هیوندا i30 یا مزدا2

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...دوستان ازلحاظ فنی و زیبایی ب نظرتون کدوم بهتره؟!

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز

bahram khatari

عضو جدید
راستی اگه به فکر خریدن خودرو شبیه به این مدل ها هستی.مزدا3 هاچ بک رو هم فاموش نکن.البته به فکر پولش هم باش.
:smile:

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوام ی نظرسنجی ازبچه ها داشته باشم ک بدونم کدوم بیشتر طرفدارداره...وگرنه مقایسشون تو سایتا و مجلات مختلفو خوندم....مرسی
نوچ...مزدا 3 هاچ بک گرووووووووووووووونه پسر!!!!!!!!!!!!!!!!

اینو واسه داداشم تاپیک زدم وگرنه خودت میدونی ک من عاشق چ ماشینیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام....خوب معلوم هست که i30خیلی بهتر از مزدا 2 هست مزدا 2 فقط قابل مقایسه با i20هست.....در ضمن مزدا 2 ایمنی کمتری داره نسبت به ای 30 وهمچنینمزدا 2 از نظر موتور ضعیف تر وفضای سرنشین کمتری داره وهزینه تعمیر ونگهداری بیشتری داره فقط برندژاپنی هست همین وگرنه قطعات مونتاژی کارخونه همش برای چین تایوان واندونزی و....هست .من خودمi30 رو ترجیح میدم.......

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....خوب معلوم هست که i30خیلی بهتر از مزدا 2 هست مزدا 2 فقط قابل مقایسه با i20هست.....در ضمن مزدا 2 ایمنی کمتری داره نسبت به ای 30 وهمچنینمزدا 2 از نظر موتور ضعیف تر وفضای سرنشین کمتری داره وهزینه تعمیر ونگهداری بیشتری داره فقط برندژاپنی هست همین وگرنه قطعات مونتاژی کارخونه همش برای چین تایوان واندونزی و....هست .من خودمi30 رو ترجیح میدم.......

ممنونم...منم ای سیو بیشتر دوز دارم....

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودرو ژاپنی هزار بار از کره ای بهتره ولی تو این مورد و قیمت و خدمات پس از فروش و کلا تو ایران،کره ای ها بهتر و بصرفه هستند.

bahram khatari

عضو جدید
میخوام ی نظرسنجی ازبچه ها داشته باشم ک بدونم کدوم بیشتر طرفدارداره...وگرنه مقایسشون تو سایتا و مجلات مختلفو خوندم....مرسی
نوچ...مزدا 3 هاچ بک گرووووووووووووووونه پسر!!!!!!!!!!!!!!!!

اینو واسه داداشم تاپیک زدم وگرنه خودت میدونی ک من عاشق چ ماشینیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
داداشت پول نداره که.دیوونه بازی در نیاری .بهت بگما.
اره میدونم که چی وست داری