ارشد 92 رو چیکار کردی ؟

kkkaktoos

عضو جدید
1387
دکتنر ایوزیان می گفت مجازی قبول میشم.
البته قطعا رتبه خوبی نیست.
و منم مثل بقیه دوستان این تاپیک و دوستان خودم اصلا فکر نمیکردم که همچنین رتبه ای بیارم.
دوستام حدود 500 هم اوردن اصلا راضی نیستند. میگفتند که باید بهتر از این میشدن.
کلا امسال اصلا کنکور نرمالی نبود.

masuodkhn

عضو جدید
سلام لطفا راهنمایی کنید. در کنکور کارشناسی ارشد رتبه خوبی آوردم اما چون 9ترمه شدم نمی تونم روزانه انتخاب رشته کنم می خواستم بدونم می تونم پیام نور و غیر انتفاعی رو انتخاب کنم تا اگه قبول شدم ترم اول مرخصی بگیرم تا درسای لیسانس پاس کنم؟

'nobody'

کاربر بیش فعال
سلام لطفا راهنمایی کنید. در کنکور کارشناسی ارشد رتبه خوبی آوردم اما چون 9ترمه شدم نمی تونم روزانه انتخاب رشته کنم می خواستم بدونم می تونم پیام نور و غیر انتفاعی رو انتخاب کنم تا اگه قبول شدم ترم اول مرخصی بگیرم تا درسای لیسانس پاس کنم؟
نه، کلا از نظر قانونی نمی تونی انتخاب رشته کنید و حتی اگه غیرانتفاعی و مجازی هم قبول بشید دانشگاه نمیتونه ثبت نامتون کنه و شما اگه بخواید قانونی برید باید منتظر تکمیل ظرفیت بمونید که ورودی بهمن میشه و دیگه نیازی هم نیست تا شهریه ثابت یه ترم و اضافه بدید.
اما راه های دیگه هم هست که اگه شما با احتساب 6 واحد ترم تابستون و 6 واحد معرفی به استاد که دارید اگه فکر میکنید باز هم نه ترمه میشد میمونه یه راه دیگه که بستگی داره مسئولین دانشگاه کارشناسیتون باهاتون راه بیان یا نه. اونم اینه که برید به مسئولین دانشگاه بگید که شما ترم نه را ثبت نام میکنید و کلاسهاشم میرید و امتحانشم همون دی ماه میدید اما وقتی قبول شدید تو مدرکتون بزنن قبولی شهریور تا دانشگاه بعدی براتون مشکلی پیش نیاد. مدرکه فارغ التحصیلی کارشناسی و همون اول ثبت نام معمولا نمیخوان چون دانشگاه قبلی هنوز آماده نکرده اما از وسطای ترم یک هی بهتون میگن که بیارید و شما هم میتونید تا آخر ترم امروز و فردا کنید تا ترم تموم بشه و مدرکتونو بگیرید.
من کسایی و میشناسم که اینکار و کردن و موفق هم شدن

Sealmo

عضو جدید
تبریک میگم به آقا ایمان
من دانشجوی ترم آخرم و سال بعد کنکور واقعیه برای من، ولی امسال هم شرکت کردم تا با شرایط آزمون آشنا شم، یک صفحه هم برای کنکور نخوندم یعنی با خودم عهد کرده بودم که کاملا نخونده برم :D
با این حال گرایش 3و1، 1259، حدودا 2900 شدم 4و2 هم 3000.
ان شاء الله سال بعد. ترسم ریخت دیگه ;)
راستی گرایش 3و1 مالیه یا صنایع؟

mohsen_522

عضو جدید
سلام بروبکس . خیلی کم میرسم بیام تالار اما میام و میبینمتون و بیشتر در آینده میام . به خصوص وقتی این ترم تموم شه .

مالی 71
صنایع 80

من راضی ام اما حقم بیشتر بود . خدا رو شکر بازم .
به به تبریک ایمان جان :) موفق باشی ایشالا ...
شیرینی قاطی مرغا شدن رو هم ندادی ها:D

خدمت علی بهزاد و سایر دوستان هم سلام مبسوط .هرکی قبول شد نوش جونش هرکی هم نشد فدا سرش باور کنید ارشد اینقدرام مهم نیست
فقط در صورتی ارشد بخونید که بخواید دکترا بخونین وگرنه حداقل برا پسر جماعت ارشد با لیسانس خیلی توفیری نداره ...
سلام به همه دوستان گلم. منم سالی یه بار اونم بعد از اعلام نتایج ارشد میام اینجا:دی
اینطور که صداش میاد امسال نتایج راضی کننده نبود. به نظر میرسه با توجه به دفترچه ظرفیتها نسبت به پارسال کمی بیشتر شده.
امیدوارم اونایی که میخوان انتخاب رشته کنند یه جای خوب قبول بشن و اونایی هم که برای آزاد میخوان بخونن موفق باشن. البته اگه برا آزاد هم میخونید توصیه میکنم فقط برا دانشگاه های آزاد تهران بخونید چون دانشگاه هایی مثل علوم تحقیقات از خیلی از روزانه های شهرستانم بهتره.
به داش محمد منم مثل خودت سال به سال میام اینجا از بس کار ریخته سرم !پدرم دراومد انقد مقاله واسه پروپوزال خوندم بخدا:biggrin:..

