خاطره قدیم اعضای سایت

rezahra201

عضو جدید
سلام دوستان خیلی وقته اینجا خلوت شده گفتم یادی از قدیما کنیم و خاطره ای رو که دارید بگید شاید یکم جون بگیره این جا
یادش بخیر سال ۸۷ و۸۸ بود که برای ریاست جمهوری چقدر اینجا شلوغ بود یکی میگفت من سبزم یکی میگفتم من سفیدم بیچاره مدیرای سایت همش اخطار میگرفتن که مطلب سیاسی نزارید همه کاربرا هم بحث انتخابات میکردند و آخرش هم محدود میشدند اینجا محال بود خلوت باشه هی روزگار چکار کردی با این انجمن شماها یادتون میاد چقدر شلوغ بودش
دوستانی که اینجا بودن و این پیام رو خوندن حتما خاطرشون رو بگن:gol:

Uchiha Itachi

عضو جدید
دیگه از وقتی تلگرام و شبکه های اجتماعی روی موبایل اومده با اونم با اون همه امکانات مثل گروه، کانال و share و ... دیگه انجمن هایی مثل اینجا کم رونق شدن. دلیلش هم واضحه، زمونه عوض شد، تکنولوژی پیشرفت کرد اما این انجمن ده ساله که حتی ظاهرش هم عوض نشده متاسفانه. فکر میکنم admin باید یه مقداری وقت بیشتری روی بهبود اینجا بزاره.

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه ... آقایی داشتیم که میومد باشگاه آتیش روشن می کردوبحث سیاسی راه میانداخت و............یادش بخیر چه کلماتی که رد وبدل نمی شد :cry::D

یکی از احمدی نزادمی گفت یکی از فلان اون یکی از بهمان

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه ... آقایی داشتیم که میومد باشگاه آتیش روشن می کردوبحث سیاسی راه میانداخت و............یادش بخیر چه کلماتی که رد وبدل نمی شد :cry::D

یکی از احمدی نزادمی گفت یکی از فلان اون یکی از بهمان

تو اونجا چیکار میکردی؟ رفتی ببینی دانشگاه که میگن چه شکلیه؟

موناکریمی

کاربر فعال
جناب مدیرگفتگوی آزاد لطفا روی تایپیک های ایجاد شده در قسمت گفتگوی آزاد نظارت کن ازموبایل و ساختمان سازی و آسانسور گرفته تا روش های بازایابی که هیچ ربطی به گفتگوی آزاد ندارن اینجا هست کاری کنید تا اینجا متروکه نشه لطفا:gol:
ببخشین اینجا نوشتم چون فک کردم بیشتر تو چشمه;)

rezahra201

عضو جدید
الان من بعد از 11 سال مجددا انجمن زدم ولی باید روش خیلی کار کنم البته انجمن برای درس و مباحث گروهی هست من هم قسمتی رو برای معرفی کسب و کار گزاشتم دست تنهایی سخت بود حالا تصمیم گرفتم به کاربران سایت حقوق بدم شاید یه معجزه ای شد

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من توی دوره دانشجوییم اینجا خیلی میمومدم.
یه روزی معضل این باشگاه این بود که بچه ها اعتیاد پیدا میکردن بهش و اگه نمیومدن یه جوری میشدن...اما الان180 درجه همه چیز برگشته...

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادمه بخاطر وقایع سال ۸۸، سه روز اینجا فیلتر شد
عین مرغ سر کنده شده بودم
چقدر دنیا عوض شد
من اصلا این تغییرا رو دوست ندارم

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من انتخابات ریاست جمهوری رو یادمه ... ده دوازده سال پیش . چ کل کل و مناظره ای بود اینجا

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خاطره فوتبالی میگم رفتم تو تایپیک تیم دوم پایتخت کل کل کردن اونا گزارش دادن اخطار واسم اومد😂😂
سلام چه خوب حقتون باشه! خوشحال شدم!دسته اونيكه كه گزارش داد درد نكنه خير دنيا و اخرت همراهش باشه!

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام چه خوب حقتون باشه! خوشحال شدم!دسته اونيكه كه گزارش داد درد نكنه خير دنيا و اخرت همراهش باشه!
سلام خوب خودت میدونه طرفدارا عشقپولیس ایتجوری نیستن این کار فقط از طرفدارا الاستقلال برمیاد البته استثنا دارن که خود شمایی واقعا ظرفیت زیاد 👌حیف طرفدار تیم دوچرخه سوارانی

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خوب خودت میدونه طرفدارا عشقپولیس ایتجوری نیستن این کار فقط از طرفدارا الاستقلال برمیاد البته استثنا دارن که خود شمایی واقعا ظرفیت زیاد 👌حیف طرفدار تیم دوچرخه سوارانی
فقط ایشون استثناست اونوقت؟
ما چی؟
عشقپولیس؟
گفتم شاید در مورد ی منجی یا پیامبری اینجوری حرف میزنی😃😃😃😃

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله بله ما دوچرخه سواران بودیم از اول
بعدش تاج
بلدش استقلال
ن مث بعضیا:

