غار نشین...

Maryam.Eskandari

عضو جدید
ضمن احترام به شما دوست گرامی . صادقانه زیاد تمایل ندارم باهاتون صحبت کنم . این نوع ادبیاتی که شما دارین برام اشناست . اخرش به ناراحتی و توهین کردن از طرف شما ختم میشه . موفق باشید

دوست عزیز من هیچ موقع بی احترامی نمیکنم!
فقط یک سوال ازتون پرسیدم که ظاهرا چون جوابی ندارین به بهانه های مختلفی ازش فرار میکنید!
نمیدونم کجای این سوال من اشتباهه؟!
بهتره که دست از قضاوت هاتون بردارین و الکی ظاهر روشن فکریو به خودتون نگیرین! شما به همراه ayja و بقیه به استارتر توهین کردین و بدون اینکه حتی مطلب ایشونو بهتر بخونید قضاوتشون کردین
الانم که با این پستتون دارین بنده رو قضاوت میکنید!
من فقط یک سوال دارم از خدمتتون که اگر جوابی داشتین براش میشنوم:

کسیکه پارتی نره
خیانت نکنه
معتقد به حجاب باشه
فحش نده
مخالف دروغ گفتن باشه و صداقت داشته باشه
معتقد به حفظ ناموس باشه
و...

غار نشینه؟؟؟؟!!!

Maryam.Eskandari

عضو جدید
اونایی که ندیده شعار میدن که باید از نوع حجاب امامان و خانم فاطمه زهرا (ص) تبعیت بشه, باید بدونن که اولا نوع پوشش اون حضرات عربی بوده. در ثانی مگه عکس اونا موجود هست که اینا همش میگن عین اونا؟
حجاب در قرآن تعریف شده. آیه 31 سوره نور و 59 سوره احزاب. وقت کردن برن بخونن ببینن چی نوشته.
بعضی ها آنقدر جانماز آب میکشن که انکار مفسر جامع الشرایط هستند و فقط اینا هستند که مثلا مسلمان تشریف دارن.
مسلمانی و مسلمان بودن خیلی ساده است. رعایت شئونات پوشش و پرهیز از ریا و دروغ و فساد و فتنه.
بعد انقلاب هر کی میخواد با ریا و تزویر به همه زور بگه, بلافاصله ادای دینداری در میاره که مثلا باعث بشه مردم ازش حساب ببرند. بعضی هاشونم ظاهرا تو مقاطعی موفق میشن که با ریا مردم رو گول بزنن ولی اینا بقدری پخمه هستند که نمیدونن خداوند سبحان از مکر و حیله و تظاهرات صوری اینا باخبره و جاشون ته جهنم خواهد بود.

به نظرم شما از جمله افرادی هستین که میگن باید همه چیزو ببینیم تا بهش ایمان بیاریم (همونطور که قوم حضرت موسی ع ازش خواستن که خدارو بببینن و..) و یا افرادی که در وجود روح شک دارن و میگن باید ببینیم و...
مگه اکثر اتفاقات تاریخی و نوع پوشش افراد در تاریخ و...همراه با عکس و فیلم برامون موجوده؟ :D:surprised:
بله حجاب در قرآن تعریف شده محدودش بنده هم بارها دیدم آیاتشو و فقط به معنی آیات بسنده نکردم و دنبال کلماتشم گشتم مثلا جلباب به چی میگن و... بهتره شما هم مطالعه بفرمایید.
ضمنا من اینجا اعلام میکنم که من خودم به نحوی تازه مسلمونم و جا نماز آب نمیکشم! فایدش چیه؟!
حجاب در واقع نوعی پوشش هست که در اون زیبایی ها و بدن یک زن معلوم نباشه (پس به لباس های تنگ و چسبان و مانتوهای جلوباز و...نمیشه گفت حجاب! و کسیکه اینهارو میپوشه هدف خاصی داره و اون خودنمایی خودش به دیگرانه)
چادر هم حجاب کاملیه که میشه به راحتی باهاش محدوده های حجابو رعایت کرد
اما اگه کسی نمیخواد چادر بپوشه پس باید یه مانتوی بلند و نه تنگ بپوشه تا بگه من حجاب دارم و...
ضمنا نحوه حرف زدن و توهین کردن شما به کاربرای دیگه رو دیدم! که فکر میکنم این خلاف رفتار و اخلاق مسلمونیه! (بخواین هم کاربراشو اسم میبرم و هم پستایی که به بقیه توهین کردین)
ثانیا اگه منافق نباشین خدای نکرده پس بهتره یکمم نظراتتون منعطف باشه و به دنبال تحمیل عقاید نباشین و اینکه نشون بدین همه چیز دانید!
ثالثا اینکه میگین نظرات منو نمیتونید بخونید نشون میده که چقدر توانایی پذیرش و حتی خوندن نظر مخالف و یا منتقد خودتونو دارین!

با اینهمه هدف من جروبحث نیست بلکه رسیدن به پاسخ سوالم بود که چرا الکی پز روشن فکری میدین و بدون اینکه مطلبیو بخونید و یا چیزی درباره کی بدونید ساده قضاوتش میکنید!

من فقط یک سوال دارم از خدمتتون که اگر جوابی داشتین براش میشنوم:

کسیکه پارتی نره
خیانت نکنه
معتقد به حجاب باشه
فحش نده
مخالف دروغ گفتن باشه و صداقت داشته باشه
معتقد به حفظ ناموس باشه
و...

