گالری تصاویر مهندسی صنایع

Kaizen

عضو جدید
از دوستان عزیز دعوت میکنم هرگونه تصویر مرتبط با مهندسی صنایع اعم از عکس ، کاریکاتور و ... را در اینجا به اشتراک بگذارند.
با تشکر :smile:

Kaizen

عضو جدید
کنترل کیفیت !

کنترل کیفیت !

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام :
کایزن عزیز بسیار تاپیک بجایی بود.
این هم در پروفایل من هست اما اینجا هم بذارم بد نیست.
http://www.www.www.iran-eng.ir/picture.php?albumid=196&pictureid=550

http://www.www.www.iran-eng.ir/album.php?albumid=196&pictureid=550

Kaizen

عضو جدید
یک عمر با سونی، از ویدیوی نوار کوچک تا بلو ری

یک عمر با سونی، از ویدیوی نوار کوچک تا بلو ری

پنجشنبه گذشته شرکت سونی 53 ساله شد. به همین مناسب تصویری از روند تغییر و تکامل محصولات مهم این شرکت در طول زمان، منتشر شده است. در این تصویر می توانید سونی و پیشرفت های این شرکت را در یک نگاه ببینید.

ویدیوی نوار کوچک
رادیوی ترانزیستوری مشهور این شرکت
واکمن
اولین پخش کننده CD دنیا
دیسکمن
هندی کم
پلی استیشن
اولین تلویزیون های صفحه تخت جهان
دیسک بلو ری
اولین تلویزیون OLED جهان

اینها محصولاتی از سونی هستند که تقریبا در زندگی همه ما و در کنار ما حضور دارند. پس تولدت مبارک سونی!

مشاهده تصویر بزرگ و کامل - 988 کیلوبایت

برداشت مطلب از : Narenji.ir

Kaizen

عضو جدید
نردبان موفقیت

نردبان موفقیت

تفاوت انسانهاي موفق، خلاق و كار آفرين با مابقي افراد تنها در آن است كه اين افراد با پشتكار فراوان و با طي كردن گام به گام سختي ها به افكار خود جامه عمل مي پوشانند تا لذت بر اوج رسيدن را تجربه كنند اما ساير افراد كه از تلاش بي بهره اند در طول زندگي در همان گام اول مي مانند. به همين خاطر است كه تنها 10% از مردم، مالك 90% ثروت و دارايي ها كل دنيا مي باشند. افراد بالاي نردبان بيل گيتس ها و هنري فورد ها هستند و افراد پايين نردبان، شايد من باشم و ...

شما در هيچ كسب و كاري موفق نمي شويد مگر اينكه اعتقاد داشته باشيد آن كسب و كار، بهترين كسب و كار دنياست.
شما بايد قلبتان را در كسب و كار خود بگذاريد و كسب و كار را در قلبتان.

industrial engineering

عضو جدید

تفاوت انسانهاي موفق، خلاق و كار آفرين با مابقي افراد تنها در آن است كه اين افراد با پشتكار فراوان و با طي كردن گام به گام سختي ها به افكار خود جامه عمل مي پوشانند تا لذت بر اوج رسيدن را تجربه كنند اما ساير افراد كه از تلاش بي بهره اند در طول زندگي در همان گام اول مي مانند. به همين خاطر است كه تنها 10% از مردم، مالك 90% ثروت و دارايي ها كل دنيا مي باشند. افراد بالاي نردبان بيل گيتس ها و هنري فورد ها هستند و افراد پايين نردبان، شايد من باشم و ...

شما در هيچ كسب و كاري موفق نمي شويد مگر اينكه اعتقاد داشته باشيد آن كسب و كار، بهترين كسب و كار دنياست.
شما بايد قلبتان را در كسب و كار خود بگذاريد و كسب و كار را در قلبتان.

واقعا پر معنا بود.به قانون جذبم بر میگرده...
ممنون;)