نرم افزار سیستم آرشیتکت

danialmdt

عضو جدید
یکی از نرم افزار های ترسیم نمودار های uml نرم افزار سیستم ارشیتکته که pdf ورژن student edition سال 2005 اونو واستون گذاشتم

پیوست ها

• Systems_Architect_Tutorial.rar
    710 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
میخواستم بپرسم این نرم افزار چیه؟
من اسمش رو نشنیدم!

amirhakimi

عضو جدید
با سلام:
میخواستم بپرسم این نرم افزار چیه؟
من اسمش رو نشنیدم!

system architect یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای طراحی ساختار سیستم هست. برای مثال طراحی uml,dfd, erp و خیلی ساختارهای دیگه کابرد داره.
منظورم از erp برنامه ریزی منابع نیستا، نمودار ار تباط موجودیت (entity relationship plan)
در ضمن یکی از نرم افزار های مورد علاقه من هم هست :D

آخرین ویرایش:

amirhakimi

عضو جدید
system architect یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای طراحی ساختار سیستم هست. برای مثال طراحی uml,dfd, erp و خیلی ساختارهای دیگه کابرد داره.
منظورم از erp برنامه ریزی منابع نیستا، نمودار ار تباط موجودیت (entity relationship plan)

اشتباه مسخره ایی کردم
erd یه نه erp
entity relationship diagram همش فکرم تو erp بود برا همین این اشتباه رو کردم :surprised:

mahtabi

مدیر بازنشسته
منظورم از erd برنامه ریزی منابع نیستا، نمودار ار تباط موجودیت (entity relationship diagram )

خیلی ممنون از اطلاعاتتون.اما فکر کنم خوب باشه حالا که به این نم افزار اشاف دارین راجع به توانمندی هاش برامون توی همین تاپیک حرف بزنید.

با تشکر:gol:

pouya86

عضو جدید
سلام
ممنون که واسه دانلود گذاشتید اما بعد از دانلود اکسترکت نمیشه.

omidne

عضو جدید
با سلام
میشه یه راه حل برای نوشتن کلمات فارسی تو نرم افزار سیستم ارچیتکت به من معرفی کنید؟

ghanavat

عضو جدید
سلام!
من احتياج دارم كه نرم افزار System Architect نسخه 10.7 را روي ويندوز 7 نصب كنم. اما پس از نصب (نسخه كرك شده كه براي نصب تاريخ را بايد به ماه آوريل 2007 تغيير دهم)، پس از اجرا پنجره‌ي Open Encyclopedia باز مي‌شود. با انتخاب گزينه New و تكميل خانه‌هاي Connection و Name، پيام خطاي زير را مي‌دهد. لطفاً اگر ممكن است راهنمايي بفرماييد. متشكرم

Eiether the selected encyclopedia was of an unrecognized type, or the server would not accept the login

kaver

عضو جدید
سلام
ممنون عزیز. کار منو که تا حد زیادی راه انداختی.فدات.;)

بالا