گوشی زیر 300هزار تومن

mmjiran

عضو جدید
با سلام
یه گوشی میخواستم زیر 300 هزار تومن با امکانات پایین

آندروید 2 به بالا باشه
وای فای داشته باشه
رم بخوره
جی پی اس داشته باشه

اصلا با این قیمتی که میخوام پیدا میشه؟؟؟؟
در ضمن قیمت دست دوم htc hd2 چنده؟
ممنون

با سلام
یه گوشی میخواستم زیر 300 هزار تومن با امکانات پایین

آندروید 2 به بالا باشه
وای فای داشته باشه
رم بخوره
جی پی اس داشته باشه

اصلا با این قیمتی که میخوام پیدا میشه؟؟؟؟
در ضمن قیمت دست دوم htc hd2 چنده؟
ممنون

این امکاناتی که شما میگید تازه خیلی بالا ترش با حدود 320 تومن و یا کمتر گوشی هو آ وی y210 برآورده میکنه گوشی واقعا خوبیه
برای تاییدکیفیت و حرفای من یه سری به سایت gsm.ir بزنید سایت معتبری در زمینه گوشیه

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
این امکاناتی که شما میگید تازه خیلی بالا ترش با حدود 320 تومن و یا کمتر گوشی هو آ وی y210 برآورده میکنه گوشی واقعا خوبیه
برای تاییدکیفیت و حرفای من یه سری به سایت gsm.ir بزنید سایت معتبری در زمینه گوشیه

- هوآوی تو گوشی های چینی از همه بهتره، وگرنه به پای سونی و سامسونگ نمیرسه. منم اول دم از هوآوی می زدم، اما تو نمایشگاه تلکام از نزدیک با غولای هر برندی کار کردم. P6 که اینقدر تعریف می کنن اصلا در حد اچ تی سی و سونی نیود.
- لطفا تاریخ پست هارو هم نگاه کنید. استارتر 4 ماه پیش مشاوره گوشی گرفته، تا الآن احتمالا گوشیشونو گرفتن.

mina madah

عضو جدید
عزيزم باد اين شرايطي كه توداري دوستانم گفتن چينيشو بگير سگش مي ارزه به اين اصلي ها تازه هم اگه خراب شد دلت نميسوزه چون زياد بهش پول ندادي

- هوآوی تو گوشی های چینی از همه بهتره، وگرنه به پای سونی و سامسونگ نمیرسه. منم اول دم از هوآوی می زدم، اما تو نمایشگاه تلکام از نزدیک با غولای هر برندی کار کردم. P6 که اینقدر تعریف می کنن اصلا در حد اچ تی سی و سونی نیود.
- لطفا تاریخ پست هارو هم نگاه کنید. استارتر 4 ماه پیش مشاوره گوشی گرفته، تا الآن احتمالا گوشیشونو گرفتن.
اون گوشی هایی ک شما میگید هم هزینه شون زیاده،توجه داشتید ک گفتن در چ حدود قیمت میخوان.
جهت اطلاع عرض میکنم تمام گوشی ها با تمام برندهای معروف الان در چین ساخته میشه و الان اگه بری تو مغازه ای و بهت بگه این گوشی چینی نیس از اون مغازه باید بیای بیرون چون داره چاخان میکنه.
درست ممکنه اون شخص گوشی شو گرفته باشه ولی ممکنه کس دیگه ای که قصد خرید گوشی داشته باشه علاقمند ب خوندن این تایپیک باشه و این پیشنهادها رو ببینه.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
اون گوشی هایی ک شما میگید هم هزینه شون زیاده،توجه داشتید ک گفتن در چ حدود قیمت میخوان.
جهت اطلاع عرض میکنم تمام گوشی ها با تمام برندهای معروف الان در چین ساخته میشه و الان اگه بری تو مغازه ای و بهت بگه این گوشی چینی نیس از اون مغازه باید بیای بیرون چون داره چاخان میکنه.
درست ممکنه اون شخص گوشی شو گرفته باشه ولی ممکنه کس دیگه ای که قصد خرید گوشی داشته باشه علاقمند ب خوندن این تایپیک باشه و این پیشنهادها رو ببینه.

نمی دونم شما بودی یا یه کاربر دگ. هر شخصی که بود، تاپیکای قدیمی رو داشتن آپدیت می کردن و مدام در تمامی تاپیک ها از فقط از هوآوی اسم میووردن.
گوشی های چینی سه دسته هستن! یکی گوشی های تحت لیسانس کشورهای دیگه، مثل سونی و سامسونگ و... . سری بعدی گوشی های اصلیه چین هستش که کیفیت خوبی دارن اما به پای سونی و سامسونگ نمیرسن، مثا هوآوی و ZTE. یه سری هم گوشی های تقلبی و طرح هستن که معروفن به گوشی های زیرزمینه چین.
گوشی های هم که تحت لیسانس چین می سازه، قطعات اصلی رو بعضا کشورهای دیگه تولید می کنن، قطعات فرعی چین و درنهایت مونتاژ چین.

hiden93

عضو جدید
فکر کنم چند وقت پیش گوشی htc expelorer رو تو سایت زنبیل دیده بودم تو رنج 200 ت بود
صفحه 3.2 اینچ - رم 512 - دوربین 3.2 مگاپیکسل

بالا