قزوینیاش بیان تو! سریع!

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت تمام دوستان گل همشهری.

این تاپیکو با اجازه دوستان زدم تا بچه های قزوین بیان اینجا و خودشونو معرفی کنن تا با هم آشنا شیم و گپ بزنیم تا بتونیم فعالیتهای گسترده تری راه بندازیم که شهرمونو بیشتر به هموطنامون معرفی کنیم و خیلی کارای دیگه...

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت تمام دوستان گل همشهری.

این تاپیکو با اجازه دوستان زدم تا بچه های قزوین بیان اینجا و خودشونو معرفی کنن تا با هم آشنا شیم و گپ بزنیم تا بتونیم فعالیتهای گسترده تری راه بندازیم که شهرمونو بیشتر به هموطنامون معرفی کنیم و خیلی کارای دیگه...
(تو نیا بچه خطرناکه)

:eek::eek::eek:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه مگه نگفتم نیا تو. حتما باید یه بلایی سرت بیاد تا بفهمی؟
تو چرا اینقدر خطر ناکی:w46:

یه قزوینیه توبه میکنه میره مسجد میبینه همه رفتن رکوهع میگه خدایا من مستحق این همه پاداش نبودم:w15::surprised:

hosseinassar

مدیر ارشد
اگه کسی هم خواست قزوینی بشه
می تونیم قبول کنیم
به شرطی که آداب شو انجام بده

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اخوی. چاقو دسته ی خودشه نمبرد.

ببم جان اهان دیه. با ما هم اره؟؟؟ اقا من خیلی وقته نیومدم قزوین. کفترای شازاده حسین خوبن؟؟؟ این شتره توی چوبین در حالش خوبه؟؟ پارسال اومدم یه بچه زاییده بود . بزرگ شده؟؟؟

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
جفت شون خیلی کم میان .هر وقت کار داشته باشن میان.

من که موافقم با این که نمی دونم نظر شما چیه

بچه های قزوین اینجا خیلی زیادن ولی متاسفانه خیلی ها ابا دارن از اینکه بگن بچه قزوینن. ولی من قصد دارم اینجا کاری بکنم که دیگه کسی این ترسو نداشته باشه.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببم جان اهان دیه. با ما هم اره؟؟؟ اقا من خیلی وقته نیومدم قزوین. کفترای شازاده حسین خوبن؟؟؟ این شتره توی چوبین در حالش خوبه؟؟ پارسال اومدم یه بچه زاییده بود . بزرگ شده؟؟؟

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

اهان خوبن. همه خوبن. بزرگ شدس اونم.

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی باهاتون حال میکنم. اتفاقا یه بار به سرم زد یه تاپیک بزنم. ولی از اونجایی که خودم ساکن قزوین نیستم در حال حاضر گفتم بهتره اینکار نکنم بروبچ شاکی میشند خوبیت نداره .

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی باهاتون حال میکنم. اتفاقا یه بار به سرم زد یه تاپیک بزنم. ولی از اونجایی که خودم ساکن قزوین نیستم در حال حاضر گفتم بهتره اینکار نکنم بروبچ شاکی میشند خوبیت نداره .

نوکرتم دایی. صاب اختیاری شما. :w08: