همفکری برای سیستم نت در کارخانه شالیکوبی صنعتی

toofan2766

عضو جدید
سلام دوستان من دانشجوی مدیریت صنعتی هستم از اونجایی که به تعمیرات و نگهداری علاقمندم موضوع پروژه ام رو در کارخانه شالیکوبی گرفتم من برای اولین قدم میخوام لیست تمام ماشین هارو در بیارم ویکسری فرم بازدید و بررسی تهیه کنم حالا اگه کاری یا فکر دیگه ای به ذهن شما رسید خوشحال میشم که کمکم کنید.:)

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام دوستان من دانشجوی مدیریت صنعتی هستم از اونجایی که به تعمیرات و نگهداری علاقمندم موضوع پروژه ام رو در کارخانه شالیکوبی گرفتم من برای اولین قدم میخوام لیست تمام ماشین هارو در بیارم ویکسری فرم بازدید و بررسی تهیه کنم حالا اگه کاری یا فکر دیگه ای به ذهن شما رسید خوشحال میشم که کمکم کنید.:)

منم زیاد اشنایی ندارم ولی باید بعد از تهیه لیست ماشین الات تو این لیست اطلاعات خاصی مثلا زمانهای بازدید و زمانهای تعمیر و زمان های تعمیر اساسی و از این دست اطلاعات قرار بدی !!
بعد باید چک لیست براش تهیه کنی
چک لیست های روزانه و هفتگی وو ماهیانه و ... باتوجه به نو ع و نیاز ماشین الات !!

راستی نتیجه کاراتو بهمون گزارش بده خوشحال میشیم !

toofan2766

عضو جدید
سلام من اومدم روز اول کاری من شناسنامه فنی ماشین هارو بدست آوردم و تعمیرات اضطراری وپیشگیرانه هر ماشین ازجمله روانکاری هاش تعویضی ها کسی هست که بهم کمک کنه تا من چیزی رو جا نندازم؟

سوپروایزر

عضو جدید
سلام.
دوست خوب ابتدا باید تمام ماشین آلات را لیست کنی.2-مشخصات فنی ماشین را برابر دستور العمل تعمیر و نگهداری کارخانه سازنده تهیه کنی.3-زمان تعمیر و نحوه نگهداری و طول عمر قطعات را از داخل کاتولوگ دستگاه مشخص نمایی.4-چنانچه هیچ دستورالعمل یا منول بوک از ماشین الات نداری که کار سخت میشه،چون باید یکی یکی قطعات را شناسایی کنی و حال اطلاعات هر قطعه را بر اساس کارخانه سازنده پیدا کنی و یک دستورالعمل جامعه برای آن ماشین تهیه کنی.5-در نهایت با تمام این اطلاعات میتوان فرم های یا لاگ شیت های بازدید ساعتی،روزانه،هفتگی و یا ماهیانه تهیه کرد و در زمان های مشخص دستورالعمل تعویض قطعه یا تعمیرات اساسی را صادر کرد.(البته به همین سادگی هم گفتم نیست،مشکل ترین قسمتش جمع کردن اطلاعات هست);)
موفق باش

MOZHGAN 20

عضو جدید
دوست عزیز توصیه های بچه ها عالیه بنظرمنم وقتی لیست ماشین آلات و تجهیزات تولیدو آماده کردی باید یه برنامه واسه روغنکاری و تعویض قطعات مصرفی مثل تسمه ها پیاده کنی این دومورد باید جزو برنامه پیشگیرانه ت باشه ک خیلیم مهمه وباعث میشه همیشه قطعاتی که میخوای رو داشته باشی. یه برنامه اورهال هم واسه هر دستگاهی آماده کن. شروع کن وهرجا کمک خواستی بگو....موفق باشی

بالا