مستند ظهور

asghar rahmati

عضو جدید
این مستند توسط چند نفر از کشور های خارجی تهیه و توسط گروه بیداری اندیشه زیرنویس شده ...

این مستند با مقدمه 52 قسمت هست و هر قسمت 10 دقیقه میباشد امیدوارم دوستان با دیدن این مستند استفاده کافی و وافی رو ببرن و این تاپیک رو به دوستان معرفی بکنن تا دیگران نیز

با دیدن این مستند بهره مند شوند...

سعی میکنم این مجموعه 52 قسمتی رو در طول زمان در اختیار دوستان قرار بدم ... این لینک مقدمه این مستند هست مابقی قسمت ها رو در اولین فرصت در اختیار دوستان قرار میدم ...

مقدمه مستند ظهور .avi

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
سلام ممنون منم این مستندو دیدم خوب بود ولی بعضی جاهاش اصلا شبیه مستند نبود بعدش میدونستید این عبدالله هاشم الان دچار انحراف شده؟داره واسه یه بابایی به اسم سید احمد الیمانی بیعت جمع میکنه:eek:خیلی هم به استاد رايفی پور گیر میده

asghar rahmati

عضو جدید
سلام ممنون منم این مستندو دیدم خوب بود ولی بعضی جاهاش اصلا شبیه مستند نبود بعدش میدونستید این عبدالله هاشم الان دچار انحراف شده؟داره واسه یه بابایی به اسم سید احمد الیمانی بیعت جمع میکنه:eek:خیلی هم به استاد رايفی پور گیر میده

سلام دوست عزیز ممنون به خاطر نظرتون ...

آره دوست عزیز صحبت های زیادی هست در مورد انحرافات ایشون یه نمونه همونی که شما فرمایش کردین ...

البته هدف از زدن این تاپیک تایید کردن حال و وضع امروز ایشون نیست ...

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز ببخشید من احساس کردم شما تازه این مستند رو دیدید گفتم شاید ندونید ولی میبینم که شما خودتون استادید;)