای طراحی شده توسط شرکت
    7. بومی بودن در شهر مورد تقاضا
    8. عدم اشتغال در سازمانها و نهادهای دولتی و غیر دولتی
تبصره 1 : افراد دارای سابقه فعالیت در صنعت بیمه به شرط اخذ رضایتنامه کتبی از شرکت قبلی دارای اولویت می باشند.

تبصره 2 : شرکت در قبال به کارگیری تمامی افراد که نسبت به تکمیل فرم استخدام مبادرت می ورزند تعهدی ندارد.

تبصره 3 : صحت و سقم اطلاعات ابراز شده بر عهده داوطلبین بوده و در صورتیکه خلاف هر یک از موارد اثبات گردد استخدام متقاضی در هر مرحله کان لم یکن تلقی می شود.
ردیف
رشته تحصیلی
مقطع تحصیلی
سابقه کار
شرایط اختصاصی
1
مدیریت بیمه
کارشناسی و کارشناسی ارشد
دوسال و بالاتر
آشنا به صدور خسارت در رشته های مختلف بیمه ای
2
حسابداری
کارشناسی
دوسال و بالاتر
آشنا با نرم افزارها و روشهای حسابداری
3
مدیریت مالی
کارشناسی
دوسال و بالاتر
آشنا با نرم افزارها و روشهای حسابداری
4
علوم اقتصادی
کارشناسی
دوسال و بالاتر
آشنا به امور مرتبط در صنعت بیمه
5
کامپیوترسخت افزار و نرم افزار
کارشناسی
دوسال و بالاتر
آشنایی به علوم شبکه ، سخت افزار و نرم افزارهای مرتبط
6
مدیریت بازرگانی
کارشناسی
دوسال و بالاتر
آشنایی به نرم افزارهای مرتبط در صنعت بیمه
7
اکچوئری
کارشناسی ارشد
دوسال و بالاتر
آشنایی به نرم افزارهای مرتبط
8
روابط عمومی و ارتباطات
کارشناسی
دوسال و بالاتر
آشنا به علوم ارتباطی ، تبلیغات و رسانه
9
علوم اداری
کارشناسی
دوسال و بالاتر
آشنا به قوانین و مقررات اداری و استخدامی کشور
10
مهندسی عمران
کارشناسی
دوسال و بالاتر
آشنا به نکات کلیدی در بازدیدهای بیمه ای
11
آمار
کارشناسی
دوسال و بالاتر
آشنا به نرم افزارهای آمار و تحلیل اطلاعات آماری
12
پرستاری
کاردانی
دوسال و بالاتر
آشنایی به ارتباطات مراکز بیمارستانی و علوم درمانی
13
اسناد پزشکی
کارشناسی
دوسال و بالاتر
آشنایی به اصطلاحات پزشکی
14
مهندسی مکانیک
کارشناسی
دوسال و بالاتر
آشنا به نکات کلیدی در بازدیدهای بیمه ای
15
حقوق
کارشناسی- کارشناسی ارشد
دوسال و بالاتر
آشنا به طرح دعاوی و امور حقوقی مرتبط با شرکتهای بیمه

شماره تماس بخش استخدامی رو هم اعلام بفرمایید

eliza2025

عضو جدید
کمک در مورد کار

کمک در مورد کار

بچه ها من به شدت دنبال کار میگردم ساکن اصفهان هستم سابقه کاری هم دارم اگه جایی روسراغ دارین بگین

ashar

عضو جدید
بچه ها من به شدت دنبال کار میگردم ساکن اصفهان هستم سابقه کاری هم دارم اگه جایی روسراغ دارین بگین

سلام دوست عزیز مطمئن باش هیچ کس جایی رو معرفی نمی کنه مخصوصا تو کار اجرایی که بشی یه وقت جای خودش پس اول باکمک خدا وهمت خودت برو دنبال کار مخصوصا ساختمان هایی که تازه تاسیس البته سوتفاهم نشه این تجربه خودمه مثل شما دنبال کار بودم

aliakbarjon

عضو جدید
[کاریابی]

[کاریابی]

دوستان من به تازگی از سربازی فارغ شدم.مهندس عمرانم. به شدت دنبال کار میگردمبا اون که سابقه کار دارم و تواناییم تو کارم بالاست.سرمایه هم واسه کار ندارم.بیکاری کلافم کرده.خواهشا اگه جایی کار سراغ دارین بهم بگین

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من به تازگی از سربازی فارغ شدم.مهندس عمرانم. به شدت دنبال کار میگردمبا اون که سابقه کار دارم و تواناییم تو کارم بالاست.سرمایه هم واسه کار ندارم.بیکاری کلافم کرده.خواهشا اگه جایی کار سراغ دارین بهم بگین

