بحث آزاد صنایع

وضعیت
موضوع بسته شده است.

امیر Amir

عضو جدید
سلام
با توجه به تعدد تاپیک ها و وجود گسستگی در بحث ها در بین بحث ها که فه عقیده من یک نوع پارازیت هست پست هایی وجود دارن که بیشتر به سلام احوال پرسی شبیه هست تا صحبت در مورد موضوع خاصی...

من فکر شخصیم در مورد این تاپیک این هست که افراد در مورد تجربیات کاری و گذشته کاری خودشون صحبت بکنند و بگن که الان کجا هستند قبلا کجا بودند و لطفا بصورت کلی بیان نکنند اگر براشون مقدور هست بصورت جزیی و به شکلی که عزیزانی مثل من که تازه وارد هستند وتازه میخوان وارد محیط های کاری و مهندسی بشن بدونند و متوجه بشوند که چه کاری انجام چه کاری انجام ندن...

ساده تر بگم اینجا هزارو یک صنایع هست...بیشتر از گذشته تحصیلی _کاری خودتون بگید تا جایی که مقدور هست و فکر کنم خیلی سازنده باشه..
با احترام
.
.
.
امیر احمد;)

امیر Amir

عضو جدید
من فکر شخصیم در مورد این تاپیک این هست که افراد در مورد تجربیات کاری و گذشته کاری خودشون صحبت بکنند و بگن که الان کجا هستند قبلا کجا بودند و لطفا بصورت کلی بیان نکنند اگر براشون مقدور هست بصورت جزیی و به شکلی که عزیزانی مثل من که تازه وارد هستند وتازه میخوان وارد محیط های کاری و مهندسی بشن بدونند و متوجه بشوند که چه کاری انجام چه کاری انجام ندن...

توی کلمه ای که بولد کردم من قصد از خود متشکری نداشتمااا....اشتباه تایپی بود....

:D:D:D:D:D:D

amin editor

عضو جدید
ماجرای دانشجویی من که البته دانشجو نیستم

ماجرای دانشجویی من که البته دانشجو نیستم

سلام
سلام سلام به اونایی که اهل سلام و سلامتی هستن
اصولا آدم هایی که اهل سلام هستند آدم های با حالیند
اصلا بهتر بگم آدم های اهل سلام آدم های میزونیند
ختم کلوم آدم های با عشقیند
پس سلام به وسعت سلامتی همه ی شما
بعد سلام می خوام داستان درس خوندنم رو بهتون بگم بعدشم ازتون بخوام که راه حل مشکلم رو بدید
من ورودی سال 84 به دانشگاه آزاد فیروزکوه هستم رشته ی صنایع(حالا که اسمی از دانشگاه آزاد اومد دلم نمیاد که نگم خراب بشه هرچی دانشگاه آزاده) بگذریم
به خاطر همین تنفرم از دانشگاه آزاد با اجبار اطرافیان اونم فقط به دلیل اینکه می گفتن رشتت خوبه رفتم ثبت نام از اون جایی که اصولا آدمی هستم که دوست دارم به کسی دینی نداشته باشم مخصوصا اگه شخص متشخصی مثل آقای جاسبی باشه تمام و کمال پول ترمم رو دادم(در ضمن فکر نکنید مسخره کردمش ها کلا به جاسبی علاقه دارم آررررررره:razz:;):biggrin:)
اما از اون جایی که احساس می کردم حقم دانشگاه دولتیه ترم اول رو نرفتم دانشگاه و هم شاغل به کار در کار مورد علاقم(تدوین ) تو صداو سیما شدم هم یه کم درس می خوندم اما نه دانشگا] قبول شدم نه ترم یک رو گذروندم
میریم سراغ ترم 2: اینقدر به کارم وابسته شده بودم که باور می کنید یادم رفت ثبت نام کنم برای ترم 2
پس میریم ترم 3 : رفتم ثبت نام ، بازم ثبت نام کردم ، بازم اون اخلاق گندم باعث شد تمام پول رو بریزم تو جیب آقای جاسبی آخ ببخشید حواسم نبود نباید حرف سیاسی بزنم، ریختم به حساب دانشگاه
اما امون از این کار که بازم نذاشت برم سر کلاس و راهی نداشتم جز حذف ترم
میریم داشته باشیم ترم چهار رو : این یکی دیگه شاهکار بود به یه بنده خدایی پول دادم که بیارتم تهران (انتقالی) اما مثل اینکه یه اشتباه کوچیکی کرده بودم اونم این بود که نفهمیدم یارو کلاهبرداره البته اشتباهم خیلی کوچیک بود
بی خیال من که هرجا نشستم گفتم نوش جونش حقم بود چون
باید طعم شکست رو بچشم تا یه روزی پیروزترین فرد عالم بشم
خوب رسیدیم ترم پنج: ثبت نام کردم کلاس هم ای بدک نبود یه موقع هایی می رفتم امااین ترم به خاطر تقلب مشروط شدم اینم از شانس ماست دیگه ولی آ خدا بازم دمت گرم حداقل یه دل خوش به من دادی که این دل خوش بهم میگه هنوز زوده که بگی شکست خوردی لطفا شما هم بهم نگید که شکست خوردم اتفاقا این خود پیروزی بوده البته تا الان
خوب الان هم که دارم براتون می نویسم سه روز از انتخاب واحدم گذشته اما چون سر پروژه ی کاری هستم نتونستم برم ثبت نام
خوشحال میشم اگر کسی بهم راه حل بده 09122254724امین هستم
در ضمن نگید ثبت نام نکن که اصلا این گزینه رو قبول نمی کنم

