PTC

woodywood

عضو جدید
سلام دوستان
توی این تاپیک اول از همه آدرس سایت هایی رو که قرار بود برای تحلیل بررسی بشن رو میذارم
بعد یه راهنمایی هم در مورد نحوه ثبت نام وکار هر کدوم میذارم
در ادامه هم به لطف همدیگه شروع به برسیش میکنیم

woodywood

عضو جدید
اینم 2 تا سایت که به تایید رسمی رسیدن

NEOBUX

PALMBUX

دوستان عزیز دقت کنید که در هنگام ثبت نام بعد از کلیک بر روی لینک ها در قسمت referral حتما نوشته شده باشه woodywood و لطفا اگر کسی ثبت نام کرد توی همین تاپیک اعلام کنه و نام کاربریش رو هم بگه
ممنون

woodywood

عضو جدید
دوستا حالا یه توضیحی هم درمورد نحوه کار این سایت ها براتون میذارم

در هر دو سایت در هنگام ثبت نام از شما حساب paypal و Alertpay شما رو می خواد
توی هر دوتا ایمل خودتون رو وارد کنید
( به لطف تحریم ایران این حساب ها غیر فعال هستن اما بعدا براتوون توضیح میدم که چطوری می تونید داشته باشید )
بعد از ثبت نام یک ایمیل فعال سازی براتون میاد که توی این ایمیل یک لینک فعال سازی داره
با کلیک روی اون حساب شما فعال میشه

در ادامه برای کار با این سایت ها:
در سایت neobux پس از ورود به صفحه اصلی حسابتون وارد میشید
در اون صفحه از منوهای بالای سمت راست صفحه روی گزینه View Advertisements کلیک کنید تا تبلیغات براتون ظاهر بشه
برای دیدن تبلیغا روی هر کدوم کلیک کنید
فقط حواستون باشه که تا تموم شدن یک تبلیغ شما اجازه ندارید تبلیغ دیگه ای رو باز کنید
وقتی یک تبلیغ باز شد بعد از تموم شدنش یک پیغام با یک تیک سبز رنگ میاد و اعلام میکنه که مبلغ به حساب شما واریز شد

در سایت palmbux پس از ورود به صفحه اصلی حسابتون روی گزینه View Ads در بالای صفحه کلیک کنید تا تبلیغات براتون ظاهر بشه
برای دیدن تبلیغا روی هر کدوم کلیک کنید
فقط حواستون باشه که تا تموم شدن یک تبلیغ شما اجازه ندارید تبلیغ دیگه ای رو باز کنید
وقتی یک تبلیغ باز شد بعد از تموم شدنش یک پیغام با چهرتا حروف A,B,C,D میاد که در اول اونها یکی از این 4 تا حرف رو نشان داده . شما باید بر روی اون حرف کلیک کنید تا سیستم مبلغ رو به شما بده . بعد از کلیک بر روی اون سیستم اعلام میکنه که مبلغ به حساب شما واریز شد

آخرین ویرایش:

woodywood

عضو جدید
انگار دوستان علاقه ای به همکاری ندارند
مرسی از تمام کسانی که اعلام آمادگی کرده بودند

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام:
تاپیک جالبیه .
فقط راجع به تحلیلشون توضیحی اگر میشه بدین.
آخه کار این سایت ها مشخصه اما در مورد تحلیلشون ؟

موفق باشین:gol:

woodywood

عضو جدید
سلام:
تاپیک جالبیه .
فقط راجع به تحلیلشون توضیحی اگر میشه بدین.
آخه کار این سایت ها مشخصه اما در مورد تحلیلشون ؟

موفق باشین:gol:

سلام مهتابی جان
بله کار این سایتا مشخصه اما همونم خیلی ها اطلاعی ندارن
می خوایم ببینیم که این سیستم چطور کار میکنه و اساس کلیش فقط همون سیستم تقسیم سهمه یا نه چیزهای دیگه ای هم داره
و میخوایم ببینیم اگه این سیستم خوبه چرا تو ایران نداریم
و چطور میتونیم اونو داشته باشیم
سفر بی خطر مهتابی جان

woodywood

عضو جدید
سلام من با نام mzaefsعضوسایت neobuxشدم

سلام دوست عزیز
خوش اومدی
لطفا کاملا به این موضوع توجه کن که چه تعداد تبلیغات ایرانی توی این سایت بهت میدن
ببین بیشتر چه سایت هایی خودشونو تبلیغ میکنن
مرسی

woodywood

عضو جدید
من رفتم تو سایت
برام ایمیلم اومد باید چه کار کنم

توی ایمیل یک لینک فعال سازی هست که باید روی اون کلیک کنی و کد فعال سازی و یا پسوردت توی ایمیل بهت داده که باید توی صفحه ای که اون لینک برات باز کرده وارد می کنی
اگه neobux هستی کد فعال سازی بهت میده و اگه palmbux هستی علاوه بر فعال سازی بهت پسورد هم میده

بالا