نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 6

نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 6

• مجموع رای دهندگان
    39
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.بهترین سرگرمیت چیه یا موقع بیکاری سر خودت رو با چی گرم میکنی؟
بزرگترین آرزوت چیه؟

اگه میتونستی یه ساز رو برای نواختن انتخاب کنی دوست داشتی چه سازی باشه ؟

از نظر خودت چقدر تو جامعه موفق بودی؟

شیرین ترین خاطرات زندگی خودت رو تعریف کن؟

بیشتر با چه کسی درد دل میکنی؟

سئوال آخر دوست داری بعد از تو چه کسی بیاد بشینه رو صندلی ؟

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا حالا عاشق شدی؟نظرت راجع به عشق چیه ؟
بزرگترین آرزوت چیه؟
از نظر خودت چقدر تو جامعه موفق بودی؟
شیرین ترین خاطرات زندگی خودت رو تعریف کن؟
خنده دارترینشم تعریف کن ؟
خانوادت تا کجا حمابتت میکنند؟
فکر میکنی آدم بعد شکست عشقی دوباره میتونه عاشق بشه؟
چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.آیا برای گرفتن شناسنامه المثنی, اصل شناسنامه هم لازمه؟
شمام بچه بودین به خاطر کمبود امکانات از سرنگ به عنوان تفنگ آب پاش استفاده میکردین؟؟!!

تو ماه رمضون گرسنگی و تشنگی رو میشه تحمل کرد اما باز نکردن در یخچال رو چطور؟؟؟
تو ذهن شمام ابوریحان بیرونی و بوعلی سینا و سعدی و

زکریای رازی و خیام و باباطاهر قیافه هاشون یکیه؟!.

چه حشره ای سبزه سنگ میخوره؟؟؟؟
اول مرغ بود یا تخم مرغ؟
ﺧﺎﻧﻪ ﭼﯿﺴﺖ؟
آخه رو چه اصولی بعضیا میخندن رو لپاشون ۲ تا حفره ایجاد میشه ؟
چرا ما میخندیم پرانتز باز میشه؟
آیا میدانستید

اگر تانک رو تو دنده روشن کنین ، شلیک میکنه ؟!
دقت کردید هر موقع بد تیپ میزنید یه نفری ک خیلی مهمه واستون رو میبینید
من هنوزم که هنوزه نفهمیدم از کجا معلوم میشه ادکلن زنونه س یا مردونه ؟!شماچی؟

توجه کردید وقتی زمین میخوریم این دوتا جمله رو حتما میشنویم حتی اگه دست و پا تون هم شکسته باشه

1 - خدا رحم کرد سرت جایی نخورد

2 - عیب نداره چیزی نشده

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیاین صادقانه اعتراف کنید اولین بار کلمه ” بالاخره” رو چطوری خوندین؟
تا
حالا دقت کردین
تو این فیلمای ترسناک
تا طرف میخواد فرار کنه هیچ وقت ماشینش روشن نمیشه ؟!؟
تا حالا دقت کردین
راننده تاکسی هایی که بیشتر باهات گرم میگیرن و حرف میزنن
کرایه بیشتری میگیرن و تو هم روت نمیشه چیزی بگی ؟

دقت کردین وقتی می خوای یه بسته رو با آژانس بفرستی

تویوتا کمری می فرستن

ولی وقتی خودت می خوای با آژانس جایی بری

پیکان مدل ۴۸ می فرستن !

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شمام وقتی یه ادکلن گرون قیمت میخرین ، هربار که استفاده میکنینیه نگا بهش میندازین که یه وقت تموم نشه؟!

تاحالا دقت کردی ما ایرانی ها دروغ گفتن رو از صبح با گفتن “پاشو لنگه ظهره” شروع می کنیم؟!...
بعضیا هستن ...آی کیو در حد پت و مت، شانس در حد کاراگاه گجت ..قبول دارین ؟
دقت کردین این روزها اگر ده تا سنگک بخری، ملت یه جوری نگاه می کنن انگار پرادو سوار شدی!
واقعا چرا این راننده تاکسیا و سوپری ها فکر می کنن اگه ما خورد داشتیم، نمیدادیم؟!

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سواله فنی:

چرا فوت سرده و ها گرمه؟
مگه جفتشون از دهن در نمیاد چرا فوت میکنی سرده و ها میکنی گرمه ؟

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
ئه ! جهان پهلوان نشسته!!ایول

