سوال فوری در رابطه با HMI ساخت Wicon

sara tehrani

عضو جدید
با سلام
من مدتی است با HMI ساخت Wicon کار می کنم. دو تا مشکل دارم اول اینکه تو این محصول خیلی سخت با فرمت GIF می شه کار کرد GIFای که بیرون نرم افزار خوب کار می کنه تو محیط HMI از خالت ترنسپرنت خارج می شه یا بال بال می زنه. می خواستم به جای GIF از فرمت PNG استفاده کنم ولی با وجود اینکه تو هلپ دستگاه اومدده که از PNG پشتی بانی می کنه ولی من نتونستم PNG وارد کنم. خواهشن من رو در این زمنیه راهنمایی کنید. آیا برای این دستگاه فرمت استاندار GIF خاصی باید استفاده کرد. بسیار متشکرم

sogolam

عضو جدید
راه اندازی HMI به PLC خیلی راحته ؟

برای اینکه من گیچ نشم آیا خودتون یک فایلی درست کردین منو راهنمایی کنه

از ابتدا لطفا نگید این کتاب یا اون کتاب چون در حد مبتدی نیستش
سارا شما مطلبی دارید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ARC_2008

مدیر بازنشسته
با سلام
من مدتی است با HMI ساخت Wicon کار می کنم. دو تا مشکل دارم اول اینکه تو این محصول خیلی سخت با فرمت GIF می شه کار کرد GIFای که بیرون نرم افزار خوب کار می کنه تو محیط HMI از خالت ترنسپرنت خارج می شه یا بال بال می زنه. می خواستم به جای GIF از فرمت PNG استفاده کنم ولی با وجود اینکه تو هلپ دستگاه اومدده که از PNG پشتی بانی می کنه ولی من نتونستم PNG وارد کنم. خواهشن من رو در این زمنیه راهنمایی کنید. آیا برای این دستگاه فرمت استاندار GIF خاصی باید استفاده کرد. بسیار متشکرم
سلام
wecon یا wicon . من wecon های چینی را خوب می شناسم و جالب اینکه قبل از اینکه آقای نورروزی ( می شناسیدش ؟ ) وارد کننده اصلی این HMI باشد من برای مشتری هایم می آوردم . فایل gif تان را بدهید . باید ببینم . اسلایدهای آن خیلی مهم است . و با چه نرم افزاری درست شده باشد مهم تر . اگر دنبال کار گرافیکی بیشتری هستید . چرا wecon ؟؟؟! همان ضرب المثل معروف که هر چقدر بدهی آش می خوری . cpu این HMI خیلی قوی نیست.

بالا