این مشکل رو قریب به اتفاق فارغ التحصیلان عمران دارند
من بهتون پیشنهاد میکنم که در ابتدای کار قدری از انتظارات خود بکاهید تا بتوانید وارد کار بشوید. مطمئن باشید اگر کارتان خوب باشد در عرض چند سال به تمام آنچه الان به آن فکر میکنید خواهید رسید. من افراد زیادی را میشناسیم که با حقوق پایه شروع به کار کردند و بعد از چند حقوقشان چند برابر شده است.

ilanji

عضو جدید
دورکاری برای مهندس عمران

دورکاری برای مهندس عمران

سلام دوستان
آیا برای مهندس عمران کار اینترنتی بصورت دورکاری وجود داره؟
مثلا من آشنایی کامل با طراحی با نرم افزار دارم
آیا جایی وجود داره که بشه بصورت اینترنتی و دورکاری باهاش همکاری کرد؟
خوشحال میشم اگه اطلاعاتی در اختیار دارید به بنده هم منتقل کنید

سپاس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
سلام دوستان
آیا برای مهندس عمران کار اینترنتی بصورت دورکاری وجود داره؟
مثلا من آشنایی کامل با طراحی با نرم افزار دارم
آیا جایی وجود داره که بشه بصورت اینترنتی و دورکاری باهاش همکاری کرد؟
خوشحال میشم اگه اطلاعاتی در اختیار دارید به بنده هم منتقل کنید

سپاس

--------------------------------------------------------------
سلام-وجود داره نه اینکه نداره ولی یه مقدار سخته-مثلا ما که مهندسامون پیشمون هستن تا بخواییم با سلیقه اونا نقشه بکشیم کلی طول میکشه
ولی خب الان همه ی کارها اینترنتی شده

spdcmr

عضو جدید
نیاز به یک طراح معماری و سازه برای همکاری پروژه ای

نیاز به یک طراح معماری و سازه برای همکاری پروژه ای

سلام به همه دوستان

من تهران هستم و نیاز به شخصی دارم که بتونه کار طراحی معماری و طراحی و محاسبات سازه رو انجام بده و با هم به صورت پروژه ای کار کنیم .

یعنی بتونه روی یک زمین خالی ، صفر تا صد کار رو انجام بده . (تهیه یا طراحی نقشه های معماری ، مدلسازی و محاسبات سازه ، تهیه نقشه های اجرایی و طراحی نما ها) . ترجیحا با مدلسازی سه بعدی هم آشنا باشه .

برای پروژه هایی مانند طراحی واحد های مسکونی ، ویلا ، رستوران و سفره خانه و...

البته نه در حد خیلی حرفه ای . در حد متوسط هم برای کار من جواب میده .

قیمت کاری که انجام میدن هم تا حد امکان پایین باشه . می دونم که خیلی از دوستان با قیمت پایین و قیمت شکنی مشکل دارند ، اما پروژه هایی که به من می رسه معمولا تعدادشون کم نیست . اما در عوض قیمت مناسب تر و پایین تری رو می خوان و شرایط کاری من الان اینطوره که باید قیمت مناسب تری رو ارائه بدم .

اگر کسی از دوستان مایل به همکاری هست ، لطفا به من ایمیل بده :
SPDCMR@gmail.com

لطف بفرمایید و ایمیل بدین و اینجا جواب ندین چون فرصت نمی کنم اینجا رو چک کنم .

مرسی از شما ....

Javdan226

عضو جدید
با سلام
بنده دانشجوی کارشناسی نقشه برداری هستم (دانشگاه سراسری معتبر)
آذربایجان شرقی جایی هس بهم پیشنهاد بدین اونجا کار کنم؟؟؟دوربین ندارم.اما کار بلدم و به توتال مسلطم.انتظار حقوق زیاد ندارم فقط میخام کار کنم (حداقل به عنوان کمک نقشه بردار).ممنون میشم کمک کنین

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
انجام پروژه

انجام پروژه

انجام پروژه های عمرانی اعم از SAFE، SAP، ETABS و برنامه نویسی MATLAB توسط دکترای عمران صورت میپذیرد.
در صورت تمایل برای اینجانب پیام بگذارید.

mozhdeh_joon

عضو جدید
افرادی که در زمینه های ذیل تخصص کافی و مدرک مرتبط دارند و تمایل به همکاری دارند (استخدام رسمی، قراردادی، کسر خدمت و...) به همراه رزومه کاری به آدرس ایمیل اینجانب در تماس باشند.

