ارشد نانو

baran.bahari

عضو جدید
سلام . بچه ها من دانشجوی مهندسی شیمی (صنایع غذایی) هستم . دلم میخواد ارشد نانو بخونم البته نانوکپسول ها . شما می دونید اصلا ارشد (روزانه) این رشته رو تو ایران داریم یا نه، اگه داریم چه دانشگاههایی و چه شهرهایی داریم و این که چه رتبه ای لازمه تا این رشته رو اگه خدا بخواد بخونم. ممنون .

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز!

البته میشه در گزایش نانو در ایران ادامه تحصیل داد ولی هیچ جای دنیا نمیتونید با نام گرایش نانو کپسول ها دانشگاهی پیدا کنید.

البته میشه گروه های تخقیقاتی با این نام پیدا کرد ولی گرایش نه!
شما میتونید در گرایش نانو تحصیل کنید و برای پایان نامه خودتون به تحقیق و سنتز نانوکپسول ها بپردازید.

دانشگاه امیر کبیر دوره روزانه در گرایش نانو دانشجو قبول میکنه! از جاهای دیگه خبر ندارم ولی این بهت بگم که خیلی مطمئن نباش با اومدن به امیر کبیر حتماً میتونی در زمینه نانو کپسول ها کار کنی!

متاسفانه سلیقه استاد به شدت مهمه و متاسفانه توی این چند سال من اصلاً در زمینه نانو کپسول ها توی گروه نانو پروژه ندیدم. اغلب نانو سرامیک ها بوده. ولی اگر جداً مایلی در زمینه نانو کپسول ها کار کنی روی گرایش نانو تاکید نکن.

برو توی یک دانشگاه با پایه قوی بیو تکنولوژی و پروژه ات رو با توافق استاد در زمینه نانو کپسول ها بردار. به نظر من این روش خیلی بهتره.

comet0

عضو جدید
دانشگاه تربيت مدرس هم ميگيره
شما همون كنكور مهدسي شيمي رو بدين موقع انتخاب رشته ميتونين ارشد نانوفناوري رو انتخاب كنين
كاري كه من كردم

baran.bahari

عضو جدید
گرایشتون؟

گرایشتون؟

سلام . مرسی از راهنماییتون ، الان شما ترم چندید؟ گرایشتون تو کارشناسی چی بوده؟ با ید رتبم حدوداً چند باشه؟

baran.bahari

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif گرایشتون؟
سلام . مرسی از راهنماییتون ، الان شما ترم چندید؟ گرایشتون تو کارشناسی چی بوده؟ با ید رتبم حدوداً چند باشه؟

comet0

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif گرایشتون؟

من ترم دوم هستم، کارشناسی مهندسی شیمی خوندم دیگه بدون گرایش!! من با 220 قبول شدم. از مهندسی شیمی، مواد ( و گاهی برق) میگیرن

ZA.SH

عضو جدید
وزارت بهداشت هم هر سال کنکوری برگزار میکنه که یکی از رشته هاش "نانوفناوری پزشکی" هست، اگه علاقه مند بودین، بگین دروس و مواد امتحانیش رو براتون بذارم.

fargol

عضو جدید
وزارت بهداشت هم هر سال کنکوری برگزار میکنه که یکی از رشته هاش "نانوفناوری پزشکی" هست، اگه علاقه مند بودین، بگین دروس و مواد امتحانیش رو براتون بذارم.
درود بر شما
ممنون میشم اگر بگذارید.:gol:

ZA.SH

عضو جدید

ZA.SH

عضو جدید
در ضمن رشته نانوفناوری پزشکی در دوره دکتری هم دانشجو می گیره، اگه اشتباه نکنم در دانشگاههای شهید بهشتی و علوم پزشکی تهران.البته ظرفیتش چه در ارشد و چه در دکتری کمه و باید خیلی انرژی صرف کرد تا قبول شد!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام دوست عزيز:smile:
اين امتحان كي برگزار ميشه؟

کلیه گرایش های ارشد در دو روزی که برایشان تعیین می شود امتحان می دهند. طبق زمان اعلام شده که معمولا در تاریخ بین 10 تا 14 اردیبهشت ماه برگذار می شوند.

بالا