HTC ONE S

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از بهترین گوشی‌هایی که در کنگره MWC سال 2012 معرفی شد،
پرچم‌دار جدید گوشی‌های اندرویدی کمپانی تایوانی HTC به نام One X است. One X در معنای واقعی یک گوشی سطح بالا است.
صفحه نمایش HD، سیستم عامل اندروید 4.0 ساندویچ بستنی (بستی حصیری)به همراه رابط کاربری Sense 4.0 و از همه مهم‌تر، پردازنده چهار هسته‌ای NVIDIA Tegra 3، این گوشی را به یک غول اندرویدی تبدیل کرده است که کمتر گوشی در بازار وجود دارد که می‌تواند با آن رقابت کند

کلا گوشیه خوبیه
خیرش رو ببینی
:D

بابا پولدار!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام دوست گلم . خب شما وقتی میخواین یه وسیله رو بگیرین باید ببینین انتظاراتتون از اون وسیله چیه ! وان اس به خودی خود گوشیه خوبیه . مشخصاتش رو نمیگم چون صد در صد خودتون مشخصاتش رو خوندین ! از لحاظ سخت افزاری وان اس به دلیل استفاده از چیپست S4 کوالکام فوق العاده قوی هستش . پردازنده این گوشی یه پردازنده دو هسته ای با هسته Krait هست و چیپست گرافیکیش هم Adreno225 هست که یه GPU 8 هسته ای هست .
در کل سخت افزار قدرتمندی داره اما ...
اما این گوشی یه سری ایرادات داره که واقعا واسه یه گوشی 950 تومن تقریبا عیب حساب میشه ! اولیش نداشتن صفحه نمایش HD هستش . درسته کیفیت صفحه نمایش این گوشی خوبه ولی نبود صفحه نمایش HD واقعا یه عیب محسوب میشه . بعدیش نداشتن اسلات کارت حافظس ! شما توی وان اس تنها حافظتون Intrnal Sd card هست که 16 گیگه ولی فقط 12 یا 13 گیگش رو در اختیارتون میذاره .

مشکل بعدی جنس بدنه این گوشی هست . با اینکه بدنه این گوشی با توجه به ادعاهای HTC از جنس مقاومی ساخته شده ولی مشکل رنگ پریدگی داره و با ضربه های خیلی کوچیک رنگش میپره !

حالا شما انتظاراتتون رو بگین شاید موارد بهتری براتون بود ...

morteza ghaffari

عضو جدید
من یه گوشی در همین حد میخوام. هم قیمت هم سخت افزار و نرم افزار. پیشنهاد شما چیه؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
من یه گوشی در همین حد میخوام. هم قیمت هم سخت افزار و نرم افزار. پیشنهاد شما چیه؟
با این بودجه نمیتونین دقیقا یه گوشی بگیرین که مثل همین باشه .
گوشی هایی که وجود دارن در برخی موارد از این بالاتر در برخی موارد هم پایین تر !
به عنوان مثال گلکسی نکسوس الان هست که مزایاش نسبت به وان اس ایناس :
1 - صفحه نمایش بهتر
2 - ساپورت خیلی خیلی خیلی بهتر
3 - دیزاین فوق العاده زیباتر
4 - دوربین دوم با کیفیت تر
5 - باتری قویتر
6 - کیفیت بدنه تا حدودی بهتر و مقاوم تر
و مزایای وان اس نسبت به نکسوس :
1 - سخت افزار قدرتمند تر
2 - بلوتوث ورژن 4
3 - ضخامت کمتر
4 - تکنولوژی بیتس
5 - گرمای کمتر
6 - وزن کمتر

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
نظرت درمورد desire v چیه؟
دیزایر وی گوشی بسیار به درد نخور ، مزخرف و آشغالیه ( اینجوری گفتم که قشنگ عمق فاجعه رو متوجه بشین ) :D
با خرید وی 680 تومن پولتون رو یه راس میریزین تو سطل زباله ‍!!!
شما نکسوس رو با دیزایر وی مقایسه میکنین !؟

morteza ghaffari

عضو جدید
نکسوس خوشم نمیاد. راستی one s تو مشخصاتش نوشته میکرو سیمکارت میخوره. یعنی سیمکارت معمولی نمیخوره؟

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دادا چرا پول اضافی میدی یه HTC Sensation XE بگیر
خودت رو راحت کن
مشخصاتش هم تقریبا یکیه

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
نکسوس خوشم نمیاد. راستی one s تو مشخصاتش نوشته میکرو سیمکارت میخوره. یعنی سیمکارت معمولی نمیخوره؟
اولین کسی هستین که میگین نکسوس خوشم نمیاد . اوکی هرجور مایلین . من مزایا و معایب هردو رو واستون گفتم .دیگه تصمیم نهایی با خودتونه !
خیر سیمکارت معمولی نمیخوره . باید با سیم کاتر سیمتون رو به مایکروسیمکارت تبدیل کنین !
دادا چرا پول اضافی میدی یه HTC Sensation XE بگیر
خودت رو راحت کن
مشخصاتش هم تقریبا یکیه
مشخصاتش یکیه ؟! منظورتون از مشخصات چیه ؟!
Snapdragon S4 کجا S3 !
Adreno220 با قدرت 90 میلوین مثلث کجا Adreno225 با قدرت 140 میلیون مثلث کجا
مقدار DMIPS/MHZ در وان اس 3.3 هست در صورتی که برای XE کمتر از 2.5 هست
صفحه نمایش Super Amoled کجا LCD کجا !
بلوتوث ورژن 4 کجا ورژن 3 کجا
دوربین بی کیفیت XE کجا دوربین عالی وان اس کجا ...

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
مرسی. درضمن من از اندازش خوشم نمیاد one s خودش خیلی بزرگه نکسوس که دیگه هیچی
خب اگه با سایزش مشکل دارین که کلا نمیخواد اینقدر هزینه کنین . چون همه گوشیهای توی این رنج قیمت بزرگن !
بهتره با بودجه کمتر ( در حد 650 تومن ) یه گلکسی اس ادونس بگیرین که صفحه نمایشش 4 اینچ هست و کوچیکم هست !