مسابقه ی عکس تالار زمین

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
دوستان شرکت کننده لطفا عکس های خود را در این تاپیک قرار دهند.
و اما قوانین:
1) هر شرکت کننده در هر دور تا 2 عکس می تواند قرار دهد.
2) موضوع عکس هر دور توسط بچه های زمین، یا منحصرا هیئت داوری مشخص می شود.
3) تا الآن کاربران عزیر سولار و الناز هیئت داوری را قبول کرده اند.
4) از 1 تا 13 و 15 تا 28 هر ماه می توانید عکس های خود را قرار دهید.
5) داوران 14-15 و 29-30 هر ماه نظرات خود را پیرامون عکس ها اعلام می کنند.
6) به دو عکس انتخاب شده ی داوران، هر یک 20 امتیاز تعلق خواهد گفت.
7) پیرامون عکس اگر چند خط توضیح بدهید یک امتیاز مثبت تلقی می شود.

آخرین ویرایش:

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز

REYMOND00

کاربر بیش فعال
من نمی تونم عکس آپلوووووووووووووود کنمممممممممممممم:confused:پوکیدن همه شون!!یعنی بیشتر فک کنم لپ تاپ هنگیده!!!!

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
من نمی تونم عکس آپلوووووووووووووود کنمممممممممممممم:confused:پوکیدن همه شون!!یعنی بیشتر فک کنم لپ تاپ هنگیده!!!!
بیا بابا اینم آپلودر
http://www.azadupload.com

او که تا آب سبو پیوسته از ما خواسته است .... گر که بشکافی بمغز استخوانش زان ماست:biggrin:

REYMOND00

کاربر بیش فعال
بیا بابا اینم آپلودر
http://www.azadupload.com

او که تا آب سبو پیوسته از ما خواسته است .... گر که بشکافی بمغز استخوانش زان ماست:biggrin:

تشکر از آپلودرت داداش;)ولی حالا ما شدیم والی شعر انوری و شما شدی مادر یتیمی که در و گوهرش اشک یتیماته؟:biggrin:من گفتم کامی مشکل داره نه آپلودر جیگر!!!:biggrin:
تیمار غریبان اثر ذکر جمیل استجانا! مگر این قاعده در شهر شما نیست؟
ای چنگ فروبرده به خونِ دلِ حافظ!فکرت مگر از غِیرتِ قرآن و خدا نیست؟:biggrin:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
تشکر از آپلودرت داداش;)ولی حالا ما شدیم والی شعر انوری و شما شدی مادر یتیمی که در و گوهرش اشک یتیماته؟:biggrin:من گفتم کامی مشکل داره نه آپلودر جیگر!!!:biggrin:
تیمار غریبان اثر ذکر جمیل استجانا! مگر این قاعده در شهر شما نیست؟
ای چنگ فروبرده به خونِ دلِ حافظ!فکرت مگر از غِیرتِ قرآن و خدا نیست؟:biggrin:
می خواید مسابقه رو ببندیم مشاعره به سبک زمین باز کنیم؟

REYMOND00

کاربر بیش فعال
این نمونه دستی که اگه تو صحرا شبیه به این دیده می شه:

این هم یه نمونه تیپیک که چی می تونه باشه اگه شرایط محیا و جا هم زیاد باشه...

اشتباهه اگه فک کنیم پیریت فقط طلای ابلهانه( Fools Gold)...چون تو کانسار طلای نوع کارلین ما طلا رو به دور پیریت و به خصوص آرسنوپیریت(FeAsS)(به نوعی پیریتهای آرسنیک دار و مواد زغالدار!)داریم ...و طلا می تونه به صورت انحلال (بصورت انحلال جامد) 10ppm در پیریت و تا ppm30 در آرسنوپیریت وجود داشته باشه که بهرحال استخراجش نیاز به فناوری خاصی داره...
برای مقایسه عیار این تیپ کانسارسازی:
میزان طلا در آب دریا حدود 0.1 تا 2 میلی گرم در تن(0/1 تا 2 ppb)
ذخاير طلاي رگه‌اي با عيار بيش از 10 گرم در تن(10ppm)
ذخاير طلاي نوع پراكنده (ذخيره نسبتاً زياد و ابعاد وسيع) با عيار حدود 2 گرم در تن(2ppm)
[h=1]سنگ معدن در گذشته در آفريقا با عيار بيش از 20 گرم در تن(20 ppm) استخراج و استحصال مي‌شده‌اند در حالي كه امروزه از معادن روباز استراليا و آمريكا سنگ معدن با عيار حدود 0.5 گرم در تن(0.5 ppm) نيز استخراج مي‌گردند.[/h] پس می بینیم چندان هم طلای ابلهان نیست!!
رنگ خاکه سیاه هم داره با جلای طلایی وزرد
تو کشورهای فقیر از نظر آهن هم به عنوان معدن آهن استخراج می شه...اما بیشترین کاربرد همون استخراج طلاست...تو تهیه سولفات فرو(صنعت رنگ سازی )هم کاربرد داره

آخرین ویرایش:

solar flare

مدیر بازنشسته
اگه هر کاربری بیش از دو عکس قرار بده هیچ کدوم از عکسها در مسابقه شرکت داده نمیشه

solar flare

مدیر بازنشسته
باشه تا فردا عصر زحمتش رو بکشید میدونید که عنوان مسابقه پیریت هست

REYMOND00

کاربر بیش فعال
مرسی سولار جان...فقط یه سوال!!!عکسا کووووجان؟نمی بینمشون:confused:نکنه فقط من نمی بینم؟

solar flare

مدیر بازنشسته
مرسی سولار جان...فقط یه سوال!!!عکسا کووووجان؟نمی بینمشون:confused:نکنه فقط من نمی بینم؟
من عکس شمارو میبینم اما عکس جیالجی رو نه اما الناز گفته بود کدوم منم نقل قول کردم باید به جیالجی بگم بیاد دوباره آپلود کنه