گوشی xperia arc s

shabnam111

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من از شهریور تا حالا تصمیم گرفتم گوشی سونی اریکسون xperia arc s بخرم اما قیمتش مدام درحال صعود و نزول هست لطفا یه نفر راهنماییم کنه که کی میتونم با یه قیمت خوب این گوشی رو بخرم

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
هر چه به عید نوروز نزدیک تر شیم قیمتا میره بالا.

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ی روند خاصی نداره که بستگی به خیلی مسائل داره و هیچ کس نمیتونه بگه کی میاد پایین تا شما بخرید من خودم اوایل تیر خریدم 500 و خورده ای الان 900 هست تقریبا تازه میشه گفت اومده پایین رو 900 وایساده چ بسا بکشه بالا 1 تومن پس تضمینی وجود نداره

t4t

عضو جدید
بعد از عید فکر کنم بالاتر هم بره ...

توی این سری expria مدل دیگه ای که به همین خوش فرمی باشه و قیمتش هم بالاتر نباشه اما کیفیتش بالاتر باشه سراغ دارید؟

Major Geologist

کاربر ممتاز

توی این سری expria مدل دیگه ای که به همین خوش فرمی باشه و قیمتش هم بالاتر نباشه اما کیفیتش بالاتر باشه سراغ دارید؟
من پولام برسه ماه دگ می خوام اکسپریا u یا go بخرم.

Major Geologist

کاربر ممتاز
فقط یه عیب دارن ضخیم هستن

ارک اس خیلی نازک وخوش فرمه

ای بابا ظاهر اینقدر برات مهمه!!! فوقش نیم سانت ضخیم ترن. فیلم برداریشون که 720، سی پی یو 2 هسته ای، بازیای hd اکثرشونو اجرا می کنه، صفحه نمایشاشون ضد خش خوبه دگ. فقط رمشون پایینه 512.

t4t

عضو جدید
قبول دارم

اما حالا خداییش برو بذارشون کنار هم میبینی ارک اس مثل یک امپراطوره در مقایسه با اونا

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
قبول دارماما حالا خداییش برو بذارشون کنار هم میبینی ارک اس مثل یک امپراطوره در مقایسه با اونا
آرک اس فقط از بیرون در برابرشون شبیه امپراطوره ! از داخل در برابرشون سرباز صفر هم نیست ...

Major Geologist

کاربر ممتاز
آرک اس فقط از بیرون در برابرشون شبیه امپراطوره ! از داخل در برابرشون سرباز صفر هم نیست ...

به حرف لجند گوش نکن. :D این غیر از سامسونگ هیچی نمی بینه. میگم لجند یو بخرم یا گو دو روز منو کاشت با ایس تو، دیس تو، اس تو. :biggrin:

ahmadpashaei

عضو جدید
به حرف لجند گوش نکن. :D این غیر از سامسونگ هیچی نمی بینه. میگم لجند یو بخرم یا گو دو روز منو کاشت با ایس تو، دیس تو، اس تو. :biggrin:
فکر می کنید خوبه برای نصب نرم افزارها؟cpuش جواب میده؟مثلا office و دیکشنری لانگمن و ... چند نرم افزار زبان انگلیسی و ....؟ بازی نمیخوام

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
cortex a9 کجا و اون سی پی یو مسخره آرک اس کجا !!!!
جفتشون یه .... ن :D
فرقی نمیکنه :D

shabnam111

عضو جدید
کاربر ممتاز
xperia

xperia

به مدلهای xperia neo و xperia neo l و xperia neo v هم یه نگاهی بندازید اونا قیمتشون کمی ارزونتره

بالا