امیر Amir

عضو جدید
سلام
من از مشکل شما چیزی دست گیرم نشد...
شما همش رفتین ثبت نام کردین و دانشگاه نرفتین...ترم به ترم رفتین ثبت نام کردین و کار کردین...خوب؟؟؟

منظورر؟؟؟
اگر دانشگاه هاروارد باشی عرضه نداشته باشی یک کلمه با مردم حرف بزنی نمیتونی مهندس صنایع باشی...مهندس صنایع باید اجتماعی و خونسرد باشه...
کسی بخواد پیشرفت بکنه توی همون داغووز آباد هم میتونه پیشرفت بکنه...

من از مشکل شما چیزی مت.جه نشدم...

m_alamdar

عضو جدید
صنایع فرصت شغلی

صنایع فرصت شغلی

صنایع رشته ای که بازار کار مناسبی دارد...
باید بیشتر شناخته شود...
یاری کنید.......................................................

yanic

عضو جدید
منم با آقای ایر احمد موافقم .شما خودتون مشکلو بوجود آوردین ولی مشکل برای شما بوجود نیومده.شما نمیخواین درس بخونید وگر نه در بدترین شرایط هم انسانی که پشتکار داشته باشه ترقی میکنه.

ehsannn

عضو جدید
سلام
اگه میشه به من کمک کنید.
من فوق دیبلم رشته ریاضی هستم.حالا میخوام دانشگاه بیام نور رشته مهندسی صنایع ثبت نام کنم.میخواستم راهنماییم کنید در مورد این رشته.ممنون:cry:

bardinova

مدیر بازنشسته
فکر کنم لازم باشه در مورد دانشگاه آزاد یه تاپیکی باز بشه و یه کم در موردش صحبت کنیم . شما هم احتمالا فقط بخاطر فرار از سربازی گزینهء انصراف رو در نظر نمیگیری . قضیه شما (( مشکل )) نیست که براش دنبال راه حل باشیم . خودتون این وضعیت رو به خواست خودتون پیش آوردین . تنها چیزی که میتونم بگم اینه که تو موبایلتون Reminder بذارین که ثبت نام فراموشتون نشه !!!

امیر Amir

عضو جدید
سلام
چقدر زجر آوره آدم وقتی میره جایی و هیچی بلد نباشه...

اونم وقتی واحدی رو هنوز پاس نکردی و میخوایی توش فعالیت بکنی....ههههه

از همه بد تر این هست که چقدر کار توی کارخونه سخته...

amin editor

عضو جدید
اتفاقا تنها دغدغه ای که ندارم همین سربازیه چون معاف هستم
اما از راهنماییت ممنون

مهندس صنايع

عضو جدید
دانشگاه پيام نور باسوادترين فارغ التحصيلان را دارد.

دانشگاه پيام نور باسوادترين فارغ التحصيلان را دارد.

دانشگاه پيام نور ايران براساس رتبه بندي جهاني درايران رتبه ي 22رابه خود اختصاص داده است.ومهندسي صنايع براساس سطح علمي جهاني ازلحاظ شان اجتماعي،درآمد شغلي و........بهترين رشته ي مهندسي شناخته شده است.
پس آفرين به فارغ التحصيلان رشته ي مهندسي صنايع دانشگاههاي پيام نور:):gol:

Matrix

عضو جدید
دانشگاه پيام نور ايران براساس رتبه بندي جهاني درايران رتبه ي 22رابه خود اختصاص داده است.ومهندسي صنايع براساس سطح علمي جهاني ازلحاظ شان اجتماعي،درآمد شغلي و........بهترين رشته ي مهندسي شناخته شده است.

