عشق قبل از ازدواج یا بعد از ازدواج

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معتقد به عشق قبل از ازدواج هستید یا بعد از ازدواج

به نظر بعضيا عشق قبل از ازدواج قشنگتره.رمانتیک تره.ولی بعضی ها هم میگن عشق بعد از ازدواج پایدارتره و اینا مهم نیست.آ

یا حقیقت داره؟نظر شما چیه؟

مریمs

عضو جدید
سلام
همگی خوبین ممنون منم دعوت کردین
به نظر من عشق همون محبت شاید یکم شدیدتر, حالا قبل یا بعد ازدواج فرقی نمیکنه مهم اینه که وجود داشته باشه به هرحال اونایی هم که میکن ما قبل ازدواج عشقی نداشتیم اشتباه میکنن ادم وقتی به یکی جواب مثبت بده حتما به یه رفتار یا حتی قیافه طرف محبت داشته که بعدا عاشقش شده....

بهار00

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درسته که عشق قبل ازدواج رمانتیک تره ولی چون میگن عشق آدمو کور و کر میکنه قبلش عیبای همو نمیبینن و این ممکنه بعد اینکه رفتن زیر یه سقف براشون مشکل ایجاد کنه...
بنظر من باید طرفتو درست انتخاب کنی که هم قبل ازدواج و هم بعدش خیالت راحت باشه...همون جریان انتخاب عاقلانه ، زندگی عاشقانس:smile:

ile

عضو جدید
هیچگاه قبل از اینکه عاشق کسی نشدین باهاش ازدواج نکنین ;)

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
عشق قبل از ازدواج اگه قراره عشق ب یک نگاه باشه یعنی عشقی ک ناآگاهانه و فقط از روی احساس باشه عشق نیست.حماقته و بهتره اینجور آدما همون بعداز ازدواج عاشق شن
اما اگه عشقی اگاهانه و از روی شناخت باشه-و نه احساس صرف بی هیچ منطق ودلیل عقلانی- قبل از ازدواج باشه خیلی بهتره

ile

عضو جدید
نمیدونم من عاشق عشق بعداز ازدواجم.

عشق قبل از ازدواج اگه قراره عشق ب یک نگاه باشه یعنی عشقی ک ناآگاهانه و فقط از روی احساس باشه عشق نیست.حماقته و بهتره اینجور آدما همون بعداز ازدواج عاشق شن
اما اگه عشقی اگاهانه و از روی شناخت باشه-و نه احساس صرف بی هیچ منطق ودلیل عقلانی- قبل از ازدواج باشه خیلی بهتره
از نظر شما عشق بعد از ازدواج چیه ؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
از نظر شما عشق بعد از ازدواج چیه ؟
ازدواج بدون عشق قبلی:
اگه سنتی باشه ک میشه هندونه دربسته ک ممکنه شیرین باشه ممکنه نباشه یعنی ممکنه دونفر بعداز ازدواج عاشق هم بشن=عشق بعداز ازدواج و ممکنه
هم ک نشن ک نتیجش میشه یا جدایی یا همزیستی

و اگه این ازدواج سنتی نباشه یعنی دونفر ک همو میشناسن اما عاشق هم نیستن باهم ازدواج کنن هدفشون از ازدواج چیز دیگه ایه...

ile

عضو جدید
ازدواج بدون عشق قبلی:
اگه سنتی باشه ک میشه هندونه دربسته ک ممکنه شیرین باشه ممکنه نباشه یعنی ممکنه دونفر بعداز ازدواج عاشق هم بشن=عشق بعداز ازدواج و ممکنه
هم ک نشن ک نتیجش میشه یا جدایی یا همزیستی

و اگه این ازدواج سنتی نباشه یعنی دونفر ک همو میشناسن اما عاشق هم نیستن باهم ازدواج کنن هدفشون از ازدواج چیز دیگه ایه...