- پردازش سیگنال دیجیتال (صوت، تصویر و ویدئو و به خصوص در زمینه استگانوگرافی)
- پردازش متن ( به خصوص در زمینه استگانوگرافی)
- برنامه نویسی کامپیوتری و موبایل (++C و #C و آندروید و متلب، کتابخانه های پردازش تصویر و به خصوص کامپایلرهای visual studio و QT)

erfan.s.amani@gmail.com

hamid42153

عضو جدید
مهندس عمران یا نقشه برداری سه سال سابقه جهت رتبه بندی شرکت - فوری

مهندس عمران یا نقشه برداری سه سال سابقه جهت رتبه بندی شرکت - فوری

به یک مدرک مهندسی عمران یا نقشه برداری با سه سال سابقه جهت رتبه بندی شرکت نیازمندیم. به مدت چهار سال و تسویه نقدی 7000000 تومان. فوری
09195902613 پیرسرابی

m.alinejadian

عضو جدید
مهندس عمران و معماری جهت رتبه بندی مشاور

مهندس عمران و معماری جهت رتبه بندی مشاور

[h=2]مهندس عمران و معماری جهت رتبه بندی مشاور[/h][h=2]
بسمه تعالی
شرکت معتبر معماری و ساختمان جهت رتبه بندی مشاور به تخصص های زیر نیازمند است:
1.مهندس عمران با حداقل 6و7 سال سابقه کار و بیمه مرتبط مشاور.
2. مهندس معمار با حداقل 5 سال سابقه کار و بیمه مرتبط مشاور.
علاقمندان میتوانند رزومه خود رابه ایمیل
Mandegar.estekhdam@gmail.com
یا شماره فکس 88864168تا تاریخ
03/10/1394 ارسال نمایید.
*لطفا از فرستادن رزومه غیر مرتبط با شرایط فوق خودداری نمایید*
باتشکر

[/h]

بجی

عضو جدید
مهم: آگهی استخدامی ، فرصت شغلی شرکت مهندسین مشاور راه یاب ملل

مهم: آگهی استخدامی ، فرصت شغلی شرکت مهندسین مشاور راه یاب ملل

با سلام
شرکت مهنسین مشار راه یاب ملل در خصوص تکمیل کادر دفتری خود ز واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید:
1-کارشناس روسازی، لیسانس (فوق لیسانس ) عمران، فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی ، مسلط به مباحث آسفالت و بتن
2- مهندس ناظر روسازی ، لیساس یا فوق لیسانس عمران ، دارای حداقل 7 سال سابقه راهسازی ، مسلط مباحث آسفالت و بتن

shahintari2022

عضو جدید
با سلام خدمت تمامی اساتید و بزرگواران عزیز
اگر کسی از دوستان پروژه ای در هر فیلد و زمینه کاری (راه و ساختمان - نفت و گاز و پتروشیمی -برق و ابزار دقیق و...) در دست دارند که قصد واگزاری دارند اطلاع دهند-دوستان عزیزی که تمایل به سرمایه گزاری در طرح های پایین دستی صنایع پتروپالایشگاهی هم دارند در خدمت هستیم و یک پیشنهاد که از قدیم گفتن قطره قطره وانگهی دریا شود .شرح پیشنهاد (تمامی دوستان عزیز و ارجمند که عضویت در باشگاه مهندسان هستند یا دوستانی که نیستند واقعا بیایید یک شرکت سهامی عام تاسیس کنید و هرکس به قدر توان در ان سرمایه گزاری کند تا یک طرح پتروپالایشگاهی که در شرایط فعلی بهترین بازدهی و درامد و اشتغال را به همراه دارد اجرا یی کنیم .اگر اینکار به همت مهندسان عزیز انجام شود قطعا منتج به پیروزی ، اشتغال ، درامد شخصی و ملی خواهد شد و هر کسی هم در رشته و تخصص خودش میتواند فعالیت داشته باشد .لطفا اگر موافق بودید پیام دهید تا به جهت ثبت شرکت اقدامات مقتضی صورت گیرد و شک نکنید با جمع شدن دوستان دور هم هم اورده متقاضی تکمیل میگردد هم صندوق توسعه ملی حمایت میکند هم دولت به این شرکت با نگاه یک شرکت مادر تخصصی نگاه ویژه میکند .البته این یک پیشنهاد بود و بهتر از این هست که شرکت هایی تازه تاسیس ثبت شود جون این شرکت ها در رقابت با شرکت های بزرگ یا له میشوند یا باید در حاشیه کار کنند .حق نگهدار همه عزیزان باشد )

بالا