ببینم کی میتونه بِجِزوندش آ .....:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من اومدم با سؤالام.سلام آبجی سمیرای خودم.......خیلی خوش اومدی.....
نگو اینو میدونی اونو میدونیا...
خب می دونی دیگه واسه چی می پرسی.......بزار هرکی هر سوالی داره بپرسه.......ولی خب دیگه از بس برام عزیزی جواب میدم دیگه....
جواب بده. چشم.......خخخخخخ امشب چقد مهربون شدمااا برو حالشو ببر.......خخخخخخ
1- تعداد خواهر و برادران + اسمشون؟؟؟
برادر 2 تا دارم( محمد حسن 33 ساله بهش میگیم حسن- میلاد 19 ساله)خواهر 0
2- بچه چندمی و چه حسی داری؟؟؟
بچه دومم احساس خاری و خفت........اولی که سر تاقاره احترامش واجبه دومی هم که ته تاقاره عزیز دردونه مامان بابا........بیچاره ما وسطیااااااا هرچی توقع و انتظاره و مسولیته مال ماست.........
3- کدوم خواهر یا برادرتو زیاد دوس داری؟؟؟
خب با میلاد راحت ترم چون سنش بهم نزدیکه حسن دست کمی از بابام نداره خخخخخخ........ولی هر 2 رو دوست دارم خودت می تونی بگی کدوم رو بیشتر دوست داری که از من می پرسی؟؟؟؟؟خخخخ
4- نشستی رو صندلی چه حسی داری؟؟
دوست داشتم بشینم چون می تونه بهم کمک کنه یه مقداری خودم رو دو دوتا چهارتا بکنم.......یه چرخی می خوام تو زندگیم بزنم با سوالاتون......... در حال حاضر سرررم احساس خاصی ندارم.......
5- دوست داری کیا بیان اینجا؟؟؟؟ دوست دارم همه بچه های فعال بیان......دوست و دشمن.......مخصوصا چندتا از قدیمیا که خیلی دلم براشون تنگ شده مثلoil boy 90 ...SPARTACUSelissa_astro ******
simin sh abolfaZZzl .eliii.
البته بگم حضور 2 نفر برام از همه مهمتره که فعلا یکشون اومده منتظر دومی هستم........

6-رنگ چشم؟؟؟
قهوه ای روشن......نسبتا روشن....زاغ نیستما.......اووووووووق
7-قد؟؟؟
177
8-وزن؟؟؟
95
9-دور کمر؟؟؟
والا متر نداریم اندازه نگرفتم.......ولی بعد از اینکه رباط پام تو مسابقه پاره شد اضافه وزن آوردم حالا برم آموزشی بیام عکسم رو براتون میزارم که دست ازسر ما وردارن اینایی که گیر دادن.........
10-رنگ مو؟؟؟
اونم قهوه ای روشن به قل یه دوستی خرمایی

مرسی سمیرا جان حضورت خیلی برام ارزشمند بود بالاخره آبجیمی دیگه.........ولی نتونستی منو بسوزونیااااا گفته باشم.........

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ...
من از بس مهربونم تا حالا دلم نیومده کسی رو بسوزونم ولی برا بار اول میخوام مجید آقا رو کباب کنم : خخخ

1- اگه من جای شما رو صندلی بودم چه سوالایی ازم میپرسیدی؟؟
2- آخرین باری که سوختی کی بوده و چه کسی سوزوندتت؟؟
3- شده توو زندگیت بسوزی ؟؟ ( صادق باشی ها من یادمه لی لی بازی میکردی هی میسوختی :) )
4- فک کن شدی مدیر برنامه من برام چه برنامه ای داری : دیــــــــــــــــــــــــــــی
5- از اولش هم طرفدار اس اس بودی یا لنگی بودی و از بس تیمت نتیجه نگرفت اومدی استقلالی شدی ؟؟؟
6- یه شعار علیه لنگی ها ؟؟
7- دوست داشتی چشمات چه رنگی باشه و الان چه رنگیه ؟؟؟
8- ورزش هم میکنی؟؟؟ چه رشته ای؟؟
9- چرا باشگاه مهندسان رو برای فعالیت مجازی انتخاب کردی؟؟
10 - شخصیتی که توو باشگاه داشتی از اول تا الان یه جور بوده یا جو اینجا روت تأثیر گذاشته؟؟
فعلأ اینا رو داشته باش تا سری بعد : )

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین این سوالایی که جک و جونور داره مختص خودمه یعنی خودم طرحش کردم از روز اول. دستت درد نکنه آبجی حالا خوبه گفتم این جوری نپرساااا.....ولی باش جواب میدم........امروز علاوه بر مهربون شدن چقد دارم سرت منت میزارماااااا..........خخخخخخخخخ
0) سوسک رو بیشتر دوست داری یا ملخ ؟؟ ( هیچکدام نداریمااااااااا) عقربو بیشتر دوست دارم چون هر دوتاشون رو خودت داری تازه کرمم میشه بهش اضافه کرد.........خخخخخخ 1) عقرب یا خرچنگ ؟؟؟؟؟؟ خب معلومه خرچنگ چون ماه تولدمه........خخخخخ ولی نه دور از شوخی عقرب رو بیشتر دوست دارم چون قدرتش بیشتره......جز موجوداتی که به لحاظ غریزی از قوه عقل برخورداره........البته مطالعه نکردمااا بخاطر واکنشی که وقت محاصره شدن با آتیش نشون میده این نتیجه رو گرفتم شایدم اشتب کرنم........
2) نظرت در مورد خاتونش چیه؟؟؟
کلا کلمه جالبیه یاد مادر بزرگا میفته آدم حالا تو به من بگو ببینم چرا خاتون؟؟؟نه خانم؟؟
3) تا حالا سوسک کُشتی؟؟؟؟؟؟ اگه آره بگو چجوری! اووووووووف یه عالمه من همه جونوری کشتم......بخوام بگم همتون میگید چقد خون خوارم من.......حخخخخخخخخ
4) تا حالا مورچه کُشتی؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه آره بگو چجوری!من کلا قاتل مورچه بودم خونمون مورچه زیاد داشت همه جوره نابودشون کردم من......خخخخخ با شیلنگ آب بستم تو شهرشون/با فندک سوزوندمشون/این آواخر تو پیش دانشگاهی حرفه ای شده بودم.......شاخک هاشون رو میکندم اینا مورچه ها خل می شدن......دیگه نمی تونستن مسیرشون رو پیدا کنن فقط دور خودشون می چرخیدن.......خخخخخخخخ خدا از سر تقصیراتم بگذره..........
5) تا حالا جیغ زدی؟؟؟؟؟؟ واسه چی؟؟؟؟
والا جیغ که نه ولی پارک ارم میریم بد جوری عر میزنم.........خخخخخخ
6) از کدوم حیوون میترسی؟؟؟
عین سگ از سگ میترسم بچه بودم پاچم رو گرفته دیگه تو خیابون ببینم میرم از 20 کیلومتریش رد میشم.....از سوسمارم(تمساح) میترمسماااا ولی تاحالا ندیدم.......خخخخ
7) ازکدوم حیوون خوشت میاد؟؟؟
من عاشق ببیی هستم........دقت کن ببیی نه گوسفندا ببیی.......ولی در کل از حیوونا خوشم نمیاد........چه 2پا چه 4پا چه بی پا.......
8) باغ وحش دوست داری!!؟؟؟
نه اصلا دوست ندارم بو گند فضولات حییونا آدمو خفه میکنه.........حالا گفتی باغ وحش یه خاطره بگم دور هم خستگی تون در بره.......یه بار رفته بودیم همین باغ وحش ارم جلو قفس شیرااا همینا که مشمشه گرفتن مردن.........دیدیم یکی از این شیرا مثل الاغ داره تو قفسش راه میره و هی غرش میکرد....... بعد چند دقیقه اومد پشتش رو کرد سمت جمعیت 15-20 نفر بودیم........گلاب بروتون همچین ادرار کرد تو جمعیت.........خدا رو شکر من نجس نشدم........ولی 2 تا داداشم قشنگ دوش گرفتن.........خخخخخخخخخ
9)مار آبی یا ماهی ؟؟؟؟؟؟ ماهی خب آدم می تونه بخوره حداقل شیکممون رو پر میکنه.......خخخخخخ
10)بدترین سوتی که دادی رو تعریف کن. والا تا دلت بخواد سوتی دادم.......از اون مشتی که نزدیک بود تو صورت ناظم مدرسه بزنم گه تو کلوپ گفتم تا همین چند روز پیش تو باشگاه مربیم اسکلم کرد خفن......دیدم تصویر تیلویزیون خراب شد سر بازی رئال بارسا گفتم استاد آنتن خراب شد.......گفت پات رو سیمه منم زیر پامو نگاه کردم همه باشگاه قاه قاه به ریشم می خندیدن......خخخخخخخ
ولی یدونه از مدرسه بگم بی نظیر بود......یه روز تو را پله های دبیرستان وایساده بودیم داشتم روزنامه ورزشی روی تابلو اعلانات رو می خوندم یه مدیر داشتیم بچه ها میگفتن بهش مسلم جنی تا اسمش رو میبردی ظاهر میشد.......خخخخ
آقا ما دیدیم این آقا مدیر داره از پله ها میره پایین بهش سلام کردیمو اون رفت پایین یه چشم بهم زدن برگشتم رو به دیوار بعد چرخیدم دوباره سمت راه پله دیدم یا قرآن باز داره همون مسیر رو میره پایین.....وقتی مطمئن شدم رفت گفتم بسم الله الرحمن الرحیم حقا که جنه.........خخخخخخ
تا اینو گفتم دیدم مثل مار کلش رو از روی شونم آورد پرسید استقلال کی بازی داره........:biggrin:منو میگی داشتم سکته میکردم تو اون لحظه حس میکردم هیچ جا مثل دست شویی نمی تونه امن باشه از بس فشارم افتاده بود.........خخخخخخ

11)دوست داشتی چه موجودی بودی ؟غیره انسان؟؟؟؟؟ راستش هیچ حیوونی فقط انسان از خدا ممنونم که منو انسان آفرید با قوه عقل......بزرگترین نعمت خدا به من عقلم بوده........ولی اگه بخوام جواب سوال تو روبدم شیر.......به خاطر قدرتش.........
12)اگه تو شرایطه گرسنگی شدید قرار بگیری مثلا تو بیابون حاضری یه حیوون رو بخوری؟؟؟؟؟؟؟؟
آره بابا من گرسنه باشم سنگم می خورم......خدا بابا بزرگم رو شفا بده هر موقع میگفتیم گشنمونه می گفت پحتنی می خوری یا حاضری؟؟؟؟ حاضری سنگ داریم پختنیم آجر داریم بگو تا بیارم.......خخخخخخخ
13)جزایر لانگرهاوس کجاست؟؟؟؟؟؟
والا آدرس دقیقش رو ندارم ولی باید بهشون خبر بدیم چون هر لحظه ممکنه این عربا برن دست بزارن روش توهم بزنن مال اوناس..........خخخخخخ
تویی که از این سوالا ازم می پرسی می دونی جزیره مالویناس کجاست؟؟؟؟؟؟هههههاااااااان؟؟؟؟بگو ببینم دیگه.......آهای دختری که شاخی بگو ببینم.....خخخخخ

14)اگه یه عقرب داشتی بهش غذا چی میدادی بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والا اگه یه عقرب داشتم باید فکر می کردم خودم غذا چی بخورم چون مامانم تو خونه خودمو راه نمی داد......خخخ ولی احتمالا میومدم نت از خودت می پرسیدم.........خخخخخخخخ
15)نظرت راجع به من؟؟؟؟؟؟
واقعا دختر خوبی هستی خاکی و مهربون معنی رفاقت رو می فهمی(فقط 10 بار گفتم این خاکا رو بتکون 2 روز دیگه بارون میاد گلی میشیاااااا).....تو این مدتی که شناختمت ارت راضی بودم........خخخخخخ ایشالا خدا بهترین ها رو قسمتت کنه......

