سوال فوری فوری : مهم

hosein717

عضو جدید
سلام به دوستان

من مکانیک طراحی کاربردی صنعتی اصفهان قبول شدم

اما متاسفانه آموزش محوره و حالمو خیلی بد کرده

شبانه مکانیک - گرایش سازه و بدنه خودرو خواجه نصیر رو هم می آوردم (بر اساس کارنامه نهایی)

هرچند با یه شرایطی میشه تغییر شیوه داد اما با سختگیری معروف صنعتی اصفهان نمیدونم بشه معدل بالا آورد یا نه ؟؟!!

به نظرتون چیکار کنم ثبت نام کنم یا انصراف بدم؟

اصلا میتونم ثبت نام کنم و برم و توی کنکور ارشد ۹۴ هم ثبت نام کنم و در صورت کسب رتبه خوب انصراف بدم؟

خواهشا راهنماییم کنین

ممنون

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان
من مکانیک طراحی کاربردی صنعتی اصفهان قبول شدم
اما متاسفانه آموزش محوره و حالمو خیلی بد کرده
شبانه مکانیک - گرایش سازه و بدنه خودرو خواجه نصیر رو هم می آوردم (بر اساس کارنامه نهایی)
هرچند با یه شرایطی میشه تغییر شیوه داد اما با سختگیری معروف صنعتی اصفهان نمیدونم بشه معدل بالا آورد یا نه ؟؟!!
به نظرتون چیکار کنم ثبت نام کنم یا انصراف بدم؟
اصلا میتونم ثبت نام کنم و برم و توی کنکور ارشد ۹۴ هم ثبت نام کنم و در صورت کسب رتبه خوب انصراف بدم؟
خواهشا راهنماییم کنین
ممنون

سلام
بر خلاف شما من مطمئن نیستم که بشه تغییر شیوه داد، دانشگاه‌های معتبر اجازه نمی‌دند. اول باید از این موضوع مطمئن بشید.
دوماً اصلاً فرض کنیم به شما 2 ترم مهلت دادند تا معدل بالا بیارید، بعد از 2 ترم آیا استادها جای خالی برای پذیرش دانشجو دارند؟ مگه اینکه از سهمیه‌ی 94شون استفاده کنند چون از همون ترم اول دانشجوهاشون مشخص میشه و موضوع پایان‌نامه و ... براشون باید تعیین کنند.
اگر روزانه قبول شدید، چه الان انصراف بدید چه ثبت نام کنید و بعداً انصراف بدید نمی‌تونید در کنکور 94 شرکت کنید.
اگر قصد ادامه‌ی تحصیل ندارید زیاد فرقی نداره آموزش محور باشید یا پژوهش‌محور، ولی اگر خواستید دکتری اینجا بخونید یا اپلای کنید باید حداقل چندتا مقاله در ژورنال‌های معتبر داشته باشید تا بتونه نبود پایان‌نامه رو جبران کنه. مقاله‌ی خوب با impact factor بالا از پایان‌نامه ارزش بیشتری داره چون چه زیاد پایان‌نامه‌هایی که از هر 10تاشون یه نصفه مقاله هم در نمیاد. ولی خوب کارتون سخته چون استاد راهنما ندارید و باید رابطه‌تون خوب باشه تا راضی بشند با شما کار کنند، یا اینکه خودتون همه چی رو آماده کنید و استاده فقط review کنه!

بالا