مشاوره براي خريد گوشي در رنج 600 تا 800

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
دوستان با توجه به اينكه يك تاپيك هم براي مشاوره در رنج 1-1200 ايجاد شده است مي توانيم رنج 600-800 را از اينجا دنبال كنيم و از پست هاي متفرقه در اين رنج كمتر استفاده كنيم.
مدلهاي پيشنهادي من در اين رنج در تاريخ بيست و يكم ارديبهشت ماه 92 ( تاريخ را در مراجعات آينده حتما چك كنيد)

SONY XPERIA SOLA
SONY XPERIA J
SAMSUNG GALAXY ACE 2 I8160
HTC DESIRE X

shokolat_89

عضو جدید
بچه ها نظرتون در مورد glx g4 چیه ؟ یکی از آشناهامون تازگیا خریده منم یکم باهاش کار کردم گوشی خوبی به نظر میرسید با اون کیفیت به نظرم قیمتشم خوب بود تاچشم من امتحان کردم خوب بود ولی این گوشی مدله کاملش glx g4 nfs بود که قیمتشم 749 سه روزم محلت تست داده بودن بهش و 6 ماه ضمانت که قبول دارم ضمانتش کم بود ولی کلا به نظرمن از یه گوشیه htc تا 900 تومن بهتر بود

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
بچه ها نظرتون در مورد glx g4 چیه ؟ یکی از آشناهامون تازگیا خریده منم یکم باهاش کار کردم گوشی خوبی به نظر میرسید با اون کیفیت به نظرم قیمتشم خوب بود تاچشم من امتحان کردم خوب بود ولی این گوشی مدله کاملش glx g4 nfs بود که قیمتشم 749 سه روزم محلت تست داده بودن بهش و 6 ماه ضمانت که قبول دارم ضمانتش کم بود ولی کلا به نظرمن از یه گوشیه htc تا 900 تومن بهتر بود

در مورد جی فور نمی دونم ولی تو مدلای اندرویدیش، مدل لاستر و X1 برادرم و دوستم داشتن، کاملا راضین. البته با توجه به قیمتش! جی فور رو هم که شرکت ادعا کرده بازی هایی تا حد آسفالت 7 رو اجرا می کنه.

بالا