39894865_465091783968644_6627263339502239744_n.jpg

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله بله ما دوچرخه سواران بودیم از اول
بعدش تاج
بلدش استقلال
ن مث بعضیا:

مشاهده پیوست 24067537
واسه همین که میگم فقط خانم plant که من باهاش کل کل میکنم و بهت برمیخوره ؛هر کسی میدونه این حرفا نوشته ذهن ی بچه اس ؛با شما بحثی ندارم داش تو با همون دوچرخه سواران خوش باش 😊😊😊

آخرین ویرایش:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
photo_2019-08-02_12-45-58.jpg
عاشق اون نهنگم که پرواز میکنه 😂😂😂😂بقیه سالها که چند تا سوراخ بوده لوگو تیم سوم پایتخت😀

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 24067538
عاشق اون نهنگم که پرواز میکنه 😂😂😂😂بقیه سالها که چند تا سوراخ بوده لوگو تیم سوم پایتخت😀
سلام
واقعا لوگوهاي استقلال خوشگلن ولي پرسپوليس اصلا خوشگل نيست حالا كاري به جدال استقلال و پرسپوليس ندارم ولي لوگوتون خوشگل نيست

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
واقعا لوگوهاي استقلال خوشگلن ولي پرسپوليس اصلا خوشگل نيست حالا كاري به جدال استقلال و پرسپوليس ندارم ولي لوگوتون خوشگل نيست
سلام بله میتونی مقایسه کنی !!!
سه تا سوراخ با ی سوراخ بزرگتر از لوگو تخت جمشید خوشگل تره عایا 🤔🤔🤔🤔🤔

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چكار به تعداد سوراخها دارين به طرح كلي لوگو نگاه كنيد!بله خوشگلتره
هر چی نگاه کردم جز ی سری اشکال ریاضی (دایره -سوراخ )چیزی ندیدم
اما نظر شما مهمه بالاخره به زور نمیشه به صراط مستقیم (پرسپولیس عزیزم❤)هدایت کنم 😎

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر چی نگاه کردم جز ی سری اشکال ریاضی (دایره -سوراخ )چیزی ندیدم
اما نظر شما مهمه بالاخره به زور نمیشه به صراط مستقیم (پرسپولیس عزیزم❤)هدایت کنم 😎
الان شما رشتتون رياضي بوده فكر كنم
بايد با اين اشكال رياضي به چيزايي فراتر از سوراخ پي ببرين!
ولي ما همواره براي هدايت شما تلاش مي كنيم!

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان شما رشتتون رياضي بوده فكر كنم
بايد با اين اشكال رياضي به چيزايي فراتر از سوراخ پي ببرين!
ولي ما همواره براي هدايت شما تلاش مي كنيم!
نه ریاضی نبودم اما به خاطر لوگو بعضی تیما عزیز یاد گرفتم 👌
کارت انجام بده اما هیچ موقع موفق نمیشی 😶

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 24067538
اونی ک من فرستادم ذهن یک بچس ولی این نقاشیایی ک تو فرستادی چیه پس؟
فعلا ی گل تو فینال اسیا بزن بعد بگو تا وقت بذارم ب اراجیفت گوش جان بسپرم😄😄😄😄

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونی ک من فرستادم ذهن یک بچس ولی این نقاشیایی ک تو فرستادی چیه پس؟
فعلا ی گل تو فینال اسیا بزن بعد بگو تا وقت بذارم ب اراجیفت گوش جان بسپرم😄😄😄😄
اگه گل چهار جانبه کوپا امجدیه جز فینال آسیا حساب میکنی پ حق با توئه من دیگه نظری ندارم😊

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه گل چهار جانبه کوپا امجدیه جز فینال آسیا حساب میکنی پ حق با توئه من دیگه نظری ندارم😊
با شناختی ک ازمن داری میدونی ک ادم منطقی هستم
کسی ک ادعای طرفداری فوتبالو داره هیچوقت چنین چیزی نمیگه
جام جهانی فوتبال اولین دورش ۱۹۳۰ بود
۱۳ تیم شرکت کننده قهرمان اروگوئه
از ۱۹۵۴ ۱۶ تیم شدن
ک تو این ۲۴ سال یعنی ۶ دوره
تیمهای برزیل ایتالیا آلمان غربی و اروگوئه قهرمان شدن
و این قهرمانی جزو افتخارات و قهرمانیای جهانشون حساب میشه
پس
تورو جان عزیزت
مث ی سری از لنگیا بیهوده سخن نگو
مرسی😘😍🌹

$marziyeh67$

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبل از بیان کردن بگم که؛ شاید دقیق خدمتتون عرض نکنم اما مضمون همین چیزااا بود...چون دقیق با جزئیات یادم نیست:)
اما خاطر دارم یه مدت ؛ بعضی ها به آواتارها هم ایراد میگرفتن ! کلا هرچی آواتار مذهبی تر مورد پسندتر بود... .آواتار برخی تصاویر مذموم بودند.
آهان مثلا آواتار"علمی ؛ طبیعت"هم بدون اشکال بود ...
مثلا آواتار "درحال رقص" نمیشد گذاشت ... الانم فک کنم نمیشه !😁