فوری و مهم

mhr74

عضو جدید
سلام دوستان من کنترل صنعتی شیراز قبول شدم (کارشناسی) اما راستش نمی توانم داخل خوابگاه بمانم و دوام بیارم من مال یکی از شهرستان های اصفهان هستم می خواستم به نظرتان می توانم برم صنعتی اصفهان و انتقالی بگیرم ؟ یعنی بهم انتقالی می دهند؟ خود دانشگاه صنعتی شیراز گفت که هیچ مشکلی نداره و فقط صنعتی اصفهان باید موافقت کند کسی آشنا داره صنعتی اصفهان ؟ حاضرم پول هم بدهم.

خواهشاً کمک کنید من اصلاً نمی توانم داخل خوابگاه بمانم کاملاً به خانواده ام وابسته هستم

رتبه کشوری:6200

آخرین ویرایش:

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام دوستان من کنترل صنعتی شیراز قبول شدم (کارشناسی) اما راستش نمی توانم داخل خوابگاه بمانم و دوام بیارم من مال یکی از شهرستان های اصفهان هستم می خواستم به نظرتان می توانم برم صنعتی اصفهان و انتقالی بگیرم ؟ یعنی بهم انتقالی می دهند؟ خود دانشگاه صنعتی شیراز گفت که هیچ مشکلی نداره و فقط صنعتی اصفهان باید موافقت کند کسی آشنا داره صنعتی اصفهان ؟ حاضرم پول هم بدهم.

خواهشاً کمک کنید من اصلاً نمی توانم داخل خوابگاه بمانم کاملاً به خانواده ام وابسته هستم

فکر کنم باید یه ترم بمونین بعد انتقالی بگیرین

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
واسه انتقالی دانشگاه مقصد همیشه اوکی رو میده...و مسئله دانشگاه مبدا هست که اونم قبول کرده . پس مشکلی نداری.
فقط قانونه که ترم اول نمیشه مرخصی بگیری
اونم اگر بند پ داری درست میشه من به وفووور دیدم .
خوابگاه هم بد نیستا هم تجربست هم خنده .

mhr74

عضو جدید
سلام دوستان رفتم امروز دانشگاه صنعتی اصفهان گفتند اصلاً ما انتقالی نداریم و می خواست اصلاً ما را بندازه بیرون خیلی بی ادب بودند و گفتند هم برای اردیبهشت ترم 3 به بعد باید اقدام کرد

نمی دانم چی کار کنم

Terminator-3

عضو جدید
سلام دوستان رفتم امروز دانشگاه صنعتی اصفهان گفتند اصلاً ما انتقالی نداریم و می خواست اصلاً ما را بندازه بیرون خیلی بی ادب بودند و گفتند هم برای اردیبهشت ترم 3 به بعد باید اقدام کرد

نمی دانم چی کار کنم

بهشون بگو طبق قانون همه دانشگاه های فنی و حرفه ای،، باید یه ترم بمونن بعد مجوز انتقالی صادر میشه

بالا