[پیشنهادات و انتقادات] - دفتر مدیریت تالار هُنــــــر

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار

شرف و قیمت و قدر ِ تو به فضل و
هنر است / نه به دیدار و به دینار و به سود و به زیان . . .

_________________________________________________________________________________________

با سلام و احترام . . .

این تاپیک جهت ِ ارتقاء سطح کمی و کیفی ِ تالار ، ارائه ی دیدگاه ها ، پیشنهادات ، انتقادات ، و کلیه ی مباحث مربوط به تالار ِ هنر و مدیریت ِ آن ، افتتاح میشه ، و امید که این تعاملات باعث پیشبرد همه جانبه ی تالار هنــــــــر باشه . مسلماً از نظرات ِ شما عزیزان ، استقبال خواهد شد .
ضمناً هر گونه سوال ، درخواست و ... را نیز در همین تاپیک مطرح بفرمائید ؛ در اولین فرصت پاسخ داده خواهد شد.

در پناه ِ حق ، موفق و پیروز باشید . . .:gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
پاسخ : تغییر عناوین تاپیک ها

پاسخ : تغییر عناوین تاپیک ها

قبل از اینکه به پاسخ ِ شما بپردازم ، باید عرض کنم که پست ِ سوال ِ شما رو به اینجا منتقل کردم که اگر برای دیگران هم سوال پیش اومد ، به اینجا رجوع کنند ؛ چون همه ی تاپیک هایی که آثار ِ هنری ِ خود کاربران عزیز هست رو تغییر عنوان دادم .

و اما دلیل :
با توجه به برنامه های جدید تالار ، قرار هست که بخش های جدیدی رو به تالار اضافه کنیم ، که در یکی از این بخش های جدید ، آثار هنری ِ شما عزیزان قرار میگیره ! در نتیجه در حال ِ مناسب سازی ِ بستر ِ این تغییرات هستم ، که یکی از اونا ، اصلاحات ِ عناوین تاپیک ها هست .
لازم به یادآوری است که عنوان ِ هر تاپیک ، باید گویا و معرف ِ محتوای داخل ِ تاپیک باشه ، و همچنین جهت حفظ ِ نظم عمومی تالار ، باید طبق استایل ِ مشخص باشه .

امیدوارم پاسختون رو گرفته باشید . موفق باشید :gol:

پانوشت : نمونه های مشابه از این نوع تاپیک ها

[h=3]آثار هنری من pari-1369 - نقاشی سیاه قلم[/h]
[h=3]آثار هنری من serenti-_-piti - کاشی و سرامیک ( نظر بدین )[/h]
[h=3]آثار هنری من leily_17 - نقاشیهای رنگ و روغن[/h]

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبل از اینکه به پاسخ ِ شما بپردازم ، باید عرض کنم که پست ِ سوال ِ شما رو به اینجا منتقل کردم که اگر برای دیگران هم سوال پیش اومد ، به اینجا رجوع کنند ؛ چون همه ی تاپیک هایی که آثار ِ هنری ِ خود کاربران عزیز هست رو تغییر عنوان دادم .

و اما دلیل :
با توجه به برنامه های جدید تالار ، قرار هست که بخش های جدیدی رو به تالار اضافه کنیم ، که در یکی از این بخش های جدید ، آثار هنری ِ شما عزیزان قرار میگیره ! در نتیجه در حال ِ مناسب سازی ِ بستر ِ این تغییرات هستم ، که یکی از اونا ، اصلاحات ِ عناوین تاپیک ها هست .
لازم به یادآوری است که عنوان ِ هر تاپیک ، باید گویا و معرف ِ محتوای داخل ِ تاپیک باشه ، و همچنین جهت حفظ ِ نظم عمومی تالار ، باید طبق استایل ِ مشخص باشه .

امیدوارم پاسختون رو گرفته باشید . موفق باشید :gol:

پانوشت : نمونه های مشابه از این نوع تاپیک ها

آثار هنری من pari-1369 - نقاشی سیاه قلم

آثار هنری من serenti-_-piti - کاشی و سرامیک ( نظر بدین )

آثار هنری من leily_17 - نقاشیهای رنگ و روغن

سلام.
ممنون که توضیح دادید بله کاملا متوجه شدم.
ولی ایکاش قبلش ی خبر میدادید آقا احسان.