:w20:

amirhakimi

عضو جدید
اول: دانشگاه پیام نور دانشگاه بدی نیست، من خودم برای ارشد دارم برای فراگیر میخونم. ولی دیگه اینهمه بزرگنمائی چرا ! :eek:
دوم: دوست گرامی چرا قوانین انجمن رو رعایت نمیکنین (دو تاپیک با یک محتوی)

مهندس صنايع

عضو جدید
اميرحکيمي عزيزم اين اطلاعاتي که نوشتم درباره ي دانشگاه پيام نور ازسايت هاي معتبر که انگليس هرازيکسال دانشگاه هاي کل کشوررا رتبه بندي مي کنه پيدا کردم.تازه دانشگاه پيام نور درجهان رتبه چهارهزارو خورده اي آورده که دراين ميان اينهمه دانشگاه شده بيست ودومين دانشگاه برترايران.حتي دانشگاه هايي مثل بوعلي سينا ،شهيد چمران و.....درپشت سراين دانشگاه قرارگرفته اند.متشکرم

مهندس صنايع

عضو جدید
چرا صنايع برترين رشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا صنايع برترين رشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رشته صنايع درميان رشته هاي مهندسي بهترين رشته است چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
اين سوال اکثريت مهندسان است.......زيرا:::::::

1-مهنسين صنايع علاوه براستفاده کردن ازمهارت مهنسي خود ازمهارت مديريتي خودنيزاستفاده مي کندوبه همين علت است که زمينه ي شغلي اوبسيار گسترده است.
2-زمينه شغلي مهندسان صنايع اکثرا بصورت مديريتي ورياستي درکارخانه ها،پروژه هاوشرکت هاست درصورتي که ديگر مهندسي ها فقط کارشناسي يک قسمت رادارند.
3-درصورت عدم ايجادزمينه ي شغلي جهت همکاري آنها براي دولت(درکارخانه هاي دولتي ومراکزدولتي و...)تعدادي ازمهندسان صنايع باهمکاري هم شرکتي خصوصي راپايه ريزي کرده وپروژه هاي دولتي وخصوصي رابدست مي گيرند.

امیر Amir

عضو جدید
سلام
خوب ديگه اينقدر كلاس واسه خودتون نزاريد...تازه يادتون نرده هنوز بهار نيومده زمستون هم تموم نشده...

ما كه دانشگاه ازاديم و نزديك به ژاييتخت...و هر روز هم بگي كلاس داريم و با هييت علمي رابطه داريم نميتونيم بگيم قوي هستيم..
چجوري پيام نوري ها با اين طرز فجيع كلاس هاشون قوي هستند؟؟؟؟؟
كي ميتونه با روزي 1 ساعت در هفته آمار مهندسي رو فول بش؟؟!!!!!!!!!!!!!!11

بي خيال اصل موضوع اينه كه بايد يه جايي كار يا بگيريم...يك جايي خودمونو ارايه كنيم...

amirhakimi

عضو جدید
اميرحکيمي عزيزم اين اطلاعاتي که نوشتم درباره ي دانشگاه پيام نور ازسايت هاي معتبر که انگليس هرازيکسال دانشگاه هاي کل کشوررا رتبه بندي مي کنه پيدا کردم.تازه دانشگاه پيام نور درجهان رتبه چهارهزارو خورده اي آورده که دراين ميان اينهمه دانشگاه شده بيست ودومين دانشگاه برترايران.حتي دانشگاه هايي مثل بوعلي سينا ،شهيد چمران و.....درپشت سراين دانشگاه قرارگرفته اند.متشکرم

ببینین دوست عزیز من اینو تو تاپیک "یک سوال از تالار" هم خدمتتون عرض کردم.
الان اصلا مهم نیست که کجا درس خونده باشی
این تلاش و پشتکاره که انسانها رو از هم متمایز میکنه

yanic

عضو جدید
برای همه آرزوی موفقیت می کنم. من سوالم اینه که کیا دانشگاه آزاد برای ارشد شرکت کردن.و کی میدونه ظرفیت پذیرش تهران جنوب برای گرایش صنایع-صنایع چقدره؟

f-ind

عضو جدید
!!

!!

سلام
امیدارم هنوز این شور و نشاط برای رفتن سر کلاس ها رو داشته باشین ...
اما معلومه روحیه ی خوبی دارین حالا بر فرضم یه چند وقتی دانشگاه رو از دست دادید و وقتتونم که... اشکالی نیست.
اما یه چیزو بگم اگه می خواین هر جا قدم بذارین با چشمان باز این کارو بکنین و جای پاتون رو هم چک کنید!!:surprised:
رشته ی صنایع خوبه اما برای آدمش !(برای همه چیز همینه) پس اول ببینید می تونید یا نه؟
اما فکر کنم می تونید و اگه هم برید از اون مهندسای ;)
موفق باشید.

مهندس صنايع

عضو جدید
کي نرم افزار هاي مهندسي صنايع رو کاملا مي خواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کي نرم افزار هاي مهندسي صنايع رو کاملا مي خواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در قبال ارائه ي سايتي درباره ي منبع کامل کارشناسي ارشد دانشگاههاي دولتي وروزانه دررشته ي صنايع سايتي جامع درباره ي نرم افزارهاي مهندسي صنايع به همان شخص اعلام خواهدشد.......؟ متشکرم صنعتگران آينده:);)

مهندس صنايع

عضو جدید
کمک کمک کمک کنيد دوستان عزيزم.................................؟؟؟? ?؟؟

کمک کمک کمک کنيد دوستان عزيزم.................................؟؟؟? ?؟؟

دوستان مهندسي صنايع لطفا سريعا وصريحا راهنمايي ام کنيد.....خواهش مي کنم:::

من دانشجوي رشته مهندسي صنايع ترم دوم هستم.بااينکه هيچ تجربه اي ندارم توسط يکي ازدوستان شغلي را به من پيشنهادکردند.اينم چه شغلي ،بازاريابي يک شرکت آموزشي،درآمدش هم بدنيست گفتيم که طي يک مدت واسه ي شرکت جذب مشتري به نحواحسنت انجام ميدهيم.
لطفا شيوه هاي جهت جذب مشتري دراين شرکت آموزشي که نرم افزارهاي مهندسي راآموزش مي دهدبه من پيشنهاد دهيد(چگونه مشتريانش را درطي مدتي معلوم افزايش دهم؟؟؟؟)-مهندسان صنايع خلاق درعرصه ي بازاريابي اند.-:gol:;)

امیر Amir

عضو جدید
طرز صحبت شما توهين آميزه

طرز صحبت شما توهين آميزه

در قبال ارائه ي سايتي درباره ي منبع کامل کارشناسي ارشد دانشگاههاي دولتي وروزانه دررشته ي صنايع سايتي جامع درباره ي نرم افزارهاي مهندسي صنايع به همان شخص اعلام خواهدشد.......؟ متشکرم صنعتگران آينده:);)

سلام
آقاي مهندس صنايع اين طرز صحبت شما يك جور توهين به بقيه بچه هاي اين تالار هست...

mahtabi,arminspeedy,just in timeleanthinker, parsa ie
و بقيه بچه ها هر كدام دارن ترم هاي اخر يا 5 و 6 رو ميگذرونند و يا الان مشغول كار هستند...

چيزي كه خدا رو شكر فتو فراوون ريخته عين ريگ نرم افزار مهندسي صنايع هست..اونم از نوع رجيستر شده و 2008 ....شما دارين باج ميگيرين؟؟؟...تازه ترم 2 هستين مدعي صنايع هستين...؟؟؟!!!! قبل از شما همه ما اين راه رو رفتيم ...
اين طرز صحبت شما خيلي خيلي زشت هست...همه ادم هايي كه اينجا دارن داخل تالار صنايع فعاليت ميكنند لطف كنيد به چارت صنايع سري بزنيد ببينيد هر كدام چند نرم افزار رو باهاش اشنايي دارن و كار ميكنند....

با عرض معذرت از مدير...

با احترام

مهندس صنايع

عضو جدید
سلام
آقاي مهندس صنايع اين طرز صحبت شما يك جور توهين به بقيه بچه هاي اين تالار هست...

mahtabi,arminspeedy,just in timeleanthinker, parsa ie
و بقيه بچه ها هر كدام دارن ترم هاي اخر يا 5 و 6 رو ميگذرونند و يا الان مشغول كار هستند...