واقعا ارزش وقت و زندگی آدما در حد تخم مرغ شانسیه؟ مگه ما چیمون سنتیه که ازدواجمون سنتی باشه؟ باورم نمیشه آدم اینجوری وارد یک عمر زندگی مشترک بشه

مورد دوم وقتی عاشق هم نیستن چرا ازدواج میکنن؟ مگه میشه چنین چیزی؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
واقعا ارزش وقت و زندگی آدما در حد تخم مرغ شانسیه؟ مگه ما چیمون سنتیه که ازدواجمون سنتی باشه؟ باورم نمیشه آدم اینجوری وارد یک عمر زندگی مشترک بشه

مورد دوم وقتی عاشق هم نیستن چرا ازدواج میکنن؟ مگه میشه چنین چیزی؟

من خودم با ازدواج سنتی کاملا مخالفم ازدواجی ک بدون شناخت باشه
و بشخصه ترجیح میدم ازدواجم باشناخت و صدالبته عشق آگاهانه باشه

در مورد دوم هم شبیه همون تاپیکی ک زدمو شما نظرتونو دادید زیاد اتفاق میفته ک بنا ب صلاحدیدهایی یا پیشرفت یا... ازدواج میکنن
من دوستی داشتم ک ازدواج کرد فقط بخاطر اینکه بتونه بره تهران
یا خیلی دخترا ک بخاطر فرار از جو خونه ازدواج میکنن
یا پسرایی ک با ی دختر پولدار ازدواج میکنن ک ره صدساله رو یک شبه برن
و...

ile

عضو جدید
آره والا:| فریب و تظاهر ب دوس داشتن بزرگترین خیانته

اون دوستمم نرفت مشهده هنوز:/
بنظر من یک انسان زیر 30 سال قدرت فریب و تظاهر به دوست داشتن نداره. چیزی که شما میگید اسمش میشه یک "برنامه ی از پیش طراحی شده" که در موارد خاص و به ندرت اتفاق میفته. ولی بیشتر جوان های زیر 30 سال بعلت درست نبودن معیارهاشون بعد از یک مدت متوجه میشن که مسیر اشتباه بوده، حتی خودشون هم قصد نداشتن عمرشون رو تلف کنن. البته به همشون حق میدم، هیچ جا آموزش ندیدن تا معیار درست داشته باشن، همش دارن با تصورات خودشون برای روابط تصمیم گیری میکنن.

مثلا در همان تاپیک شما، دختر خانوم ابتدا نیت پاکی داشته ولی متاسفانه معیارهاش درست نبود.

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
بنظر من یک انسان زیر 30 سال قدرت فریب و تظاهر به دوست داشتن نداره. چیزی که شما میگید اسمش میشه یک "برنامه ی از پیش طراحی شده" که در موارد خاص و به ندرت اتفاق میفته. ولی بیشتر جوان های زیر 30 سال بعلت درست نبودن معیارهاشون بعد از یک مدت متوجه میشن که مسیر اشتباه بوده، حتی خودشون هم قصد نداشتن عمرشون رو تلف کنن. البته به همشون حق میدم، هیچ جا آموزش ندیدن تا معیار درست داشته باشن، همش دارن با تصورات خودشون برای روابط تصمیم گیری میکنن.

مثلا در همان تاپیک شما، دختر خانوم ابتدا نیت پاکی داشته ولی متاسفانه معیارهاش درست نبود.

من موارد اینچنینی زیاد دیدم ک گفتم.همشونم زیر 30سال بودن!!!
پسری ک از دخترمورد علاقش ک بعداز ی عشق عمیق باهم ازدواج کرده بودن جداشد تا بادختری ک تنها برتریش ب اون دختر ثروت پدرش بود ازدواج کنه
دوستم ک با پسری ک تنها مزیتش امکان زندگی تو تهران بوده ازدواج کرد
و موارد دیگه...
شایدم همه موارد خاص و نادر اطراف من اتفاق میفته!! :|