مرسی آبجی سمیرای خودم.......از اینکه وقت گذاشتی سوالات قبل رو کپی کردی واسم ممنون..........خخخخخخخ
ببخشید باهات شوخی میکنمااااااا چون باهات احساس راحتی میکنم گفتم یه ذره سر به سرت بزارم.........
دوستان امیدوارم خاطراتم حوصلتون رو سر نبره اگه خوشتون نمیاد بگید که دیگه نگم.......

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجید دل به کار نمیدیا!‏ خیلی کند پیش میری.
آبجی جان ببخشیداااااا 2 صفحه برات اضافه ترم نوشتمااااااا کجا دل به کار نمی دم؟؟؟؟؟ من 10 تا اس میدم 1 دونه پست جواب میدم به جون سیبیلای سعید پلیمر زیاد و وقت من کم........اصلا خونه نیستم که.......خدا بگم چیکار نکنه اونایی که بهم رای دان.......خخخخخخخ
ئه ! جهان پهلوان نشسته!!ایول

ببینم کی میتونه بِجِزوندش آ .....:D
سلام تسنیم خانوم والا ما که تا حالا چیزی ندیدیم..........کسی نمی تونه منو بسوزونه..........
سلام به برادر عزیزم.
صندلیت مبارک باشه.من فعلا کار دارم ایشاا.. در اولین فرصت میام سراغت.
سلام بر داداش با معرقتم داش رضای گل.........قربونت داداش اصلا تا تو سوال نپرسی نمی زارم کسی در این صندلی رو ببنده........منتظرتم........
زود تر اون دروازه بان رو بیار می خوام بگم چه برنامه ای براش دارم تا پشت گوشات سرخ بشه.......خخخخخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم غریبه میگفت از اینجور سوالا خوشش میاد.
پس بیا یک دور اینا رو بگو ببینم!
هر کدوم از این شکلک ها تو رو یاد کدوم کاربر میندازه؟
این قاعدنا باید خودم باشم ولی چون می خوام فقط برو بچ رو بگم.......سعید پلیمر و رضاداودی

mohanna360و paradise94

M A S III

mohammad5mousavi و Arch_masoud1خخخخخخخخ

*mohsen_24 وgharybeh

fantastic girl

.
eliii. (کجا گذاشتی رفتی آبجی الهام؟؟؟؟؟:cry:)

Aghrab Khatoon

abyss ocean

دانشجوي كامپيوتر و fantastic girl

smooth criminal

امالیا و mpb

*tasnim* و نی نی باشگاه

Elmira2010و pouriatiz

F A R Z A N E و sara20012

خداییش خیلی سوال وحشتناکی بود خیلی تصمیم گیری برام سخت بود همش نگران بودم یکی از دوستان جا بیافته........چون دلم می خواد همه دوستانی که توی فرندم هستند بدونن برام ارزش داشتن که تو لیستم هستند.........

آخرین ویرایش:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا مجید تبریک میگم نشستن رو صندلی رو ایشالله خوش بگذره بهتون
:D خدا رو شکر که من انتخاب نشدم والا این وقت شب خوش که نمی گذره داره خشک می گذره........خخخخخخخخ خیلی خوش اومدید ایشالا دوستان سری بعد جبران کنن..........

