فوری...امنیت اطلاعات یا برنامه نویسی تحت وب؟؟؟

E.M.F

عضو جدید
سلام ...دوستان عزیز میشه راهنماییکنید که کدوم از این دورشته بهتر هستن من خودم برنامه نویسی تحت وب رو دوست دارم ولی میگن آینده شغلی برای پیشرفت نداره...از طرفی هم درباره امنیت اطلاعات زیاد اطلاعات کافی ندارم ولی چارت درسیش رو دیدم اگه میشه راهنمایی کنید که این رشته بیشتر عملی هست یا درسای حفظی زیاد داره....خواهش میکنم اگه کسی اطلاعی داره زودتر بگه چون زمان زیاد ندارم

morteza2010

عضو جدید
سلام ...دوستان عزیز میشه راهنماییکنید که کدوم از این دورشته بهتر هستن من خودم برنامه نویسی تحت وب رو دوست دارم ولی میگن آینده شغلی برای پیشرفت نداره...از طرفی هم درباره امنیت اطلاعات زیاد اطلاعات کافی ندارم ولی چارت درسیش رو دیدم اگه میشه راهنمایی کنید که این رشته بیشتر عملی هست یا درسای حفظی زیاد داره....خواهش میکنم اگه کسی اطلاعی داره زودتر بگه چون زمان زیاد ندارم
[h=2]برنامه نویسی تحت وب؟؟؟ در صدرصد بهترین هست[/h]مطمعن باشید شاید یکم سختی داشته باشه ولی اینده داره دوست عزیز
امنیت اطلاعات زیر شاخه کوچکی از برنامه نویسی هست

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه نویسی تحت وب؟؟؟ در صدرصد بهترین هست

مطمعن باشید شاید یکم سختی داشته باشه ولی اینده داره دوست عزیز
امنیت اطلاعات زیر شاخه کوچکی از برنامه نویسی هست

الان که هر کی با بابا مامانش دعواش میشه یا میره خواننده میشه یا طراح وب :دی

به این سادگیا نمیشه دربارش نظر داد :|

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم یه چیز دیگه هم بگم...
این که گفتی امنیت حفظیه یا عملی ...
فرضا حفظی باشه .... تو اگه میخوای درآینده موفق بشی تو رشته ات و شغلت خودت باید عملی کار کنی حتی اگه تو دانشگاه حفظی یادتون بدن ....
وگرنه بعد 4 سال میبینی ، ای داد بیداد ، هیچی به هیچی :|

E.M.F

عضو جدید
حرف شما کاملا درسته و منطقی..آخه دوسته عزیز باید یه چیزی رو هم درنظر بگیری وقتی کسی میدونه نمیتونه از پس درسای حفظی بربیاد پس صد درصد تو اون رشته شکست میخوره و موفق نمیشه...بازم از شما دو دوست عزیز برای راهنمایی تشکر میکنم
عزیزم یه چیز دیگه هم بگم...
این که گفتی امنیت حفظیه یا عملی ...
فرضا حفظی باشه .... تو اگه میخوای درآینده موفق بشی تو رشته ات و شغلت خودت باید عملی کار کنی حتی اگه تو دانشگاه حفظی یادتون بدن ....
وگرنه بعد 4 سال میبینی ، ای داد بیداد ، هیچی به هیچی :|

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما کاملا درسته و منطقی..آخه دوسته عزیز باید یه چیزی رو هم درنظر بگیری وقتی کسی میدونه نمیتونه از پس درسای حفظی بربیاد پس صد درصد تو اون رشته شکست میخوره و موفق نمیشه...بازم از شما دو دوست عزیز برای راهنمایی تشکر میکنم

درس حفظی که همراه با کار عملی باشه ، صد در صد بهتر تو حافظه می مونه;)

بالا