چيزي كه خدا رو شكر فتو فراوون ريخته عين ريگ نرم افزار مهندسي صنايع هست..اونم از نوع رجيستر شده و 2008 ....شما دارين باج ميگيرين؟؟؟...تازه ترم 2 هستين مدعي صنايع هستين...؟؟؟!!!! قبل از شما همه ما اين راه رو رفتيم ...
اين طرز صحبت شما خيلي خيلي زشت هست...همه ادم هايي كه اينجا دارن داخل تالار صنايع فعاليت ميكنند لطف كنيد به چارت صنايع سري بزنيد ببينيد هر كدام چند نرم افزار رو باهاش اشنايي دارن و كار ميكنند....

با عرض معذرت از مدير...

با احترام
آقاي amirahmadچرابابا ناراحت مي شي من چه مي دونستم که همه فوت وفن همه چي رومي دونن.بابا ترم دو هستم.منظورنداشتم اينجورباهام برخوردکردي واي به روزي که منظورداشته باشم.درضمن طرزصحبت شما اصلا جالب نيست.مهمترم 2يا3بودن نيست مهم اينه که به رشته ات علاقه داشته باشي وواسه اش تحقيق وتلاش کني. (باعرض معذرت از مدير):razz:;)

مهندس صنايع

عضو جدید
مقايسه دانشگاههاي آزادوپيام نور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مقايسه دانشگاههاي آزادوپيام نور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مقايسه ي 2دانشگاه ايران(آزاد ودولتي پيام نور):
1-ورودي دانشگاه آزاد آسانترازدولتي پيام نوراست.
2-دانشگاه دولتي پيام نوريکي ازسخت ترين دانشگاههاي ايران است وازنظرتحصيلي وگرفتن مدرک ،ازاکثريت دانشگاههاي ايران مشکلتراست چه برسدبه آزاد.
3-دانشگاههاي دولتي پيام نوردرکل وباديدي منطقي باسوادترازاکثريت دانشگاههاي ايران هستندچه برسد به آزاد(دليل:طبق نظرسنجي جهاني توسط انگليس رتبه ي22دربين دانشگاه هاي ايران ازميان اينهمه دانشگاه درايران کسب کرده است.حتي دانشگاههايي مثل بوعلي سيناي همدان،شهيدچمران اهوازو.....دررده ي بعدي درايران قرارداشتند.)
4-طي نظرسنجي وتجربه نيزنشان داده است که تعدادي بسيارزيادازفارغ التحصيلان دانشگاه دولتي پيام نور درکارشناسي ارشد(هم دولتي وهم آزاد)دردانشگاههاي خوبي جهت کسب درجات عالي قبول شده اند.
5-طرز آزمون گيري ياامتحانات پايان ترم دانشگاههاي دولتي پيام نورشبيه کنکور(تستي وبانمره منفي)وبدون دخالت اساتيد درطرح سوالات ونمره دادن مي باشد.سوالات ازمرکزطرح شده وجهت تصحيح نيز به مرکز فرستاده مي شود.
6-برخلاف اکثريت دانشگاههاي آزاد ودولتي روزانه وشبانه که جهت پاس کردن بعضي دروس جزوه ي کم حجم اساتيد وياهمان کتابشان توسط استاد حذف ويا بانظراو سوال ازآن مبحث طرح نمي شوددانشجويان پرتلاش دانشگاههاي دولتي پيام نور کتاب پرحجم دانشگاه خودرابدون حذفيات خوانده ونمره هايي عالي رابااين وجود کسب مي کنند.
7-مدرک دانشگاههاي دولتي پيام نوردولتي،معتبروهمچنين بين المللي مي باشداما دانشگاههاي آزاد ازاين 3مورد متاسفانه مستثني مي باشند.
8-وهزاران تفاوت ديگرکه دستان خسته ي اين بنده ي حقير جهت نوشتن ياري نمي دهد.:);):cool::gol:

مهندس صنايع

عضو جدید
يک زحمت واسه يک دوست خوب

يک زحمت واسه يک دوست خوب

ازدوستاني که درتهران زندگي مي کنند ويا اونجا دانشجو هستند يه خواهشي دارم:

کتاب ((مهندسي صنايع ،مديريت مهندسي ها))تاليف((موسي زمان زاده دربان))راواسه من مي خرند؟؟ چون شيراز هرچي مي گردم گيرم نمي آيد.
لطفا هرکه اين زحمتو مي خواست واسم بکشه بگه که شماره تلفنمو بهش بدمبعد اونم شماره تلفنشو بهم بده مبلغ کتاب واسه اش پست کنم.متشکرم بچه هاي صنايع(آينده هاي کارخانه ها);)

امیر Amir

عضو جدید
سلام
حرف شما درسته كه مهم نيست ترم چند هستيم...من حرفم روي حرف هاي قبلي بود...

