دیدار بچه های باشگاه مهندسان بر سر تربت حافظ

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا نظرتونو راجع به این پبشنهاد بگید تا اگه راضی بودید آخر تابستون کنار مزار حافظ جمع شیم و همو ببینیم

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز جان، من از ایلام بیام اونجا؟ میشه؟!

باید این پیشنهاد ها رو تو تاپیک شهرها ارائه کرد... نه تو انجمن عمومی!

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز جان، من از ایلام بیام اونجا؟ میشه؟!

باید این پیشنهاد ها رو تو تاپیک شهرها ارائه کرد... نه تو انجمن عمومی!
یه نفر جواب داد :redface: من خودم از تو دورترم.. ولش کن اصن.. خودم میرم

پرواز@

کاربر بیش فعال
همتون بیاد مهمون من میریم خوابگاه:)
البته من خودمم دیگه برا ترم بعد خوابگا ندارم
فک یه اجاره خونم برا من باشین

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میام...........ولی بگما به ما گفتن همه چی پای رییس کاروانه:smile:
کاروان چیه بابا؟ هر کی هر شهری هست دست رفیقشو دوست دخترشو دوست پسرشو خواهرشو برادرشو پسر داییشو هم کلاسیشو میگیره بلند میشه روز موعد میاد شیراز سر ساعت کنار آرامگاه حافظ .. بعد اونجا دور هم جمع میشیم عکس یادگاری میندازیم فالوده شیرازی میخوریم.. کلی خوش میگذرونیم..

Mythical

کاربر بیش فعال
اخ گفتی حافظیه:w38:من که عاشقشم
رفتین جا مارم خالی کنین :w18:

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط آواتاراتونم چاپ کنین بزنین به لباستون اونجا همو بشناسیم :دی

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم....
شاید فرصت شد منم اومدم! البته ما یه خاندان با هم میریم مسافرت! باید دید مسیر مسافرت رو میشه تغییر داد از تبریز یا نه!
ولی اگر اومدیم، حتمی سعی میکنم سر قرار برسم!

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیراز خیلی دوره به ما اگه نزدیک بود من خودم پایه بودم .... ولی قابل توجه استارتر بنا به دلایلی زیاد از این تایپیک ها استقبال نمیشه ....

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیراز خیلی دوره به ما اگه نزدیک بود من خودم پایه بودم .... ولی قابل توجه استارتر بنا به دلایلی زیاد از این تایپیک ها استقبال نمیشه ....
آره خودمم از صرافتش اوفتادم.. اما اول فکر کردم خیلی موضوع ساده ایه که همه یه زمان یه جای معروف باشیم که اگه کسی هم دوره ارزش سفرش رو داشته باشه.. اما خوب آخر تابستونم همه جا شلوغه به خصوص شیراز .. خود منم یه ماه دیگه ارائه پایان ناممه.. کلی کار دارم.. بعد از تابستونم که همه کلاس دارن.. اما اگه میشد قشنگ میشد هااااااااااا

FAEZEH_EE

عضو جدید
من یه فرومی عضوم که هر ماه دیدار داریم.این ایده ی خوبیه ولی به شرط اینکه همه افراد دغدغه یکسان و یا حداقل همو درک کنن یا یه اشتراک قابل توجهی باشه که اونا رو دور هم جمع کنه.

ضمنا شیراز دور نیست کاکو؟

من 1200 کیلومتر بیام که فالوده بخورم؟:surprised:باید برنامه خاص و پر محتوایی باشه(آب بازی و اینا منظورم نیست):smile:

که مطمئنم نمیشه چون راه انداختن همچین چیزی کلی برنامه ریزی وتدارکات و وقت میخواد!!!شما وقتتو میذاری واسه همچین چیزی؟

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میخوام بیام.
اگه ماشین بفرستید دنبالم پایه ام...

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بذارید 7 8ام شهریور که بیام
شامم دعوتم کنین که من دست تو جیبم نمیکنم گفته باشم
دسرم نمیخام
تعدادم زیاد باشه

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نه نه کسی نگفته بیاین شهرمون..کی شمارومهمون کرده؟؟
نیــــــــــــــــــــــــــــــــــــاااااااااااااینا :d