Data_art

مدیر بازنشسته
سلام آقا احسان بزرگوار
دوست خوب و هنرمندم
ممنون از تاپیک خوبتون
[h=3]معرفی رشته ها و گرایشات هنـــــر[/h]
فقط لازم دیدم یه نکته کوچیکی رو عرض کنم
اچون دیدم تقسیم بندی کردید اونم بر اساس منبع ای که نام بردید
ابتدا لازمه بگم این تقسیم ها درست است ولی در دانشگاه ها به شکل عملی و اجرایی خصوصا تهران و مراکز دولتی و قدیمی تر
نقاشی و طراحی صنعتی و مجسمه سازی را در یک بخش به نام هنرهای تجسمی قرار میدن و دیگه معنایی نداره که بخشی با عنوان هنرهای تجسمی در تقسیم بندیمون قرار بدیم
و همین طور گرافیگ و تصویر سازی و عکاسی هم در یک بخش کلی به نام ارتباط تصویری قرار میگیرن و بازم دیگه معنایی نداره تا بخشی با عنوان ارتباط تصویری را در تقسیم بندی داشته باشیم و به عنوان رشته از آن تعریفی ارائه بدیم.

ببخشید فضولی کردم
در پنا خدا شاد باشید

Data_art

مدیر بازنشسته
سلام آقا احسان
خسته نباشید
یه پیشنهاد دارم برای اینکه یه مطلب در تالار تکرار نشه با عنوان های متفاوت
اونم اینکه تاپیک مسابقات هنری که قبل من زده بودم رو با تاپیک جدید دوستمون که با عنوان ثبت نام فراخوان مسابقه نقاشی زده رو اگر صلاح میدونید تلفیق کنید
چون محتوای هردوشون یکی است و فقط در عنوان متفاوت هستن
و به نظر تاپیک با عنوان ثبت نام فراخوان و... مناسب نباشه همون مسابقات هنری بهتره چون این جوری باشه یکی به گرافیک و تصویر سازی علاقه و داره و.... بعد این جوری باعث میشه در این تالار فقط تعداد زیادی تاپیک داشته باشید که هرکسی بنا به علاقه خودش مسابقه و فراخوان زده و.. ولی به نظر این حقیر اگر همه مسابقات در یه تاپیک با عنوان مسابقات هنری قرار بگیرن مفید تر و منظم تر و قابل استفاده برای همه گرایش هنری خواهد بود

درپناه خدا باشید

آخرین ویرایش:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
پاسخ : نحوه تقسیم بندی ِ گرایشات هنری !

پاسخ : نحوه تقسیم بندی ِ گرایشات هنری !

سلام آقا احسان بزرگوار
دوست خوب و هنرمندم
ممنون از تاپیک خوبتون
معرفی رشته ها و گرایشات هنـــــر

فقط لازم دیدم یه نکته کوچیکی رو عرض کنم
اچون دیدم تقسیم بندی کردید اونم بر اساس منبع ای که نام بردید
ابتدا لازمه بگم این تقسیم ها درست است ولی در دانشگاه ها به شکل عملی و اجرایی خصوصا تهران و مراکز دولتی و قدیمی تر
نقاشی و طراحی صنعتی و مجسمه سازی را در یک بخش به نام هنرهای تجسمی قرار میدن و دیگه معنایی نداره که بخشی با عنوان هنرهای تجسمی در تقسیم بندیمون قرار بدیم
و همین طور گرافیگ و تصویر سازی و عکاسی هم در یک بخش کلی به نام ارتباط تصویری قرار میگیرن و بازم دیگه معنایی نداره تا بخشی با عنوان ارتباط تصویری را در تقسیم بندی داشته باشیم و به عنوان رشته از آن تعریفی ارائه بدیم.

ببخشید فضولی کردم
در پنا خدا شاد باشید

سلام خانوم دکتر ِ عزیز
امیدوارم خوب باشید ؛ حضور و دیدار دوستان ِ خوب و قدیمی ، همیشه باعث قوت قلب و خوشحالی ما بوده و هست .:gol:
در رابطه با مطلبی که فرمودین ، عارضم که با توجه به اینکه این تقسیم بندی ها ،ظاهرا تحت نظارت سازمان سنجش انجام پذیرفته و کتابش هم معتبر هست ، بنده بهش استناد کردم . و فکر نمیکنم زیاد منافاتی با توضیحات ِ شما داشته باشه .
اما ، برای استفاده ی همه ی دوستان و پربارتر شدن تاپیک ، پیشنهاد میکنم که اگر شما تقسیم بندی های بهتری با توضیحات کاملتر دارین ، توی همون تاپیک بزارین . مسلما باعث خوشحالی ِ ماست و همچنین بر دانش ِ ما افزوده خواهد شد .
سپاس از حسن ِ توجه و وقتی که گذاشتین و خواهید گذاشت . :gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
پاسخ : مسابقات هنری !

پاسخ : مسابقات هنری !