اين بحث همين جا تمام شد .

با احترام

امیر Amir

عضو جدید
اين يك بحث آزاد هست ولي واقعا خلاصي داره

اين يك بحث آزاد هست ولي واقعا خلاصي داره

مقايسه ي 2دانشگاه ايران(آزاد ودولتي پيام نور):
1-ورودي دانشگاه آزاد آسانترازدولتي پيام نوراست.
2-دانشگاه دولتي پيام نوريکي ازسخت ترين دانشگاههاي ايران است وازنظرتحصيلي وگرفتن مدرک ،ازاکثريت دانشگاههاي ايران مشکلتراست چه برسدبه آزاد.
3-دانشگاههاي دولتي پيام نوردرکل وباديدي منطقي باسوادترازاکثريت دانشگاههاي ايران هستندچه برسد به آزاد(دليل:طبق نظرسنجي جهاني توسط انگليس رتبه ي22دربين دانشگاه هاي ايران ازميان اينهمه دانشگاه درايران کسب کرده است.حتي دانشگاههايي مثل بوعلي سيناي همدان،شهيدچمران اهوازو.....دررده ي بعدي درايران قرارداشتند.)
4-طي نظرسنجي وتجربه نيزنشان داده است که تعدادي بسيارزيادازفارغ التحصيلان دانشگاه دولتي پيام نور درکارشناسي ارشد(هم دولتي وهم آزاد)دردانشگاههاي خوبي جهت کسب درجات عالي قبول شده اند.
5-طرز آزمون گيري ياامتحانات پايان ترم دانشگاههاي دولتي پيام نورشبيه کنکور(تستي وبانمره منفي)وبدون دخالت اساتيد درطرح سوالات ونمره دادن مي باشد.سوالات ازمرکزطرح شده وجهت تصحيح نيز به مرکز فرستاده مي شود.
6-برخلاف اکثريت دانشگاههاي آزاد ودولتي روزانه وشبانه که جهت پاس کردن بعضي دروس جزوه ي کم حجم اساتيد وياهمان کتابشان توسط استاد حذف ويا بانظراو سوال ازآن مبحث طرح نمي شوددانشجويان پرتلاش دانشگاههاي دولتي پيام نور کتاب پرحجم دانشگاه خودرابدون حذفيات خوانده ونمره هايي عالي رابااين وجود کسب مي کنند.
7-مدرک دانشگاههاي دولتي پيام نوردولتي،معتبروهمچنين بين المللي مي باشداما دانشگاههاي آزاد ازاين 3مورد متاسفانه مستثني مي باشند.
8-وهزاران تفاوت ديگرکه دستان خسته ي اين بنده ي حقير جهت نوشتن ياري نمي دهد.:);):cool::gol:

دوست عزيز

به جاي اين صحبت ها به فكر پيشرفت و پاس كردن واحد ها و پيدا كردن افرادي باشيد كه بتونند براي شما مفيد باشند...و بتونند شما رو در مهندسي صنايع كمك بكنند...

اين حرف ها يك مشت بهانه هست...
من دوستي دارم كه از دانشگاه ازاد كازرون يكي از شهر هاي بوشهر...درس خونده كه واقعا جايي هست كه بن بست ايران ميشه گفت هست...ولي الان در شركت نفت مشغول به كاره...

اقاي ديگري هست كه در دانشگاه ازاد تهران جنوب بوده..چندين بار هم در دوران تحصيلش مشروط شده(نميگم مشروطي خوبه)ولي الان در شركت نوكيا در تهران مشغول به كاره...

دوست ديگري دارم كه در شركت هاي تهران...خارك و عسلويه كار كرده و ايشون هم فارغ التحصيل ازاده...

كار كردن و قوت يا ضعف ادم ها در زندگي به همت خودشون بستگي داره نه به دانشگاه يا استاد يا شرايط و يا مرتبه دانشگاهش...

پيشنهاد من به شما اينه كه به جاي اين جبهه گيري ها بشينيد و درس بخونيد...دانشگاه ازاد اينقدر قدر هست كه مقامش با صجبت من يا شما بالا پايين بره...پيام نور هم براي تاسيسش فكر و فلسفه اي بوده..حالا درست يا نادرست....

اين بحث از طرف من تمام شده هست.

با احترام

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا