قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام !

من یادمه

چشم بر هم زدیم بیش از ده سال گذشت.

سلام دوباره.

همه چی تغییر کرده؛ حتی قالب سایت!
امیدوارم به زودی دوباره سایت به اون دوران پرشور و پرشکوه خودش برگرده! حداقل یکم!

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
سلام دوباره.

همه چی تغییر کرده؛ حتی قالب سایت!
امیدوارم به زودی دوباره سایت به اون دوران پرشور و پرشکوه خودش برگرده! حداقل یکم!

درود

قالب قدیمی مشکل داشت ، هم در ارسال مطالب ، هم در ارسال پی ام

توی این قالب اون مشکلات رو نداریم

منم امیدوارم ، البته با همت دوستان

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درود

قالب قدیمی مشکل داشت ، هم در ارسال مطالب ، هم در ارسال پی ام

توی این قالب اون مشکلات رو نداریم

منم امیدوارم ، البته با همت دوستان

منظورم این بود که از تغییر قالب سایت خوشحالم!
احتمالا نوید اتفاقات بهتر رو میده!

ان شاءالله.

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
منظورم این بود که از تغییر قالب سایت خوشحالم!
احتمالا نوید اتفاقات بهتر رو میده!

ان شاءالله.

درود ، ممنون از انرژی مثبت تون

انشاءالله ، منتظر همت دوستان خوبم هستم:gol:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام :D

بعد از مدتي اومدم اينجا ولي دلم گرفت :d
يادش بخير جوون كه بوديم اين سايت چقد شلوغ بود .. ميومديم نگاه ميكرديم رو تعداد كاربراي آنلاين .. انقد زياد بودن مگه ميشد اسم همه رو خوند؟ :d مثل الان نبود كه هر دفعه فقط ٧،٨ نفر آنلاين باشن و همشونم ناآشنا

يادش بخير چقد معتاد بوديم :d اون موقع معتاد شدن حرمت داشت :biggrin: همينكه روزي ٥،٦ ساعت آنلاين ميشديم از خودمون خجالت ميكشيديم :دي يه وقتايي هم دوستامون بهمون كمك ميكردن مصرفمونو كم كنيم :w15: ولي الان چي؟ ملت ٢٤ ساعت سرشون تو گوشيه ولي اسم كسي معتاد نيست :|

هيييي روزگار
من موقعي كه اينجا عضو شدم ١٩ سالم بود .. الان ٢٥ سال ..... عمري گذشت هاااااا
فك كن :d دنيايي بود برا خودش :دي
هر روز ميومدي يه داستان جديدي بود .. يه تاپيك جديد .. يه بحث جديد .. دوستاي جديد .. يادش بخير اسپم پارتي :biggrin: با بچه ها قرار ميزاشتيم حمله كنيم پروفايل فلاني : )) تو نيم ساعت شايد ٢٠٠ تا پيام جديد تو پروفايلش مينوشتيم :w15: همش هم شكلك و اسمايلي و اين چيزا

كجايين رفيقانم :d
هر وقت اومدين حتي اگه ٦ ماه ديگه، يه پستي اينجا بفرستيد و يه خاطره ي قشنگي رو زنده كنيد :)
عاشقتونم به خدا :d :gol:

سلام الان یادم افتاد گفتم برم باشگاه مهندسان و ببینم چجوری شده چقد سایتشون بد شده یه ساعت دنبال این میگشتم که بتونم وارد شم اصلا یع وضی بود... قبلیش و دوس داشتم این دیگه چجوریه
منم خیلی معتاد بودم نصفه شبا پتو مینداختم رو سرم لپ تابم زیر پتو میومدم اینجا خخخخ
چه دورانی بود
چقدر دوست و رفیق داشتم اینجا معلوم نیست کجا هستن چی شدن
ای بابا اعصابم خیلی خورد شد خخخ

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلاممم.موندم چجور شد یاد اینجا افتادممممم:smile:ااااااااااااا تغییررووو ببین.چه قدر سوت و کور شده!یادش بخیر چه قدر وقت میگذروندیم اینجا.

avayestan

کاربر بیش فعال
سلام
منم از قدیمیای تالارم.. شاید ده دوازده سال پیش زیاد میومدم اینجا.. اون زمان خیلی شلوغ بود.. یادش بخیر.. خیلی ادم دلش تنگ میشه... امیدوارم همه ی قدیمیا حالشون خوب باشه و جدیدیام اینجارو شلوغ کننو نگهش دارن...

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینم قدیمی تر از من گیرتون میاد ! :D

هي روزگار
يادش بخير
13 سال پيش بود

چه زود گذشت

اون موقع همه چيز خوب بود

البته هميشه يه " پيرجو " بود كه حال همه رو بگيره تا مثلا ثابت كه كه رئيسه !!!

يادش بخير چقدر به نحوه مديريتش ميخنديديم ...

با همين مديريت سنتي و سركوبگرانه كاري كرد كه همه ي بچه هاي خوب و كار درست يا اخراج بشن و يا فرار كنن

و بزرگترين و فعال ترين انجمن مهندسين ايران تبديل بشه به موزه !!!

راستي نام كاربري قديم من " fidel " بود . كسي يادش هست؟

از منم قديميتر هست؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یاد ایام بخیر .
گاهی آدم نمی دونه چی میشه یهو می بینه چند سال گذشت پر از سختی و مرارت یا آسایش و راحتی .برا منکه زیاد جالب نبود ولی خوب ناشکری نمیشه کرد .
من فکر کنم ۸۷ رو عضویت خودم گذاشته بودم یا سال تولدم گمونم سال تولدم بود ک بعد ها فهمیدم ۸۶ بوده .

صحبت از گذشته رو دیگه دوست ندارم .
ولی میدونم که یکسری اتفاقات قشنگ هم بوده، ک ناخودآگاه لبخند رو لب آدم می شینه.

بگذریم من ک همون جایی که بودم همون جام .

امیدوارم برای همه قدیمی ها و همینطور جدیدی ها و همینطور خودم اتفاق های خوب و سلامت و قشنگ پیش رو باشه .

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی...چه روزایی بود
فک کنم رکورد بیشترین اخراج توی تاریخ باشگاه همچنان دست خودمه چهل پنچاه بار کارت قرمز گرفتم باز برگشتم :biggrin:
دوستای خیلی خوبی اینجا پیدا کردم که هنوز با چندتاشون در ارتباطم و البته دشمنایی که احتمالا الان یا تو مجلسن یا وزارت اطلاعات : )))))))))))
دلم برای همه اون روزا و اون آدما تنگ شدهِ....:heart:

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای بعد چند سال یهویی این سایت یادم اومد یوزر پسمم یادم نبود ولی شانسی دراومد چه روزایی بود خداوکیلی و چه پیامایی تو اینباکسم هست :smile::gol::w36:

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
الان دیگه باید پرفسور گیرشمن بیاد اینجا لایه برداری کنه ببینیم چند تا تمدن اینجا زمان می گذروندن:biggrin::biggrin:
و احتمالا نسل آخر هم بر اثر بیماری مرموزی منقرض شده اند :D

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نام خدا

من که اصلا با این قالب راحت نیستم و اومدنم به اینجا خیلی کم شده

از طرفی ادم دلش میگیره بیاد اینجا

کاش کرونا بزنه راحت شیم

هرجور نگا میکنم دیگع ارزششو نداره :/

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نام خدا

من که اصلا با این قالب راحت نیستم و اومدنم به اینجا خیلی کم شده

از طرفی ادم دلش میگیره بیاد اینجا

کاش کرونا بزنه راحت شیم

هرجور نگا میکنم دیگع ارزششو نداره :/
:cry::cry:

avayestan

کاربر بیش فعال
سلام الان یادم افتاد گفتم برم باشگاه مهندسان و ببینم چجوری شده چقد سایتشون بد شده یه ساعت دنبال این میگشتم که بتونم وارد شم اصلا یع وضی بود... قبلیش و دوس داشتم این دیگه چجوریه
منم خیلی معتاد بودم نصفه شبا پتو مینداختم رو سرم لپ تابم زیر پتو میومدم اینجا خخخخ
چه دورانی بود
چقدر دوست و رفیق داشتم اینجا معلوم نیست کجا هستن چی شدن
ای بابا اعصابم خیلی خورد شد خخخ

سلام eti
من شمارو یادمه. چقد شیطون بودی:biggrin::D. عکسم انگار همونه. :gol::gol:

avayestan

کاربر بیش فعال
اخی یادش بخیر
عجیبه ک سالیان سالم بگذره
بازم ادم یاد اینجا میوفته یهو شبی نصف شبی مثل الان دلش میخواد ببینه چجور شده سایت
دوسش دارم ❤

دقیقا. انگار ادم حتی اگه چندسالم گذشته باشه دوس داره بازم بیاد اینجاهو ی خبری بگیره. قدیما خیلی پرشورتر بود. گوشی بود اما محو تلگرامو واتس آپو اینستا نمیشدیم.. شاید بچه های دهه هشتاد نود نتونن حس ما ب این باشگاهو ک اون زمان اینقد درگیر شرایط مجازی نبودیمو درک کنن. چ خوبه ک اینجا هنوز هست..

zahra_1992

عضو جدید
سلام امروز یهو بعد از مدتها یه سر به باشگاه زدم آخ که چقد همه چی تغییر کرده و عوض شده و من دوست نمیدارمش چ روزای خوبی بود دوران دانشجویی ای روزگار پیر شدیم رفت

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا پیر شدیم یا پیر مون کردن . هعی وای من

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با همین فرمون جلو بره تا یکی دو سال دیگه اثری از سایت باقی نمیمونه ...

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وضعیت شما فرق داره ، آقایون اگر سن شون هم بالا بره زیاد مهم نیست .براشون هیچ وقت دیر نیست .
ماهی رو هر وقت از آب بگیرن تازه است .

معمولا خانمها از ی سنی ب بعد دیگه جوونی،شادابی و شادمانی اولیه ،رو ندارن . قابل توجه توجه تو این مورد خودم رو میگم ، کاری ب بقیه ندارم . اگر دوباره جایی نظر یا پستی گذاشتم میگم ک منظورم کیه .
:(

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا فقط ی مشت عقاید اشتباه دیگرانه که رسم شده تو جامعه ی رو هوای ایران
اروپا طرف و می بینی ۹۵ سالشه دامن کوتاه می پوشه و آرایش میکنه :d
اون وقت شما نهایتا ۳۴ سالته میگی پیر شدم :|