سلام آقا احسان
خسته نباشید
یه پیشنهاد دارم برای اینکه یه مطلب در تالار تکرار نشه با عنوان های متفاوت
اونم اینکه تاپیک مسابقات هنری که قبل من زده بودم رو با تاپیک جدید دوستمون که با عنوان ثبت نام فراخوان مسابقه نقاشی زده رو اگر صلاح میدونید تلفیق کنید
چون محتوای هردوشون یکی است و فقط در عنوان متفاوت هستن
و به نظر تاپیک با عنوان ثبت نام فراخوان و... مناسب نباشه همون مسابقات هنری بهتره چون این جوری باشه یکی به گرافیک و تصویر سازی علاقه و داره و.... بعد این جوری باعث میشه در این تالار فقط تعداد زیادی تاپیک داشته باشید که هرکسی بنا به علاقه خودش مسابقه و فراخوان زده و.. ولی به نظر این حقیر اگر همه مسابقات در یه تاپیک با عنوان مسابقات هنری قرار بگیرن مفید تر و منظم تر و قابل استفاده برای همه گرایش هنری خواهد بود

درپناه خدا باشید

سلامی دوباره بر خانوم دکتر data_art گرامی ، دوست ِ خوبم

و اما پاسخ مطالب ِ دومی که فرمودین :
1- این تاپیک که اشاره کردید ، تقریبا یک ماه قبل از مدیریت ِ من بود ، و اینکه در جزئیات ِ برگزاری با اون چیزی که توی ذهن ِ من و شماست قدری نامانوس هست ، که به خاطر اِعمال ِ سلایق ِ شخصی ایشون و دوستانشون بوده، که البته طبق صحبت هایی که اخیرا داشتیم ، از این پس همه ی مسابقات با مدیریت هماهنگ میشن .
2- با توجه به برنامه هایی که برای مسابقات و تنوع ِ اون ( اعم از نقاشی، گرافیک و ... ) در نظر گرفته شده ، تصمیم بر آن هست که مدیریت موضوعات ، با رویکرد ِ " تفکیک ِ موضوعات ِ مختلف " اعمال بشه !
اینکه همه ی موضوعات با عناوین مختلف و ماهیت های متفاوت در یک تاپیک مجتمع باشه ، بیشتر باعث سردرگمی کاربران محترم خواهد بود و استفاده از اون ، سخت تر هست . پس طبق ِ روال مرسوم ، هر موضوع مسابقه در یک تاپیک مجزا باید باشه ، که بعد از اتمام هر مسابقه ،این تاپیک ها آرشیو خواهند شد . و ای بسا در صورت رسیدن به حد نصاب ، یک بخش از تالار به مسابقات هنری اختصاص پیدا کنه !
3- و از همه مهمتر ، سیاست ِ فعلی ِ اداره تالار ، بر " گسترش" تاکید داره ، که انشاالله بزودی درچند روز آینده ، اولین تغییرات رو مشاهده خواهیم کرد!

از پیشنهادات ِ خوب شما بسیار ممنونم . امیدوارم بیش از پیش بتونیم از دانش ِ سرشار شما استفاده کنیم .
شاد و پایدار باشید . . . :gol:

Lady Neo

عضو جدید
درود!

به یاد دارم قبلتر قوانین خاصی وجود داشت برای نگذاشتن
لینک دانلود آهنگ در تالار هنر. و من در این تاپیک رعایت کردم و مستمر ادامه دادم. به تازگی متوجه شدم تاپیک من تغییر نام داده شده و از بخش هنر های نمایشی و موسیقی به حاشیه تالار هنر منتقل شده. در حالی که این تاپیک که نقض کننده قوانین بود و نسبت به تاپیک من غیر تخصصی تر، همچنان در تالار هنرهای نمایشی و موسیقی قرار دارد.

سوال:

آیا گذاشتن لینک دانلود آهنگ اکنون مجاز است؟

تقاضا:

با خواندن این پست دلیل تغییر نام تاپیکم را متوجه شدم لذا
در صورت امکان لطفا نام این تاپیک را به " متن ترانه مورد علاقه تان را به اشتراک بگذارید" تغییر دهید و به تالار هنرهای نمایشی و موسیقی بازگردانید.

با احترام فراوان
:gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
پاسخ : تغییر عنوان تاپیک + انتقالات تاپیک ها

پاسخ : تغییر عنوان تاپیک + انتقالات تاپیک ها

درود!

به یاد دارم قبلتر قوانین خاصی وجود داشت برای نگذاشتن
لینک دانلود آهنگ در تالار هنر. و من در این تاپیک رعایت کردم و مستمر ادامه دادم. به تازگی متوجه شدم تاپیک من تغییر نام داده شده و از بخش هنر های نمایشی و موسیقی به حاشیه تالار هنر منتقل شده. در حالی که این تاپیک که نقض کننده قوانین بود و نسبت به تاپیک من غیر تخصصی تر، همچنان در تالار هنرهای نمایشی و موسیقی قرار دارد.

سوال:

تقاضا:

در صورت امکان لطفا نام این تاپیک را به " متن ترانه مورد علاقه تان را به اشتراک بگذارید" تغییر دهید و به تالار هنرهای نمایشی و موسیقی بازگردانید.

با احترام فراوان

سلام

قبل از پرداختن به سوالات ِ شما ، باید اشاره کنم که در حال ِ ایجاد زیرتالارهای جدیدی هستیم ، که بعد از افتتاح ، تمامی ِ تاپیک های متجانس به جایگاه ِ اصلی منتقل میشن . پس فعلا در مورد جایگاه تاپیک ها حساس نباشین . چون عملاً ، نقل و انتقال زیادی صورت نگرفته ، و منتظر تغییرات هستیم که بعد از اون دسته بندی ها رو اِعمال کنیم تا "دوباره کاری" نشه.

سوال:

در رابطه با ممنوع بودن ِ قرار دادن ِ لینک دانلود ِ آهنگ و فیلم و... ، باید عرض کنم که نه تنها در تالار هنر ، بلکه کلاً در باشگاه ممنوع هست و این ممنوعیت ، به قوت ِ خودش باقی هست . مگر اینکه کسی ، شخصا از آپلودر ِ خود باشگاه ، آهنگی رو آپلود کنه و به اشتراک بزاره ، که در اون صورت ، مانعی وجود نداره .

تقاضا:

خوشحالم که متوجه موضوع شدین . عنوان ِ تاپیک ِ شما اصلاح شد . متن ترانه مورد علاقه تان را به اشتراک بگذارید!

درباره ی نقل و انتقالات هم در بالا صحبت کردیم . و اینکه تالار " در حاشیه هنر " به همین منظور ایجاد شده که بحث ها و گفتگوهای هنری و تاپیک های این چنینی در اونجا قرار بگیره . یعنی در واقع ، برای این زیرتالار ، یک جهش ِ علمی-هنری در نظر گرفته شده که بزودی نتایج اون رو خواهیم دید .

امیدوارم به پاسخ ابهامات و سوالاتتون رسیده باشید . موفق باشید . . .:gol:

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود آقا احسان ..
با تشکراز تاپیک های اخیری که زدین یه پیشنهاد داشتم .
توی لیست تاپیک ها که نگاه می کنیم طرز تهیه انواع غذاها و شیرینی ها هست که هر کدوم هم واسه خودشون یه تاپیک دارن .
فکر میکنم بد نباشه یا یه تاپیک جامع برای آشپزی باشه یا اینکه تاپیک های خاص برای انواع اونها مثلا تاپیک شیرینی یا تاپیک غذا .
البته من خودم به شخصه جای اشپزی رو اینجا نمیدونم .
ولی خوب چون اجازه داده شده چاره ای نیست .
امیدوارم موفق باشید .

E . H . S . A . N

مدیر تالار
پاسخ : مطالب ِ آشپزی !

پاسخ : مطالب ِ آشپزی !

درود آقا احسان ..
با تشکراز تاپیک های اخیری که زدین یه پیشنهاد داشتم .
توی لیست تاپیک ها که نگاه می کنیم طرز تهیه انواع غذاها و شیرینی ها هست که هر کدوم هم واسه خودشون یه تاپیک دارن .
فکر میکنم بد نباشه یا یه تاپیک جامع برای آشپزی باشه یا اینکه تاپیک های خاص برای انواع اونها مثلا تاپیک شیرینی یا تاپیک غذا .
البته من خودم به شخصه جای اشپزی رو اینجا نمیدونم .
ولی خوب چون اجازه داده شده چاره ای نیست .
امیدوارم موفق باشید .

درود آهو جان . ممنون از حسن ِ توجه ِ شما دوست ِ خوبم . . .
در رابطه با مطالب ِ مربوط به آشپزی حضور ِ شما عارضم که درخواست ِ ایجاد یک بخش ِ مجزا با عنوان ِ " هنر در خانه " دادم ، که یکی از زیرشاخه های اون ، آشپزی و ... هست . چند روزی طول میکشه تا بخش های درخواستی ایجاد بشن . به همین دلیل ، فعلا تاپیک های با این مضمون رو در ویترین ِ تالار ( یعنی همینجایی که فرمودین ) تجمیع کردم ، که بعد از افتتاح اون بخش ، همگی رو به جایگاه ِ اصلی منتقل کنم .
و باز هم از توجه و دقتی که بر مسائل تالار دارید ، ممنونم .
شاد و با طراوت باشید . . .:gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
درود احســـا عزیز:gol:

یه تاپیک هست تحت عنوان اخبــار فرهنگی و هنری اگه امکانش هست ادغامبشه با تاپیکــــ ِ اخبار هنـــــــری

سپــــــاس:gol:

درود خانوم مهندس مهسا عزیز .

