مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت

iroonikids

عضو جدید
سوال در مورد کارشناسی ارشد گرایش مدیریت فناوری اطلاعات

سوال در مورد کارشناسی ارشد گرایش مدیریت فناوری اطلاعات

این رشته مدیریت فناوری اطلاعات میخواهم فراگیر پیام نور شرکت کنمدو تا درس منطق فازی و.. منبع زده انگلیسی یعنی کتاب فارسیش نیست؟ تو فراگیرش سوالات ازمونش تستی یا اینجا هم تستی تشریحی است .

Mohammadch21

عضو جدید

یکی از منابع مهم درس مدیریت اسلامی (اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام) در کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری مجموعه مدیریت یکی دو سال اخیر، کتاب اصول و مبانی مدیریت از دیگاه اسلام، تألیف دکتر سید محمد مقیمی بوده است. در جهت پاسخگویی به نیاز کاربران محترم و داوطلبان آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری مجموعه مدیریت، تیم علمی فرافایل اقدام به تهیه خلاصه این کتاب نموده است. این فایل هم اکنون در سایت قرار گرفته است و می توانید آن را از لینک زیر دریافت کنید.

خلاصه کتاب اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام، تألیف دکتر سید محمد مقیمی

خلاصه کتاب مجموعه مباحثی از مدیریت در اسلام، تألیف دکتر نقی پورفر
خلاصه کتاب مدیریت منابع انسانی(مفاهیم، تئوریها و کاربردها) تألیف دکتر آرین قلی پور
خلاصه کتاب مبانی فلسفی و تئوریهای رهبری و رفتار سازمانی، تألیف دکتر علی اکبر افجه ای
خلاصه کتاب مدیریت منابع انسانی پیشرفته (رویکردها، فرایندها و کارکردها ) تألیف دکتر عباس عباس پور
خلاصه کتاب مبانی مدیریت منابع انسانی تألیف گری دسلر+تست

آخرین ویرایش:

nazanin narges

عضو جدید
سلام دوستان من امسال مدیریت mba شرکت کردم با توجه به اینکه از مدیریت اجرایی جداش کردن میخواستم راهنماییم کنین ک منابع کنکورش چیه و چه کتاب و بسته های اموزشی رو پسشنهاد میکنین؟

negariiin

عضو جدید
من مهندسي شيمي دارم وبراي رشته ارشد بين رشته مديريت بازرگاني ومديريت اجرايي مردد هستم
هركس اطلاعاتي در زمينه بازار كار و درصد قبولي توي كنكور و سخت يا آسون بودن اين رشته ها ويا اطلاعات ديگه ايي در رابطه با اين رشته ها داره لطفا منو كمك كنه
ممنون از همگي

این سوالیه که منم مدت ها پرسیدم ولی جوابی دریافت نکردم.. دوستان لطفا جواب بدید..ممنون

mhsnmirzaee

عضو جدید
اشباعی وجود نداره . معمولا کسانی که برای دکتری mba اقدام میکنند در رشته تخصصی خودشون دارای شغل و پست مدیریتی هستد و این
رشته به اونها در زمینه مدیریت امور جاری سازمانشان کمک حال خواهد بود .
و در ضمن بنده پیشنهاد میکنم اگر در رشته تخصصی خودتون دارای جایگاه شغلی مناسب نیستید زیاد به دنبال این رشته نباشید
چون در نهایت به کارتون نمیاد

mhsnmirzaee

عضو جدید
معمولا در رشته های مهندسی از مقطع کارشناسی به بالا بمنظور افزایش کارایی شغلی چیزی گیر افراد نمیاد
این به این معنی که استفاده شغلی برای شما نداره ولی اگه علاقه به کسب علم و ترفیع مدارج علمی دارید حتما رشته خودتون رو ادامه بدید
در غیر اینصورت رشته مدیریت در حیطه شغلی بیشتر به کارتون میاد

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معمولا در رشته های مهندسی از مقطع کارشناسی به بالا بمنظور افزایش کارایی شغلی چیزی گیر افراد نمیاد
این به این معنی که استفاده شغلی برای شما نداره ولی اگه علاقه به کسب علم و ترفیع مدارج علمی دارید حتما رشته خودتون رو ادامه بدید
در غیر اینصورت رشته مدیریت در حیطه شغلی بیشتر به کارتون میاد
دقیقا . منم رشتم کامپیوتره اما می‌خوام دکترا مدیریت امتحان بدم .

بالا