1 - از همدانشگاهیات تو باشگاه هستن؟
یکی دو تا بودن ولی همه رفتن فیض بوک دیگه کسی نیست........راستش برو بچ تهران مرکز همشون تو فیض بوک عضو هستند و واسه خودشون سیستمی درست کردن ولی من به دلیل مسائل امنیتی عضو اونجا نشدم.........
2 -بیشتر کجای باشگاه فعالیت میکنی و چرا؟
اخیرا که همش تو کلوپ خودمونم.........ولی غیر از اینجا تاپیک نهج البلاغهم قبلا دستی بر آتش داشتم.........ولی الان دیگه وقت نمی کنم.....
3- بیشتر با کی صمیمی هستی تو باشگاه؟ (دختر و پسر) دختر:معصومه و زهرا / پسر:رضا داوودی،سعید پلیمرم داره اضافه میشه ولی هنوز صمیمی نشدیم.......
4-
بهترین روزت تو باشگاه کی بود و چرا؟
روزای خوب زیاد بوده ولی قبلنا با دوستای قدیم ما تو همون کلوپ فوتبال بازی میکردیم.......هر کسی میومد گزارش لحظه به لحظه می کرد.......خیلی مهیج بود من که دوس داشتم اون روزا رو.........همه قرار می زاشتیم سر ساعت 10 شب 5 شنبه هاااااا همه جمع می شدیم تو کلوپ عملا سایت رو منفجر میکردیم.........
5-اولین امضات چی بود؟ همین این نیز بگذرد از اول بودش تغییرش ندادم فقط اون یکی دو خط رو اضافه کردم..........
6-تا حالا گفتن بهت شبیه فلان هنر پیشه ای؟اگه آره کی؟
تو دوران راهنمایی کچل که میکردم بچه های مدرسه بهم میگفتن رونالدو.......چون 2 تا دندون جلوم مثل رونالدو هست یه ذره بزرگه فک کنم به خاطر اون میگفتن......رونالدو همون که جام جهانی 2004 بهترین بازیکن دنیا شد..........
7-اگه تو یه بازی ببازین چه عکس العملی نشون میدی ؟
بستگی به طرف مقابل داره اگه بخوادلجم رو دربیاره قاطی میکنم .......مثلا شده 100 بار از داداشام تو پس(pes)باختم حرفی نزدم....... ولی یه بار با برو بچ دانشگاه رفته بودیم مشهد اونجا داشتیم بازی میکردیم.......من چلسی بودم دوستم میلان بود تا دقیقه 75 2 تا گل بهش زده بودم........یهو ورداشت زلاتان رو آورد تو بازی ظرف 15 دقیقه 3 تا گل با همون زلاتان بهم زد........بهش گفتم روح الله یکی دیگه بزنی خونت حلاله.........نامرد گل چهارمم زد........یهو یه مشت زدم تو بازوش از روی تخت پرت شد وسط اتاق.........خخخخخخخخ بهش گفتم،گفتم نزن خودت خواستی........ هنوز که هنوز منو می بینه با سلام صلوات از کنارم رد میشه.......خخخخخخخ
8-آدم صبوری هستی ؟ نننننننن اصلا.......تو کار آدم صبوری هستمااااا ولی نسبت به رفتار آدما صبرم زیر صفره.......کار بی عقلی از کسی ببینم دیوانه میشم........خخخخخخ
9-بهترین کادویی که گرفتی چی بوده؟
3تاکادو رو که اخیرا بهم دادن خیلی دوست دارم یکی واسه تولدم امسال یه دوست خیلی عزیز یه پیرن 4خونه ریز آبی برام خرید اول اونو خیلی دوست دارم..........
دوم امسال روز مرد یه دوستی دارم اسمش ممد 1 شاخه گل برام آورد اصلا کف کرده بودم یه پسرم می تونه انقد با احساس باشه........
سومی هم جا نمازی که پدرو مادرم برای یادگاری برام خریدن رو خیلی دوست دارم اینم رنگش آبیه با یه کعبه وسطش خداییش این 3 تا کادو خیلی برام ارزشمند بودن........

10-چقد تو زندگی با خدا جوری؟
من زندگیم دو بخش بوده یه برهه ای که با خدا دوست بودم ولی تو زندگی باهام نبود فقط ازش توقع بی جا داشتم و هنوز به اون بلوغ عقلی نرسیده بودم....خیلی کارایی که نباید رو کردم.........این دوران 4 سال دبیرستان بود........
ولی سر کنکور یه مریضی سخت گرفتم که تقریبا داشت کارم تموم میشد عملا کنکور و دانشگاه خوبی که همه توقع داشتنو اون مریضی ازم گرفت ولی به جاش یه چیز خیلی با ارزش رو به اسم خدا رو از حاشیه آورد تو بطن زندگیم..........تقریبا یه فرآیند 2 ساله بود تا خدا بشه خواب و خوراکم..........همه چیز رو از اون ببینم........این عشق من به خدا روز به روز داشت بیشتر می شد تا اینکه تو این دنیای مجازی وارد شدم به واسطه چند تا آدم،به ترتیب لیلی زهرا معصومه ابوالفضل و 1 نفر دیگه وارد زندگیم شدن که من تونستم خودم رو پیدا کنم این آدما خودشون نمی دونستن دارن به من چه کمکی میکنن ولی با حرفاشون و سوالاتشون باعث شدن من خدا رو روز به روز بیشتر درک کنم..........
شرمنده زیاده گویی کردم ولی باید میگفتم که اگه نت واسه همه بد بوده واسه من عالی بوده........تو روند ترقی من تاثیر غیر قابل وصفی داشته........الان به راحتی می تونم بگم.........خدا همه سرمایه زندگی منه...........

مرسی سارا خانم این سوال آخرت رو خیلی دوست داشتم.........تا الان که ساعت 3 شده بیدار موندم که این سوال رو جواب بدم.........ایشالا بقیش دفه بعد..........

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام مجید

من اومدم

1.مهم ترین ویژگی اخلاقیت چیه؟

2.مجید حوصله چه کاری رو هیچوقت نداره؟

3.اوج دلتنگی کجاس؟

4.وقتی خسته ای یا دپرس ،چی می تونه حالتو جا بیاره؟

5.مهم ترین روز سال برات چه روزیه؟

6.یه جمله ای که واقعا بهش رسیدی یا بهش معتقدی

7.بیشتر برای چه کسی دردودل می کنی

8.بهترین جایی که توش به آرامش می رسی

9.قوانین زندگیت رو نام ببر

10.یه جمله یادگاری واس بچه های کلوپ بنویس بذار

مرسی بابات پاسخا

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوالات پست سوم

1.قشنگترین کارتنی ک تا حالا دیدی چ بوده؟

2.برای چنتا از بچه های کلوپ ب انتخاب خودت ی شخصیت کارتنی بذار؟((حداقل 7نفر با من)خخخ

3.تاثیر گذارترین افراد کلوپ برای بالا نگه داشتن تاپیک از نظر تو کیا هستن؟

4.اگ ی روز در باشگاهو تخته کنن تو ب کدوم در پناه میبری؟(با فرض اینکه یاهو هم نداری!!!)خخخ

5.بزرگترین الگوی زندگیت تا ب این لحظه کی بوده؟بگو تا همگی با هم برای سلامتیش دعا کنیم....