ممنون از توجهت دوست ِ خوبم . انجام شد؛ و فعلا اینا رو در زیرتالار "در حاشیه تالار هنر " قرار دادم ، تا محرکی برای جهت گیری های بعدی اونجا باشه .

موفق و پایدار باشی . :gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار

ممنون از محبت ِ شما .:gol:

انجام شد خانوم مهندس .

تاپیک های هم راستای زیادی در تالار داریم . منتظرم بخش های درخواستی ِ جدید رو اضافه کنن ،بعد اینارو انجام بدیم . ( تا دوباره کاری نشه ) .

از حسن ِ توجهت ممنونم دوست ِ خوبم . . .:gol:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
دنبال فرصتی بودم تا از این طریق از زحمات دلسوزانه ی مدیریت تالار هنر تشکر کنم
و یه تشکر ویژه هم از کاربران فعال و خوب تالار داشته باشم.
همگی خسته نباشید
و عیدتون هم مبارک.

پ.ن: دوستان عزیز باعث خوشحالی خواهد بود اگر پیشنهادی در جهت ارتقا سطح تالار دارید با مدیران عزیز یا من در میون بذارید تا بررسی بشه.
فقط لطفا جهت حفظ نظم دفتر تالار پاسخی به پست من ندهید.
پیروز باشید.

E . H . S . A . N

مدیر تالار
گسترش تالار هنر - جمعه - 1392/04/07

گسترش تالار هنر - جمعه - 1392/04/07

با سلام و احترام حضور اعضای محترم تالار هنر

بدین وسیله به اطلاع می رسونم که بخش های جدید ِ تالار ِ هنر ، افتتاح شد. :gol:
همچنین ، اطلاعیه ی جدید تالار هنر رو حتما مطالعه بفرمائید . در این اطلاعیه ، قوانین ِ تالار هنر و آشنایی با بخش های مختلف ِ اون ، معرفی و تشریح شده .

اطلاعيه:آشنایی با قوانین و بخش های مختلف تالار هنــــر

این تغییرات و گسترش شامل ِ :

• تفکیک زیر تالار هنرهای نمایشی و موسیقی به دو بخش :
- هنرهای نمایشی
- موسیقی

• ایجاد یک بخش برای زیرتالار ِهنرهای تجسمی، با عنوان ِ " نقاشی "

• ایجاد زیر تالار "هنر در خانه"

• ایجاد زیر تالار " گالری آثار هنری ِ شما "

• ایجاد زیرتالار "مشاهیر هنر"

.
.
.
چیزی که مسلم هست ، تا تالار هنر خودش رو با تغییرات ِ جدید وفق بده ، اندک زمانی طول خواهد کشید ، و این مهم هم جزء با کار ِ بی وقفه میسور نیست ، که امیدوارم مثل همیشه شاهد حضور و همراهی ِ شما عزیزان باشیم .
در پناه ِ او ، پیروز باشید . . .:gol:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

همچنین ، اطلاعیه ی جدید تالار هنر رو حتما مطالعه بفرمائید . در این اطلاعیه ، قوانین ِ تالار هنر و آشنایی با بخش های مختلف ِ اون ، معرفی و تشریح شده .

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درود

ضمن خسته نباشید و تشکر از ایجاد زیر تالارهای جدید در تالار هنر

یه پیشنهاد داشتم کاشکی تو قسمت تالار هنرهای تجسمی یه زیر تالار تحتِ عنوان کار دستـی و صنایع دستـــی هم ایجاد میشد

تا دوستان بیشتر با صنایع دستی شهرهای مختلف آشنا بشن , و آثار دستــی شهرهای خودشون رو در تاپیک های مجزا بذارن

این یه پیشنهاد بود باز هر جور خودتون صلاح میدونید

موفق و شاد باشیــد:gol::gol:

آخرین ویرایش:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
هنر ِ صنایع دستی

هنر ِ صنایع دستی

این تغییرات و گسترش شامل ِ :

• تفکیک زیر تالار هنرهای نمایشی و موسیقی به دو بخش :
- هنرهای نمایشی
- موسیقی

• ایجاد یک بخش برای زیرتالار ِهنرهای تجسمی، با عنوان ِ " نقاشی "

• ایجاد زیر تالار "هنر در خانه"

• ایجاد زیر تالار " گالری آثار هنری ِ شما "

• ایجاد زیرتالار "مشاهیر هنر"

.
.
.
چیزی که مسلم هست ، تا تالار هنر خودش رو با تغییرات ِ جدید وفق بده ، اندک زمانی طول خواهد کشید ، و این مهم هم جزء با کار ِ بی وقفه میسور نیست ، که امیدوارم مثل همیشه شاهد حضور و همراهی ِ شما عزیزان باشیم .

