دانشگاه علمی کاربردی؟

hasan_marine

عضو جدید
سلام دوستان
یکی از دوستان من می خواد اسمش رو در دانشگاه علمی کاربردی بنویسه ولی از شرایط و کنکورش هیچی نمیدونه! مثلا معدل دیپلمش 10.5(با عرض شرمندگی:confused:) است و نمیدونه که شرط معدل چه جوریه،اصلا با این معدل راش میدن یا نه:redface:.از دوستان کسی اطلاعاتی داره یا سایتی میشناسه که توش در مورد کنکور علمی کاربردی و شرایطش نوشته باشه؟
با تشکر

ozra.m

عضو جدید
فکر کنم باید تو سایت سازمان شنجش مطرح کنی اونجا جوابتو درستتر میدن .

69peyman

عضو جدید
سلام دوستان
یکی از دوستان من می خواد اسمش رو در دانشگاه علمی کاربردی بنویسه ولی از شرایط و کنکورش هیچی نمیدونه! مثلا معدل دیپلمش 10.5(با عرض شرمندگی:confused:) است و نمیدونه که شرط معدل چه جوریه،اصلا با این معدل راش میدن یا نه:redface:.از دوستان کسی اطلاعاتی داره یا سایتی میشناسه که توش در مورد کنکور علمی کاربردی و شرایطش نوشته باشه؟
با تشکر
بله داداش اگه خدمت رفته اواسط شهریور بره براثبت نام اگه نرفته خدمت باید بشینه بخونه ودفترچه راکه در دی میادبگیره وبست کنه چون 50درصدش شرط معدله و50درصدش امتحان (از طرفpeyman)

فرخنده

عضو جدید
بله داداش اگه خدمت رفته اواسط شهریور بره براثبت نام اگه نرفته خدمت باید بشینه بخونه ودفترچه راکه در دی میادبگیره وبست کنه چون 50درصدش شرط معدله و50درصدش امتحان (از طرفpeyman)
من خودم دانشگاه علمی کاربردی مشهد معماری میخونم و بدون کنکور و با شرط معدل وارد شدم دوره ها برای بی کنکوری ها پودمانی. معمولا کاردانی سه سال طول میکشه و لی کلا چیز خوبیه . شرایط ادمه تحصیل در مقاطع بالاتر خیلی راحتره
تو کلاس ما همه جور آدم با همه جور سن و همه جور دیپلم نشستن.

devil002

عضو جدید
سلام
از اموزشگاه دیپلم برنامه نویسی پایگاه داده رو گرفتم حالا برای ورود به دانشگاه یکم کیج شدم راستش هرجا میرم یه پاسخی میدن میشه کمکم کنید دقیق قضیه از چه قراره ایا ما رنگ دانشگاه میبینیم با نه؟؟؟؟

سلام
من دیپلمم برج 11 آماده میشه
حالا یه سوال یه چند وقت دیگه زمان ثبتنام علمی کاربردی بدون کنکور شروع میشه حالان من ثبتنام که کنم چون دیپلمم نیومده میتونم یا نه ؟
میتونم تعهدی چیزی بدم که مثلا چند وقت دیگه میارم یا نامه اشتغال به تحصیل بگیرم که درسام تما شد و منتظر صدور دیپلمم

سلام
من دیپلمم برج 11 آماده میشه
حالا یه سوال یه چند وقت دیگه زمان ثبتنام علمی کاربردی بدون کنکور شروع میشه حالان من ثبتنام که کنم چون دیپلمم نیومده میتونم یا نه ؟
میتونم تعهدی چیزی بدم که مثلا چند وقت دیگه میارم یا نامه اشتغال به تحصیل بگیرم که درسام تما شد و منتظر صدور دیپلمم
کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟

بالا