راهنمایی برای خرید گلکسی نت 3 ، N900 یا N9005 ؟

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ، میخوام گلکسی نت 3 بگیرم ، فقط برام سواله که آیا نت 3 ، N9005 ضعفی نسبت به N9000 داره؟

bijan.01

عضو جدید
من n9000 رو دارم و تا اوجایی که میدونم خیلی فرق ندارن و فقط این مدل من دوتا پردازنده داره و اون یکی...
من که خیلی از این راضیم و نه هنگ کرده نه هیچیییییییییییییی

ayat_7216

عضو جدید
سلام دوست عزیز هر دو مدل کارکرد بسیار مناسبی دارن و اندکی تفاوت دارن با هم.!!cpu مدل n9005 مدل اسنپ 800 هست با گرافیگ آدرنو330 ولی مدل n900 از cpu اگزینوس خود سامسونگ استفاده میکنه و خیلی بهینه شده و گرافیک این مدل مالی هست که از آدرنو بهتر هست برای اجرای بازی !!برتری های مدل n9005 فقط فیلمبرداری 4k و نسل ارتباطی 4g هست همین.!هر دو مدل بسیار عالی هستند.مدل n900 برای ایران و خاورمیانه و مدل n9005 برای کشورهای اروپایی تولید شده.
موفق باشید.

Ali1n

عضو جدید
من n9000 رو دارم و تا اوجایی که میدونم خیلی فرق ندارن و فقط این مدل من دوتا پردازنده داره و اون یکی...
من که خیلی از این راضیم و نه هنگ کرده نه هیچیییییییییییییی

اقا ببخشید میشه یکمی بیشتر توضیح بدید
این دو تب داره اون یکی خخخخیلی با مزه بود حرفتون
و در جواب دوست عزیزمون باید بگم ک مدل 9005 بهتره
چیپستش اسنپ 800 هست که واقعا فوق الاده است از نظر داغ کردم ک واقعا عالیه و خییلی کم داغ میکنه

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
اقا ببخشید میشه یکمی بیشتر توضیح بدید
این دو تب داره اون یکی خخخخیلی با مزه بود حرفتون
و در جواب دوست عزیزمون باید بگم ک مدل 9005 بهتره
چیپستش اسنپ 800 هست که واقعا فوق الاده است از نظر داغ کردم ک واقعا عالیه و خییلی کم داغ میکنه
بنده N900 داشتم اصلا داغ نمیکرد و در حالت عادیم دماش کمتر از N9005 بود .

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
بنده نگفتم که 9000 داغ میکنه گفتم 9005 چیستش اسنپ دراگون هست که بهترین چیپست در زمینه خنک بودنه
اینطور نیست دوست عزیز
چیپ 5420 به خاطر اینکه در حالت عادی با هسته های A7 کار میکنه خنک تره اما در حالت لود به خاطر استفاده از هسته های A15 گرماش بیشتره .

Ali1n

عضو جدید
اینطور نیست دوست عزیز
چیپ 5420 به خاطر اینکه در حالت عادی با هسته های A7 کار میکنه خنک تره اما در حالت لود به خاطر استفاده از هسته های A15 گرماش بیشتره .
به حرحال هر دو مدل چه 9005 و چه 9000 جزو بهترین گوشیهای بازارند و درسته چیپست ها فرق میکنه ولی از لحاظ قدرت سخت افزاری تقریبا در یه حد هستند
و رم 3 این گوشی به بهتر عمل کردن اون کمک میکنه که در 2 مدل هم رم این گوشی 3 هست
در کل نوت 3 فوق العاده است