دلیل : جهت ِ بالا اومدن پست اطلاعیه . :gol:

درود

ضمن خسته نباشید و تشکر از ایجاد زیر تالارهای جدید در تالار هنر

یه پیشنهاد داشتم کاشکی تو قسمت تالار هنرهای تجسمی یه زیر تالار تحتِ عنوان کار دستـی و صنایع دستـــی هم ایجاد میشد

تا دوستان بیشتر با صنایع دستی شهرهای مختلف آشنا بشن , و آثار دستــی شهرهای خودشون رو در تاپیک های مجزا بذارن

این یه پیشنهاد بود باز هر جور خودتون صلاح میدونید

موفق و شاد باشیــد:gol::gol:

سلام .
ممنونم خانوم مهندس مهسا جان . لطف دارید . :gol:
در رابطه با پیشنهادت عارضم که شرط ِ ایجاد یک زیر بخش و زیرتالار برای یک موضوع ( با هر عنوانی ) ، به حد نصاب رسیدن موضوعات (اعم از کمّی و کیفی)هست ، که متاسفانه همانطوری که قبلا عرض کرده بودم ، این هنر ( صنایع دستی ) در تالار بسیار مهجور هست و مورد بی مهری قرار گرفته ؛ که البته دلیل انتخاب موضوع تابلوی شماره 5 ، هم همین بود .
الا ایهاالحال ، مادامیکه این موضوع یا سایر موضوعات مشابه از قبیل : خوشنویسی، مجسمه‌سازی، طراحی، عکاسی، گرافیک ، طراحی صنعتی و ... به حد نصاب نرسن ، نمیشه براشون بخشی مجزا در نظر گرفت . که البته پوشش این بحث در برنامه های تالار گنجانده شده ، که نیاز به همراهی و مشارکت کاربران محترم داره .
ممنون از پیشنهاد و توجه ِ شما . شاد و سلامت باشی . :gol:

آخرین ویرایش:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درود

ضمن تشکر از پاسخگویی سوالِ قبل و اینکه ببخشید هی میام و پیشنهاد میدم

پیشنهادی داشتم در مورد مسابقات تالار هُنــــــــــــر اگه میشه مسابقاتی هم در مورد آثار موسیقی دوستان و یا دکلمه هم برگــــزار کنید!

سپــاس از شمـا دوستِ عزیـــــز

E . H . S . A . N

مدیر تالار
مسابقات موسیقی

مسابقات موسیقی

درود

ضمن تشکر از پاسخگویی سوالِ قبل و اینکه ببخشید هی میام و پیشنهاد میدم

پیشنهادی داشتم در مورد مسابقات تالار هُنــــــــــــر اگه میشه مسابقاتی هم در مورد آثار موسیقی دوستان و یا دکلمه هم برگــــزار کنید!

سپــاس از شمـا دوستِ عزیـــــز

سلام
خواهش می کنم ؛ اتفاقا باعث خوشحالی هست که دوستان به مسائل تالار توجه داشته باشن ، و پیگیر باشن . ممنونم .
و به این هم توجه داشته باشید که علت تاکید ما بر اینکه همه ی مسائل تالار در دفتر مدیریت اعلام بشه ، به این دلیل هست که ممکنه سوال یا درخواست کسانی دیگر هم باشه ، و با دیدن این سوال و جواب ها ، به پاسخشون برسن و نتیجه این میشه که تکرار مکررات کمتر هست .
به همین دلیل سعی میکنم که اینجور موارد رو کامل و جامع پاسخ بدم ، و در صورت بروز سوالات مشابه در آینده ، به این پست ها ارجاع بدم .

در رابطه با برگزاری مسابقات ِ هر تالار ، نکاتی هست که مختصرا عرض میکنم :
1- اینکه نباید همه ی زحمات ِ یک فراخوان و مسابقه و .. ، به عهده ی مدیر تالار باشه ؛ چون واقعا اونقدر کار و مشغلات زیاد هست ، که حتی حضور 12 ساعته در روز هم کفاف نمیکنه !!
2- باید مخاطب و زمینه ی هر مسابقه ای مهیا باشه . برای مثال ، ما اگرچندین دوره اون تابلو رو پیگیری نمیکردیم ، به این مسابقه ی امروز هم نمیرسیدیم . ما همین الان در تالار ، تاپیکی برای مسابقات موسیقی داریم ، که متاسفانه استقبال نشد ، چون زمینه سازی صورت نگرفته بود و مخاطب هم نداشت . مسابقات هنر موسیقی
3- بودجه ی تالار هم باید در حدی باشه که در یک ماه ، مثلا چنیدن مسابقه برگزار بشه .( چون بالاخره باید جوایز هم تامین بشه ) .