6.قشنگترین ملاقاتت با کی بوده؟بعد از چندوقت دیدی؟چرا قشنگترین بوده؟

7.ی خط در مورد پدر و مادرت بگو؟

8.نظرت در مورد تام و جری چیه؟کدومو بیشتر دوس داری؟در حق کدوم ظلم شده؟ظالم کدومه؟وقتی دنبال همن قشنگن یا وقتی با هم دوستن؟تو دوس داشتی تام باشی یا جری؟؟خخ

9.ی آرزو برای خودت بکن...یکی برای من...یکی هم برای بچه های کلوپ؟

10.کدومش تورو بیشتر ب هیجان میاره؟برد استقلال یا باخت پرسپولیس؟خخخ

11.برای چنتا از بچه های کلوپ ب انتخاب خودت باید ی بیت شعر بنویسی؟(حداقل 7نفر با من)خخخ

12. .برای چنتا از بچه های کلوپ ب انتخاب خودت باید ی شکلک بذاری؟(حداقل 7نفر با من)خخخ

13. چنتا از بچه های کلوپ ب انتخاب خودت باید ی خصوصیت اخلاقیشونو بنویسی؟(حداقل 7نفر با من)خخخ

-نکته: توی اون سوالایی ک ب انتخاب خودت گذاشتم باید اسمای مختلف و ب کار ببریاااا فقط من توهمشون مشترکم...گفته باشم...خخخ

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوالات پست چهارم

1.قشنگترین صندلی داغ کلوپ از نظرت برای کی بوده؟قشنگترین سوال صندلیش چ بوده؟

2.دوس داری بعد از خودت کی بشینه رو صندلی داغ؟

3.ی خط در مورد داییت میگی؟ خاطره...اخلاق...یا هر چیزی ک دوس داری....

4.ی دعا برای پدر بزرگ و مادربزرگت کن ک حالشون زیاد خوب نیس!

5.ب نظرت آخر الزمان کی میرسه؟

6.ب کدوم بزرگوار ارادتت خاص تره؟-امام علی(ع) امام حسین(ع) حضرت ابوالفضل(ع) امام زمان(عج)

7.داستان کدوم امام یا پیامبر برات شنیدنش شیرین تره؟

8.مرگ از نظر تو چ رنگیه؟

9.ی خاطره بامزه از باشگاه بگو...ی خاطره هم از زندگیت بگو...(ترجیحا از شیطنتات با میلاد بگو)دی

10.ب نظرت ظاهر و باطن آدما چقد باهم فرق داره؟ظاهر و باطن تو چقد از هم فاصله داره؟

11.تا حالا از دوست بودن با کسی پشیمون شدی؟چرا؟

12.کدوم خاطره زندگیتو دوس داری دوباره تکرار بشه؟

13.مدل گوشیت چیه؟همین الان ک داری ج میدی بگو توش چنتا اس داری؟؟دی

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوالات پست پنجم

1.خصوصیات همسر آیندتو بگو شاید منو بچه های کلوپ تونستیم برات آستین بالا بزنیم!!!خخخ

2.تا حالا شده ب کسی حسودی کنی؟ب کی؟چرا؟ب چیش؟دی

3.نظرت در مورد مارک بودن وسایل شخصیت چیه؟

4.تاحالا شده از زمین خوردن کسی بخندی؟و بعدشم پشیمون نشی؟؟؟

5.اگ تهرانی نبودی دوس داشتی کجایی بودی؟؟

6.اگ فارس نبودی دوس داشتی چ زبونی داشتی؟

7.اگ ایرانی نبودی دوس داشتی کجایی بودی؟

8.اگ رشتت شیمی نبود دوس داشتی چ باشه؟

9.اگ خاهر داشتی دوس داشتی اسمش چ باشه؟چند سالش باشه؟

10.چرا دوس داری فقط ی دختر داشته باشی؟

11.ی خاطره از من بگو...یکی از محسن....یکی از نرگس....؟؟زود تند سریع....

12.ب نظرت رژیم گرفتن سخته یا خوردن در حد ترکیدن؟؟خخ

13.ب نظرت چرا سوالای من تمومی نداره؟؟دی

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوالات پست ششم

1.نظرت در مورد رانندگی خانوما چیه؟مبالغه نکنیاااا...میکشمت...دی

2.خوشمزه ترین غذایی ک خوردی چ بوده؟دست پخت کی بوده؟

3.لذت بخش ترین غذایی ک خوردی با کی بوده؟چرا لذت بخش بوده؟

4.نظرت راجع ب سریال پژمان چیه؟

5.با توجه ب سریال پژمان و آلبومی ک قراره بده بیرون، دوس داشتی جای پژمان جمشیدی بودی یا خسرو حیدری؟؟خخخ

6.ی جمله بگو ک همیشه سعی کردی توی زندگیت الگو قرارش بدی؟

7.نمره پایان نامتو بگو تا همگی باهم تشویقت کنیم؟؟

8.پایین ترین نمره دانشگات تا حالا چند بوده؟خجالت نکش بگو...دی

9.متفاوت ترین آدمی ک توی زندگیت دیدی کی بوده؟ب خاطر کدوم اخلاقش؟

10.ب نظرت قشنگترین سوالم کدوم بود؟

11.ب نظرت مسخره ترینش کدوم بود؟بگو راحت باش...خجالت نکش...دی

12.چ سوالی دوس داشتی ازت بپرسمو نپرسیدم؟همین حالا خودت بپرسو خودتم ج بده....دی

13.چرا توی همه ی پستام فقط 13 تا سوال پرسیدم؟ب نظرت دلیل خاصی داره؟؟؟

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه سوالامو یهو پرسیدم...