غار نشینه؟؟؟؟!!!

Maryam.Eskandari

عضو جدید
استارتر کجای متنش گفته چادر؟...گفته یک نوع حجاب. یا کجاها خواسته نظرشو تحمیل کنه؟. من که این چیزایی که شما میگیدو نمیبینم.

واقعا منم همچین چیزایی رو نمیبینم تو پست ایشون
و این لهن حرف زدن ایشونو دوست دارم مخصوصا از این قسمت پستشون:
من غارنشینم- غار نشین دل خودم که رضایت نمیدم برم تو هر دلی و باهاش بازی کنم!
آری با وضع موجود من غارنشین باشم بهتر از اینه که درگیر هیاهوی دنیا و آدماش بشم!
بگذار مردم هرچقدر میخوان بد بشن و برای کارهاشون بهونه بتراشن! بالاخره آخر الزمان یعنی این

بگذار من غارنشین باشم و تو متمدن

من برایت دعا کنم و تو توهین بکنی
هر حرفی خواست گذاشتم بزنه و سکوت کردم
چون یه روزی همه ما قضاوت میشیم بدون اینکه بتونیم بازی دربیاریم بدون اینکه بتونیم سر قاضی کلاه بذاریم

به نظرم این رفتار ایشون در قبال چنین فردی نشون دهنده پختگی ایشونه و در واقع نشون دهنده رفتار اسلامی واقعی

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ayja خانوم نمیدونم من واضح سوالامو نپرسیدم یا شما جوابی براشون نداشتین!
فقط امیدوارم اهداف هممون از طرح موضوعات رسیدن به حقایق باشه نه تحمیل نظر و امیال شخصی خودمون!
شما تو لیست چشم پوشی من قرار دارین و من نوشته های شما رو نمیبینم . یعنی نمیخوام ببینم. اینم یکی از دوستان بهم گفت که پی ام دادی و اومدم بهت بگم که شما تو لیست سیاه من قرار داری و هر چه بنویسی برای من پوشیده است و من نمیبینم که جواب بدم یا ندم. من با افرادی که واقعیت ها رو نادیده میگیرن و بی دلیل و بناحق طرفداری میکنند , حرفی ندارم.
آیجای عزیز اين نوشته به دليل اينکه Maryam.Eskandari در ليست چشم پوشي شما قرار دارد ، برايتان مخفي است.

آخرین ویرایش:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه خانم های عرب هم که تو غرب زندگی میکنند , لباسشون عربی و کاملا محجبه هستند. این که من بر اساس مدل بومی خودم لباس بپوشم چی رو اثبات میکنه. چرا یه عده ظاهر بین تصور میکنند که مردم دنیا هم عین اینا از روی ظاهر قضاوت میکنند؟
دید موسی یک شبانی را به راه کاو همی گفت: «ای خدا و ای اله
تو کجایی تا شوم من چاکرت چارقت دوزم، کنم شانه سرت
دستکت بـوسم، بمـالم پــایکت وقت خـواب آید، بروبم جایکت
ای فـدای تو همه بــزهای مـن ای به یادت هی هی و هی های من
زیـن نمط بیهوده می گفت آن شبــان گفت موسی: «با کی هستی ای فلان؟
گـفت: «با آن کس کـه ما را آفـــرید این زمین و چـرخ از او آمد پدید»
گفت موسی: های، خیره سر شدی خود مسلمان ناشده کـافر شدی
این چه ژاژ است و چه کفر است و فُشار؟پنبه ای اندر دهان خود فشـار
چــــارق و پاتابه لایق مــــر تـو راست آفتابی را چنین ها کـی رواست؟
گـر نبندی زین سخن تو حلق را آتشی آید بسوزد خلق را»
گفت: «ای مـوسی، دهانم دوخـتی وز پشیمانی تو جانم سوختی»
جـامه را بدرید و آهی کـرد تفت سر نهاد اندر بیابان و بـرفت
وحی آمد سوی موسی از خدا بنده ی ما را زما کردی جدا
تـو برای وصل کردن آمدی نی برای فصـل کردن آمـدی
هـر کسی را سیـرتی بنهاده‌ام‌ هر کسی را اصطلاحی داده‌ام
در حـق او مـدح و در حق تو ذم در حق او شهد و در حق تـو سم
مـا بـری از پاک و نـاپاکی همه از گران جانی و چالاکی هـــمه
مـــن نـکردم خلق تا سودی کنم بلکه تا بر بندگان جـودی کنم
خـون، شهیدان را ز آب اولی‌تر اسـت این خطا از صد صواب اولی‌تر است
ملت عشق از همه دینها جـداسـت عاشقان را ملت و مذهب خداست
لعل را گر مُهر نبود باک نیست عشق را دریای غم، غمناک نیست
بر دل موسی سخنها ریختند دیدن و گفتـن به هم آمیختند
چونکه موسی این عتاب از حق شنید در بیابان در پی چـوپان دوید
عاقبت دریـافت او را و بگفت: مژده ده که دستوری رسیـد
هیچ آدابی و تــرتیبی مـجو هرچه می‌خواهد دل تنگت بگو

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام

تاپیک قفل شد.

پس از بررسی شکایات ایراد شده مجددا .....

چرا بهم توهین میکنید آخه:|

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام
لطفا با درنظرگرفتن تمامی قوانین تالار اسلام وباشگاه، درنهایت ادب وآرامش، گفتگو بفرمایید.
پست های بی مورد حذف شد.
باتشکر.