پیشنهاد ِ من :
- اگر شما به این مورد علاقه دارید و میخواید که رونق بگیره ، باید اول تاپیک هایی ایجاد بشه که دوستان آثارشون رو توش قرار بدن ( که فکر کنم توی تالار هست، و فقط باید آپدیت بشن ) ، و ...
- و اینکه به فکر مخاطبان این فعالیت هم باشید . شناسایی ِ کسانی که در این زمینه فعالیت دارن .
- هر وقت که به حد نصاب رسید و تشخیص دادیم که میشه روش حساب کرد و مخاطب داره ، در مورد جزئیات مسابقه هم صحبت خواهیم کرد .
- مدیریت تالار هم همه جوره از شما و برنامه های هماهنگی شده ی تالار حمایت خواهد کرد . ( مثل مسابقه ی نقاشی که در حال جریان هست ) .

mohandes soror

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بهتر نیست که برای کارگاه خوشنویسی فراخوانی داده بشه و ازافرادی که سطح بالایی دارند دعوت بعمل بیاد و بچه ها آثارشون(حتی درسطح ابتدای )بزارن واشکال گیری بشه اینطور واقعا قالب یه گارگاه به خودش میگیره و پر از نوشته ها وفونت های تکراری نمیشه الان من اینجا دنبال کسی میگردم که واقعا کمکم کنه

E . H . S . A . N

مدیر تالار
پاسخ : کارگاه خوشنویسی

پاسخ : کارگاه خوشنویسی

سلام
بهتر نیست که برای کارگاه خوشنویسی فراخوانی داده بشه و ازافرادی که سطح بالایی دارند دعوت بعمل بیاد و بچه ها آثارشون(حتی درسطح ابتدای )بزارن واشکال گیری بشه اینطور واقعا قالب یه گارگاه به خودش میگیره و پر از نوشته ها وفونت های تکراری نمیشه الان من اینجا دنبال کسی میگردم که واقعا کمکم کنه

سلام
از پیشنهاد ِ خوب شما ممنونم . سه نکته رو از نوشتار شما به صورت کامل توضیح میدم :
1- کارگاه ها :
راستش مدتی هست که تصمیم گرفته شده که در مورد تاپیک هایی که اکنون به اسم ِ کارگاه هستند تجدید نظر کنم .
یعنی عناوین اکثر این تاپیک ها باید تغییر کنه و تاپیک های فعلی به تاپیک های جامع ِ تئوری تبدیل بشن ، و با توجه به هماهنگی هایی که با برخی از اساتید باشگاه صورت گرفته ، قرار بر این است که تاپیک های جدیدی رو با ماهیّت ِ " کارگاه های آموزشی ِ " هنر های مختلف دایر کنیم ، که به صورت عملی و اموزشی باشه ، و دوستان در اون کارگاه ها بتونن اموزش ببینن و رفع اشکال کنن ؛ که احتمالا اولین کارگاه ، پوستر سازی و طراحی پوستر هست ( بر خلاف تاپیک هایی که الان اسمشون کارگاه هست ، اما ذاتاً تئوری هستند ) .
2- کارگاه خوشنویسی و اساتید این هنر :
در مورد خوشنویسی کسی رو سراغ ندارم و فعلا ناچاراً به همین مطالب ِ آموزشی بسنده کردیم ، اما اگر از دوستان کسی در این رشته صاحب نظر باشه و مهارت داشته باشه ، مدیریت تالار همه جوره ازشون حمایت خواهد کرد . سعی می کنم از این به بعد ، بیشتر به دنبال ِ جذب متخصصین مخصوصا برای آموزش در کارگاه ها باشم .
3- فراخوان :
در مورد فراخوان هم باید عرض کنم که از همون ابتدا که این مسئولیت رو قبول کردم ، به فکر این روز ها و این برنامه ها بودم ، و بر همین اساس تاپیکی رو افتتاح کردم که دوستان هنرمند ، علائق و فعالیت ها و تخصص های هنری شون رو بیان کنند تا از پتانسیل های تالار مطلع بشیم و بتونیم ازشون استفاده کنیم .اما تا الان نتیجه زیاد راضی کننده نبوده . ( یعنی اطلاع رسانی ِ عمومی انجام نشده ؛ و شخصا به علت ضیق وقت قادر به اطلاع رسانی عمومی در این مورد نیستم ) .
تاپیک : آشنایی بچه های هنــــــــر - شرح علائق و فعالیت ها

.
.
.

