کنترل موجودی و انبارداری

nayyeri1982

عضو جدید
برآن شدم که یک تاپیک هم در مورد روشهای انبارداری و کنترل موجودی و برنامه ریز آن ایجاد کنم تا در این گرایش خاص که یکی از مهمترین شیوه ها برای تقلیل هزینه های سرمایه و جلوگیری از خواب سرمایه در شرکتهاست نیز تجربه هایمان را به اشتراک بگذاریم.

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
برآن شدم که یک تاپیک هم در مورد روشهای انبارداری و کنترل موجودی و برنامه ریز آن ایجاد کنم تا در این گرایش خاص که یکی از مهمترین شیوه ها برای تقلیل هزینه های سرمایه و جلوگیری از خواب سرمایه در شرکتهاست نیز تجربه هایمان را به اشتراک بگذاریم.

متشكر و منتظر:redface::gol:

saber.rad

عضو جدید
:gol:

:gol::gol:سلام لطفا در مورد كنترل موجودي 2 توضيح بدين و منبعش خيلي ممنون;):)
:gol::gol::gol:

nayyeri1982

عضو جدید
سلام به صابر
همونطور كه در يه جاي ديگه هم پرسيده بودي و جواب دادم براي كنترل موجودي 2 من كتاب شيرمحمدي رو پاس گردم. كتاب خوبيه.

Mosalli

عضو جدید
سلام
ممنون مي‌شم اگر كسي بتونه يه پروژه در زمينه كنترل موجودي (انبارداري) به من معرفي كنه. اگه مثال عددي هم داشته باشه كه عاليه.
ممنون از همه

amir_fashen18

عضو جدید
متشكر و منتظر:redface::gol:
سلام به شما
زندگی خیلی موقعیتهای ستاره ای واسه آدم نداره باید از اونا به نحو احسن استفاده کرد فقط باید اونا رو تشخیص بدی و تا نرفتن به دستشون بیاری یادتون نره موقعیتهای ستاره ای مثل شهاب زود ناپدید میشن.........:redface:

m_khosh

عضو جدید
سلام اگر پیدا کردی برای من هم ممنون می شم لطف بکنید بفرستید

سلام
ممنون مي‌شم اگر كسي بتونه يه پروژه در زمينه كنترل موجودي (انبارداري) به من معرفي كنه. اگه مثال عددي هم داشته باشه كه عاليه.
ممنون از همه
m.khosh@yahoo.com

آخرین ویرایش:

nayyeri1982

عضو جدید
نظام جامع مديريت تامين و كنترل موجودي

نظام جامع مديريت تامين و كنترل موجودي

تنظيم يك نظام جامع در شركتها براي دستيابي به خط مشي كه بصورت كاملا ريز و ديتيل شده روش هاي خريد، سيكل اداري لازم، بخشهاي تعريف شده و وظايف هركس در هر بخش را نشان دهد از عوامل هدفمند كردن نظام خريد است. كه مي تواند با كاهش هزينه ها دست مديران ارشد را در محاسبه قيمت تمام شده كالا و رقابت در بازار باز كند.

آخرین ویرایش:

صفدری سرمد

عضو جدید
با سلام
من تازه عضو شم و راجع به سایت اطلاعات خیلی کمی دارم و در قسمت انبار و کنترل موجودی یک کارخونه مشغول به کار هستم
با این حال لطف میکنید راجع به انبارداری و کنترل موجودی جزوه یا اطلاعات مفیدی برام بفرستید
با تشکر