دوستان دیر به دیر پست میزارم اما هفته ای یه بار میام سر میزنم به فروم ولی حسش نیست پست بزارم :biggrin:
ارادتمند همه دوستان گل !:redface:

jh664532

عضو جدید
سلام بچه ها
امیدوارم همگی خوب باشید. خیلی دیر به دیر میام، من رتبه م تو سیستم 280 شده . .. زیاد راضی نیستم. ولی هر جا بیارم میرم چون دیگه حوصله خوندن ندارم

iust2699

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
کتب
1.آمار ایوزیان
2.تحقیق زاهدی
3.تحقیق ایمن پور
نو با تخفیف به فروش میرسند
واقعیت امر برای کنکور خریدم ولی با توجه به شرایطی که برام پیش اومده نمیتونم کنکور صنایع بدم

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام بروبکس . خیلی کم میرسم بیام تالار اما میام و میبینمتون و بیشتر در آینده میام . به خصوص وقتی این ترم تموم شه .

مالی 71
صنایع 80

من راضی ام اما حقم بیشتر بود . خدا رو شکر بازم .

تبریک به مدیر عزیز تالار
ایشالا که همیشه موفق باشی... و همون جایی که دوس داری قبول بشی...
فکر میکنم اگه ظرفیت ها مثل سابق باشه توی تربیت مدرس و علم و صنعت بتونی قبول بشی...

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تبریک به مدیر عزیز تالار
ایشالا که همیشه موفق باشی... و همون جایی که دوس داری قبول بشی...
فکر میکنم اگه ظرفیت ها مثل سابق باشه توی تربیت مدرس و علم و صنعت بتونی قبول بشی...
علم و صنعت و تربیت مدرس که حتما قبوله اما قبل اینا شبانه تهران رو زدم . بعد تربیت مدرس رو زدم و بعد هم علم و صنعت رو . اول دوست دارم دانشگاه تهران قبول شم اگه نشد همون تربیت مدرس میارم دیگه . مدرس رو به علم و صنعت ترجیح میدم .

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
علم و صنعت و تربیت مدرس که حتما قبوله اما قبل اینا شبانه تهران رو زدم . بعد تربیت مدرس رو زدم و بعد هم علم و صنعت رو . اول دوست دارم دانشگاه تهران قبول شم اگه نشد همون تربیت مدرس میارم دیگه . مدرس رو به علم و صنعت ترجیح میدم .

شبانه تهران رو قبل از تربیت مدرس زدی؟؟؟
اگر میخوای بخشی از وقتت رو صرف کار برای هزینه دانشگاه کنی به نظر من اشتباه کردی، چون تفاوت معناداری بین این دو دانشگاه نیست، توی هر دو دانشگاه استاد خوب و متوسط و بد هست... البته رویکرد کلی گروه های صنایع تهران و مدرس یه خورده متفاوت بوده توی این سالها...
ولی اگر اصلا دغدغه مالی برات مهم نیست، قابل قبوله...

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
شبانه تهران رو قبل از تربیت مدرس زدی؟؟؟
اگر میخوای بخشی از وقتت رو صرف کار برای هزینه دانشگاه کنی به نظر من اشتباه کردی، چون تفاوت معناداری بین این دو دانشگاه نیست، توی هر دو دانشگاه استاد خوب و متوسط و بد هست... البته رویکرد کلی گروه های صنایع تهران و مدرس یه خورده متفاوت بوده توی این سالها...
ولی اگر اصلا دغدغه مالی برات مهم نیست، قابل قبوله...
پولش مهم نیست برام به علاوه اینکه میتونم وام هم بگیرم هر ترم . وام هم نتونم بگیرم ، بازم مهم نیست .

iust2699

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان کتب 1.آمار ایوزیان 2.تحقیق زاهدی 3.تحقیق ایمن پور نو با تخفیف به فروش میرسند واقعیت امر برای کنکور خریدم ولی با توجه به شرایطی که برام پیش اومده نمیتونم کنکور صنایع بدم

ع رشیدی

کاربر فعال
سلام به دوستای خوبم.
من ترم چاهار مهندسی صنایع هستم؛میخواستم بدونم چه جوری برای ارشد بخونم؟یعنی از کی شروع کنم،چه درسایی رو بیشتر بخونم،چه قدر بخونم،و...خلاصه راهنماییم کنید.
راستی لیست نرم افزارای صنایع رو هم میخواستم و اینکه از بین این نرم افزارا کدوم بهتر و کارامدتره تا اونو یاد بگیرم.

ممنون.

ع رشیدی

کاربر فعال
کنکور ارشد

کنکور ارشد

سلام به دوستای خوبم.من ترم چاهار مهندسی صنایع هستم؛میخواستم بدونم چه جوری برای ارشد بخونم؟یعنی از کی شروع کنم،چه درسایی رو بیشتر بخونم،چه قدر بخونم،و...خلاصه راهنماییم کنید.راستی لیست نرم افزارای صنایع رو هم میخواستم و اینکه از بین این نرم افزارا کدوما بهتر و کارامدتره تا اونو یاد بگیرم.ممنون.

mohsen_522

عضو جدید
سلام به دوستای خوبم.من ترم چاهار مهندسی صنایع هستم؛میخواستم بدونم چه جوری برای ارشد بخونم؟یعنی از کی شروع کنم،چه درسایی رو بیشتر بخونم،چه قدر بخونم،و...خلاصه راهنماییم کنید.راستی لیست نرم افزارای صنایع رو هم میخواستم و اینکه از بین این نرم افزارا کدوما بهتر و کارامدتره تا اونو یاد بگیرم.ممنون.
سلام
فعلا که خیلی زوده بخای دنبال ارشد بری فقط سعی کن اون درسایی که تو ارشد میاد رو تو وقتی که میخونی مسلط باشی همین کافیه
نرم افزارها هم فعلا اکسل رو بتونی در حد خیلی خوب یاد بگیری کافیه خیلی عجله نکن حالا حالا ها راه داری دوست عزیز:smile:

بالا