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود ب مدیر گیرانقدر تالار لطیف هنر

عرض کنم خدمتتون ک ب نظر بنده
این تاپیک ، نباس اینجایی ک هس باشه !! امروز کلی وخ گیریفت تا یافتمش فخط واس اینکه سر از هنرنمایشی در آورده و ماهیتش نمایشی نی !

هویجوری وسط موسیقی هم ک بندازینش به از این است

با سیپاس بیکران

پ ن : خعلی مواظبش باشیدا خعلی عزیزه ...

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
این مدت که درگیر مسابقه تابلو بودم پیشنهادی به ذهنم رسید
چون شاهد تلاش بچه ها بودم
و وقتی که برای طراحی تابلو گذاشتن

میخواستم علاوه بر سه نفر برگزیده
یک یا دو نفر هم با عنوان " شایسته ی تقدیر " معرفی کنید
حالا هرچند آرشیو نشه کارشون اما جوایزی براشون در نظر بگیرید
چون رقابت نزدیک هست و واقعا کار بچه ها شایسته ی تقدیره
برای این سری هم لطفا یک نفر رو در نظر بگیرید که اگر لازم بود بهتون میگم اسمش رو
ممنونم:gol:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
احسان جان من یک تاپیک درخواست تویِ تالارِ نقاشی ارسال کردم. می دونم که جاش درست نیست. میخواستم خواهش کنم بذاری تاپیک همون جا باشه تا جوابمو بگیرم. بعد می تونی با تاپیکِ درخواست ها ادغامش کنی. لدفن بذار فعلا تویِ تالارِ نقاشی باشه! مرسی:gol::d

[h=1]کمـک؛ درخواستِ چند طرحِ زیبا برایِ نقاشی رنگ و روغن[/h]

E . H . S . A . N

مدیر تالار
...

...

درود ب مدیر گیرانقدر تالار لطیف هنر

عرض کنم خدمتتون ک ب نظر بنده
این تاپیک ، نباس اینجایی ک هس باشه !! امروز کلی وخ گیریفت تا یافتمش فخط واس اینکه سر از هنرنمایشی در آورده و ماهیتش نمایشی نی !

هویجوری وسط موسیقی هم ک بندازینش به از این است

با سیپاس بیکران

پ ن : خعلی مواظبش باشیدا خعلی عزیزه ...

سلام دختر شرقی عزیز
کاملا حق با شماست . این تاپیک از بازمانده های تاپیک هایی هست که وقتی همین تالار به دو زیر تالار تفکیک شد ، منتقل نشده بود .
به تالار موسیقی منتقل شد .
ممنون از حسن ِ توجه شما دوست ِ خوبم :gol:

سلام
این مدت که درگیر مسابقه تابلو بودم پیشنهادی به ذهنم رسید
چون شاهد تلاش بچه ها بودم
و وقتی که برای طراحی تابلو گذاشتن

میخواستم علاوه بر سه نفر برگزیده
یک یا دو نفر هم با عنوان " شایسته ی تقدیر " معرفی کنید
حالا هرچند آرشیو نشه کارشون اما جوایزی براشون در نظر بگیرید
چون رقابت نزدیک هست و واقعا کار بچه ها شایسته ی تقدیره
برای این سری هم لطفا یک نفر رو در نظر بگیرید که اگر لازم بود بهتون میگم اسمش رو
ممنونم:gol:

سلام ستایش جان ِ عزیز
قبل از هر چیز از زحماتی که در دوران مرخصی م بابت این مسابقه کشیدی، ممنونم . :gol:
و اما بعد ؛ کاملا موافقم و از پیشنهادتون ممنونم .
از طرف دیگه با توجه به اینکه شما خودت زحمت امتیازات رو میکشی و این پیشنهاد رو میدی ، به این معنی هست که کاملا تائید شده هست .
در رابطه با اون یک نفر هم خوشحال میشم معرفی کنید .
بازم ممنونم . . .:gol:

سلام.
احسان جان من یک تاپیک درخواست تویِ تالارِ نقاشی ارسال کردم. می دونم که جاش درست نیست. میخواستم خواهش کنم بذاری تاپیک همون جا باشه تا جوابمو بگیرم. بعد می تونی با تاپیکِ درخواست ها ادغامش کنی. لدفن بذار فعلا تویِ تالارِ نقاشی باشه! مرسی:gol::d

کمـک؛ درخواستِ چند طرحِ زیبا برایِ نقاشی رنگ و روغن

سلام رزا جان
بله تاپیک رو دیدم . اشکالی نداره ؛ گویا کسی از دوستان هم پاسخ داده بودن .
چند مدت دیگه منتقل و ادغام میشه .
موفق و پیروز باشی . . .:gol:

بالا