آموزش قدم به قدم براي گرفتن پايه 1

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله گفتيم و عشق اغاز شد
تو اين تاپيك به كسايي كه ميخوان پايه 1 بگيرن چه مرد چه زن كمك كنيم تا بتونن به خواستشون برسن...توي ايران پايه 1 داشتن يك نكته مثبت براي رانندگان حساب ميشه ...و ممكنه خيلي ها پابه داشته باشن و تو عمرشون يه بارم پشت ماشين سنگين ننشسته باشن مثل پدر من.پس خواهشن بعضيا نگن به درد نميخوره و ما كه كاميون نداريم.
نكته اول
براي داشتن پايه 1 شما بايد گواهينامه پايه 2 داشته باشد. و25 سال تمام كه سه سال ازش وگذشته باشه...از تير ماه امسال امتحان فني از ازمون پايه 1 حذف شد
امتحان آیین نامه: پایه یکم
مثل تمام امتحان ايين نامه هاي موتور و ماشين سواري 30 سوال
امتحانات رانندگی

که دومرحله داره. مرحله اول رومیگن امتحان تپه.امتحان تپه بابنز 1921 تك باري يا كمپرسي .
امتحان دوم رانندگی امتحان شهری که با اتوبوس 302 انجام ميشه
مهمترین نکته رانندگی درآزمون تپه وشهری اینه که شماهرگز نباید از پدال ترمز استفاده کنید و برای کاهش سرعت بایدازدنده معکوس وبرای ایست کامل ازترمزدستی استفاده کنید.
امتحان فني هم از تير امسال حذف شده و گرفته نميشود

آخرین ویرایش:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
بشم الله گفتيم و عشق اغاز شد
تو اين تاپيك به كسايي كه ميخوان پايه 1 بگيرن چه مرد چه زن كمك كنيم تا بتونن به خواستشون برسن...توي ايران پايه 1 داشتن يك نكته مثبت براي رانندگان حساب ميشه ...و ممكنه خيلي ها پابه داشته باشن و تو عمرشون يه بارم پشت ماشين سنگين ننشسته باشن مثل پدر من.پس خواهشن بعضيا نگن به درد نميخوره و ما كه كاميون نداريم.
ولی خو پایه 1 به چه درد میخوره پ؟ اگه ماشین سنگین نداشته باشیم مگه مجبوریم؟:question:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی خو پایه 1 به چه درد میخوره پ؟ اگه ماشین سنگین نداشته باشیم مگه مجبوریم؟:question:
اولندش كه كلاس داره مخصوصا برا مردا دومن اگه تيپت موجه باشه وپايه 1 داشته باشي يك سال ميتوني از دست جريمه ها قصر در بري...ثانبا موقعه تصادفها اگه پليس اعلام مقصر 50 50 كنه ميتوني اعتراض شورا به نفعت راي صادر بشه ...چون پايه 1 بالاترين درچه گواهينامه رانندگي است موقعي كه كارشناس تصادفات در جايي نباشه مثلا دور افتاده از نظر 3 تا پايه 1 استفاده ميكنن...كم چيزي نيست گرفتنشم تو تهران حداقل يك سال ميكشه

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولندش كه كلاس داره مخصوصا برا مردا دومن اگه تيپت موجه باشه وپايه 1 داشته باشي يك سال ميتوني از دست جريمه ها قصر در بري...ثانبا موقعه تصادفها اگه پليس اعلام مقصر 50 50 كنه ميتوني اعتراض شورا به نفعت راي صادر بشه ...چون پايه 1 بالاترين درچه گواهينامه رانندگي است موقعي كه كارشناس تصادفات در جايي نباشه مثلا دور افتاده از نظر 3 تا پايه 1 استفاده ميكنن...كم چيزي نيست گرفتنشم تو تهران حداقل يك سال ميكشه

عه؟ نمیدونستم این مواردو....

! ولی اون اولین مورد مگه آقایون هم دنبال کلاس گذاشتنن؟ :D فکر میکردم تو خونشون نباشه...خخخخ

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
عه؟ نمیدونستم این مواردو....

! ولی اون اولین مورد مگه آقایون هم دنبال کلاس گذاشتنن؟ :D فکر میکردم تو خونشون نباشه...خخخخ
ا بابا من مرده اينم يك جا گواهينمو بخوان بندازم روز ميز ....اخه با توجه به سن وسال و قيافم نميخوره پايه 1 داشته باشم حال ميده الالبته هر چي ميگزره حالش كمتره

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا بابا من مرده اينم يك جا گواهينمو بخوان بندازم روز ميز ....اخه با توجه به سن وسال و قيافم نميخوره پايه 1 داشته باشم حال ميده الالبته هر چي ميگزره حالش كمتره

الان غیر مستقیم گفتین پایه 1 دارین؟ خخخ

منم برم بگیرم پایه یکمو...واسه خانوما پ خیلی کلاس داره یگه :D

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان غیر مستقیم گفتین پایه 1 دارین؟ خخخ

منم برم بگیرم پایه یکمو...واسه خانوما پ خیلی کلاس داره یگه :D
افرين ولي مستقيم بودا.....خواستي بيا اموزشت بدم...سريع بري بگيري بزني تو سر همسرت

• Like
واکنش ها: etnn

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی میخوام تو تاپیک خودت اسپم نکنم نمیذاریا :D

همسر من باید گواهینامه خلبانیشو رو کنه در این صورت..خخخ
نياز دارم تا ديده بشه خواهر دست گلت درد نكنه.....همسر شوما هميني نبود كه تو درياي چين 300 نفر را ناپديد كرده؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
نياز دارم تا ديده بشه خواهر دست گلت درد نكنه.....همسر شوما هميني نبود كه تو درياي چين 300 نفر را ناپديد كرده؟

:D اسپم فوایدی هم داره پ :دی

نچ ... ایشون فعلا درگیره مذاکرات با اشتونه خخخخخ

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D اسپم فوایدی هم داره پ :دی

نچ ... ایشون فعلا درگیره مذاکرات با اشتونه خخخخخ
همه راننده ها بدلخت بيچارن رانندگيشون هم خرابه...شوما ببخش اصلا اگه بياي پابه 1 بگيري افتخار جامعه رانندگان ميشي

• Like

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه راننده ها بدلخت بيچارن رانندگيشون هم خرابه...شوما ببخش اصلا اگه بياي پابه 1 بگيري افتخار جامعه رانندگان ميشي

آره داریم میبینیم دیه ...همین آقایون انقد دست فرموناشون داغونه و تو رانندگی خودخواهن ...بعد میان میگن رانندگی خانوما فلانه وفلانه :دی ( نذار اون رگ فمینیسمی من بگیره :|)

فعلا درگیر کارای دیگمم ..وقت کنم سه سوت پایه یکمم میگیرم :D بععله :دی

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم میخواد پایه یکمو یه ضرب بگیرم بعد بکوبونمش تو صورت بضیا!:D

من از خدامه اتي خانم بيا بزن...
يك روز تابستون رفته بودم اموزش مركز مطهري كرج ديدم يه داف با برادرش اومده كمپرسي 1921 برونه...بعدن كاشف به عمل اومده قصد داشته بره استراليا راننده تراك تو معدن بشه نياز به سابقه كار تو ايران داشته ...و بايد پايه 1 ميگرفت

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
يك روز تابستون رفته بودم اموزش مركز مطهري كرج ديدم يه داف با برادرش اومده كمپرسي 1921 برونه...بعدن كاشف به عمل اومده قصد داشته بره استراليا راننده تراك تو معدن بشه نياز به سابقه كار تو ايران داشته ...و بايد پايه 1 ميگرفت

بره استرالیا راننده تراک تو معدن شه؟! :surprised: چه روحیه خشنی :|

urban planing

عضو جدید

خوش به حالش!
به نظر من هر کی میخواد به یه جایی برسه باید از اینجا بره اینجا جای پیشرفت نداره!
یا باید بمونیو همه آرزوهاتو با خودت به گور ببری یا بری
:(

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
بره استرالیا راننده تراک تو معدن شه؟! :surprised: چه روحیه خشنی :|

شبيه بعضيا بوده كه دهن داور را سرويس ميكنن....اره اونجا زن ومرد نداره همه كار سخت ميكنن..تازشم اونجا زنا دنباله پسرا برا ازدواج هستند..هم كار سخت ميكنن هم خونه و بچه داري

urban planing

عضو جدید
شبيه بعضيا بوده كه دهن داور را سرويس ميكنن....اره اونجا زن ومرد نداره همه كار سخت ميكنن..تازشم اونجا زنا دنباله پسرا برا ازدواج هستند..هم كار سخت ميكنن هم خونه و بچه داري

چرا از خودت حرف در میاری؟!:surprised:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

:surprised: مردا هم حتما بخور و بخواب دارن همش:biggrin: چه زندگی رویاییی:biggrin:

urban planing

عضو جدید
یه جوری میگه اونجا زن و مرد سخت کار میکنن ..انگار اینجا خانوما سخت کار نمیکنن ...( رگ فمینیسمی من داره متورم میشه ها..خخخ )
خانوم نباید کار کنه باید مثل من خانومی کنه..
یه کلفتم برام بگیرن بادم بزنه!والااااا
:D
همین خانوما سخت کار کردن که مردا روشون زیاد شده دیگه..

منم جدیدا خیلی دارم به این نتیجه میرسم متاسفانه :|||

متاسفم برات!:w25:

• Like

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوم نباید کار کنه باید مثل من خانومی کنه..
یه کلفتم برام بگیرن بادم بزنه!والااااا
:D
همین خانوما سخت کار کردن که مردا روشون زیاد شده دیگه..

متاسفم برات!:w25:

:w15:

والا :| دو قورت و نیمشونم باقیه :|

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز