300 تا 450 هزار .......

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوبین؟!
میخواستم کمکم کنید
گوشی لمسی حدود 300 تا 450 هزار تومن میخوام بخرم
ساده با دوربین بالا و سیستم آندروید
ممنون میشم کمکم کنید
گوشی HTC Wildfire S چطور گوشی؟!
تو ای حدود قیمت از ای بهترم هست یا نه؟!

alash

عضو جدید
سلام من به شما گوشی های هواوی رو پیشنهاد میکنم درسته مارکش نا آشناست ولی من دارمش خیلی عالیه و هیچ مشکلی ندارم باهاش
بخاطر همین ناآشنایی پول مارکشو نمی گیره برای همین خیلی ارزون تره درضمن خیلی هم به اندروید خام نزدیکه !
من گوشیه G510 یا G600 رو پیشنهار میکنم
در مورد گوشیه htc اگر با حافظه داخلی کم مشکلی نداری گوشیه خوبیه

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
با نهایت احترام به نظر دوستمون به هیچ وجه هواوی رو پیشنهاد نمیکنم
این شرکت چیزی به اسم ساپورت برای گوشیاش تعریف نشده . وقتی شما گوشیهاشو میخرین دیگه خودتونین و خودتون ...
درضمن دوست من G600 الان قیمتش 650 تومنه G510 هم 550 تومنه که اصلا به بودجه دوستمون نمیخوره !

پیشنهاد من به شما یا همون وایلدفایر اس هستش ، یا گلکسی مینی 2

Homayoon90

عضو
البته اینکه چرا هواوی ساپورت نداره نمیدونم علتشو اما گوشی خوبی هست. یک آمار نشون میداد سومین تولید کننده تلفن هوشمنده. و ضمنا صحبتاش بود که نوکیا رو بخره
پیشنهاد من سونی تیپو هست. مدل دو سیم کارته اش هم موجوده سخت افزار نسبتا خوبی هم داره.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
البته اینکه چرا هواوی ساپورت نداره نمیدونم علتشو اما گوشی خوبی هست. یک آمار نشون میداد سومین تولید کننده تلفن هوشمنده. و ضمنا صحبتاش بود که نوکیا رو بخره
پیشنهاد من سونی تیپو هست. مدل دو سیم کارته اش هم موجوده سخت افزار نسبتا خوبی هم داره.
دوست من دلیل خاصی نداره ! اندروید اگه ساپورت رو ازش بگیری دیگه هیچی نیست . رسما به هیچ دردی نمیخوره !

قضیه خریدن نوکیا هم خالی بندی بود . سامسونگ با اون گندگیش نمیتونه نوکیا رو بخره چه برسه به هواوی !

javad_9864

عضو جدید
سلام بچه ها
ممنون میشم یه گوشی تا 500-550 بهم معرفی کنید
لمسی-دوربین خوب-باتری خوب- برنامه خور عالی- سرعت مناسب- چکش خور بالا- بی عیب و نقص

l-mohajeri

عضو جدید
اگه اندروید بودن گوشیتون زیاد مهم نیس من ال جی خریدم خیلی خوبه..الان س ساله دارمش ...هرچی ضربه هم خورده بی اثر بوده.
چرا تبلت نمیخرید؟

بالا