شاید دیگ نیام برا سوال پرسیدن...

پیشاپیش ممنون برا جوابایی ک میدی...:gol:

امیدوارم ی صندلی پر از خاطره و شادی داشته باشی داداش جان...

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این سوالا رو از همه میپرسم شماهم جواب بدید لطفا
دستت درد نکنه سارا خانم حالا بزار خودت که نشستی خودم از همینا رو می پرسم تا با پوست و استخونت درک کنی بقیه چی کشیدن........خخخخخخ

1-
اگه بگن ميتوني يک ارزو بکني و ان براورده شه چيه؟ والا من یه خورده بلند پروازم شاید اگه آرزو هام رو اینجا بگم بچه ها خندشون بگیره اگه اجازه بدید این سوال رو بطور شخصی جواب ندم.........ولی اگه یه آرزوی غیر شخصی داشته باشم سلامتی امام زمان خانوادم و دوستای گلم هستش........
2-ادم خوب از نظر شما کيه؟
آدم خوب کسی هست که بشه خدا رو رفتار و اخلاقش دید.......آدمی که بتونه از ته دل به دیگران محبت کنه آدم خوبیه و لایق احترامه
3-بهترين جايي که ميتونين سفر کنين؟داخلي.خارجي؟ والا من دوست دارم همه جای ایران رو بگردم و تا حدودی هم این کارو کردم....ولی پاتوقمون مثل بقیه تهرانی ها شمال هست........خارجی هم فقط کربلا و نجف آرزومه برم این دوشهر........
4-چه کسي و از همه بيشتر دوست دارين تو زندگیتون؟يک نفر....
فقط و فقط وفقط مادرم چون خیلی باهاش راحتم......بر خلاف همه پسرا حرف نگفته با مامانم ندارم..........
5-وقتي سخت احساس تنهايي ميکنين با کي حرف ميزنين؟ وقتی سخت احساس تنهایی می کنم و دستم دیگه به جایی بند نباشهبا دایی شهیدم و بعضی وقتا امام زمان درد و دل میکنم.........
6-بهترين تفريح؟
بهترین تفریح سفر هست البته فوتبال بازی کردن هم تفریح روزمرمه.........7-نظرتون درباره ازدواج....چه سني؟با چه شخصيتي؟ راستش من درباره این موضوع خیلی مطالعه کردم بحث پیچیده و گسترده ای داره سخته بخوام تو غالب ج یه سوال بگم........ولی بطور خلاصه اگه بخوام بگم مهمترین امر زندگی هر جوونی هست که روند حرکتش تو زندگیه آیندش رو تعیین می کنه آدم باید با چشم باز جلو بره به اصل و ریشه به پردازه ظاهر مرحله دوم براش باشه..........
به نظر من دختر 20 تا22 سالگی باید ازدواج کنه پسر 22تا 25 سالگی البته این اعداد بستگی داره که هر دو طرف چقدر به بلوغ عقلی و اجتماعی رسیده باشن.......ولی امیدوارم روزی بشه که جوونا بتونن تو این حدو سن ازدواج کنن............
من شخصا معیارای خاصی تو زندگیم دارم........برای مثال همسرم باید متدین- تحصیل و با فرهنگ باشه کرده باشه........و ویژگی بارز اخلاقیش حتما باید عاقل باشه و از فکرش حداکثر استفاده رو بکنه.........
8-بدترين كاري را كه تابه‌حال در طول زندگي كردي؟ آخ آخ آخ شرمنده نمی تونم تو دنیای واقعیم رو بگم خدا منو ببخشه ولی بدترین کاری که تو نت کردم یه بار بد جوری دل خواهرمو شیکوندم انقد عذاب وجدان گرفتم و ناراحت بودم که خدا می دونه کلی طول کشید تا بتونم از خودم راضیش کنم و دلش رو بدست بیارم.........ایشالا دیگه منو بخشیده باشه......که الان با حضورش اینجا حس میکنم از ته دل بخشیده منو..........
9-بهترين دوران زندگي يه ادم کيه؟ بهترین دوران زندگی وقتیه که آرامش داشته باشیو دل خوش........نمی دونم فک کنم هر کسی با خدا باشه و زندگی رو سخت نگیره هر لحظه زندگیش می تونه خوش باشه........... ولی واسه من تا اینجای زندگیم دوران دانشگاه بهترین دوران زندگیم بود........
10- آخرین دروغی که گفتی چی بوده؟؟ آخرین دروغ همین 3 ساعت پیش تو دانشگاه گفتم باید دفترچه سربازی رو تا 15 آبان پست کنم ولی فعلا وقت دارم چون اگه این دروغ رو نمی گفتم تا 1 ماه دیگه می خواستن من و دوستم رو بزارن تو نوبت ولی خدا روشکر 70 درصد کار با همین 1 دروغ پیش رفت.......خخخخ

مرسی ساراخانم این سری از سوالات کلا قشنگ بود درسته کلی بود ولی فک کنم تونسته باشم حق مطلب رو ادا کرده باشم.........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D:D خنده داره؟؟؟؟؟ می خندی؟؟؟؟:mad:

1-نظرت درباره آبیدلا بگو ؟؟ بی نظیر هستند همشون رو از ته دلم دوست دارم.........واقعا از هم صحبتی باهاشون خسته نمیشم......ولی باز شانس من هر وقت میام تو کلوپ هیشکی نیست......خخخخخخ
2-بنظرت تیم خوب بسته شده ؟؟ آره تیم خوب بسته شده بازیکنا و مربی و همه چیز عالی هستند فقط تو تیم همدلی نیست امیر خان رو درگیر حاشیه کردند......می خوان ابهت قلعه نویی رو توی لیگ خدشه دار کنن........مشکل از حواشی تیم هست نه اصل تیم تنها اشتباه این فصل این بود که جباری رفت و نذاشتن کرار بیاد استقلال......
البته من حس می کنم دست های پشت پرده نمی زارن استقلال برگرده به اوج.......برای من خیلی جالبه دکتر نوروزی که هر بازی کنی رو سریع بر میگردونه به میادین چطور شده که امسال همه بازیکنا کلی طول می کشه تا از مصدومیت خارج بشن........کلا این مصدومیت ها زمان طولانی هر کدوم برام عجیبه.......اونم بازیکنای کلیدیمون که روشون همیشه حساب باز مبکردیم.....

3-قهرمان لیگ سیزدهم رو پیش بینی کن ؟؟ به نظرم لنگیارو قهرمان میکنن.....با هوچیگری که علی دایی راه انداخت امسال قهرمان میشن......ولی حذفی مال استقلاله......
4-چی شد که استقلالی شدی ؟؟ از لج بابام استقلالی شدم........آخه بابام شدیدا پرسپولیسیه یادمه سر بازی ایران مالدیو این علی دایی هی گل میزد داداش بزرگم هی می خوند ببک ببک ببک استقلال زده کپک......خخخخخ بابامم مصورت وحشتناکی حمایتش می کرد......از اون موقع یادمه دیگه استقلال رو دوست دارمو آبیدل شدم.......کلی هم بخاطر استقلال بزن بزن کردم......گفتم که یه بارم یه هفته از مدرسه به خاطر دعوا سر استقلال اخراج شدم........
5-بهترین بازیکنان استقلال تو فصل قبل از نظر شما کی بود ؟؟؟ خب طبیعتا فرهاد مجیدی بود ولی سید مهدی رحمتی و پژمان منتظری هم فوق العاده بودن.......
6-نظرت در مورد اینکه نیکبخت برگشته چیه ؟؟؟ من از این بازیکن متنفرم.....حقیقتا اسم نکبت برازندشه......از اون موقع که جام جهانی استقلال رو دور زدو رفت تو لنگستان......حالم ازش بهم می خورد قبلشم از بس اوا خواهر بود حال منو بهم میزد........ولی 2 سال پیش تو برنامه پارازیت برگشت گفت خوشحالم که دارم میرم به تیم محبوبم پرسپولیس دیگه منو روانی کرد همین بازی بوریامم که رفتیم استادیم همش شعر واحدی خوشگله رو می خوندیم......خخخخخخخ امیر خان نباید راهش میداد استقلال اون به همه ما توهین کرد الانم با اومدنش به شعور هوادارا توهین شده خدا کنه نیم فصل گورش رو گم کنه بره.........
7-به نظرت قهرمان آسیا میشیم ؟؟ نه حداقل تا 10 سال دیگه هیچ تیم ایرانی قهرمان آسیا نخواهد شد........تا مدیریت درستی به فوتبال و ورزش حاکم نشه هیچی نمیشیم.......فوتبال کره و ژاپن واقعا 15 سال از ما جلوتر هست ما نباید از باخت به اف سی سئول ناراحت باشیم.......اونا ستاره هاشون ستاره هستند ولی مال ما 1 تاره هم نیستن چه برسه به 3تاره......خخخخخخ
ولی دور از شوخی تا برنامه نداشته باشیم همینه.......به قل مایلی کهن فوتبال ما همینه..........

8-بیشترین گل این فصل استقلال رو کی میزنه به نظرتون ؟؟
اگه آرش برهانی نیم فصل نره می تونه حتی آقای گل لیگم بشه.........ولی اگه بره من به قاضی امید زیادی دارم........
خو سوال فوتبالیم تموم شد الحمدالله ایشالا که دیگه پیش نمیاد؟؟؟؟؟خخخخخ

9-- تا حالا دل کسی رو شکستی؟؟اشک کسی رو درآوردی؟؟ بله من کلا تخصصم در آوردن اشک خانم هاست......خخخخخ ولی خداییش دل 2-3 نفر رو توی نت شکوندم که فقط یکیشون حقش بود.......متاسفانه دل اونایی رو شیکوندم که خیلی دوسشون داشتم.......حتما برای خودتونم پیش اومده دل کسی رو بشکنید که خودتونم باورتون نشه.......متاسفانه برای من این جوری شده که از هر 3 نفرشون حلالیت می طلبم.........
10- نظرت رو در مورد من بگو منو چطور شناختی ؟؟؟ خب با این که زیاد با هم صحبت کردیم ولی خیلی نسبت به هم شناخت نداریم......ولی کلا دختر خوبو مهربون و حرف گوش کنی هستید فک میکنم دختری هستید که بیگدار به آب نمیزنید به نظرم نمیاد زیاد اهل درس باشی چون 6 ماهه داری 1 پروژه انجام میدی.......این پروژت تموم نشد؟؟؟؟؟خخخخخخ

سارا خانم دستت درد نکنه که همه پستات 10 تا سوال بیشتر نیست ممنون که به قانون پایبندید........سوال 9 امت یه خورده بو میداد ولی با بوگیر نانو پاک برطرفش کردم.......خخخخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم سرت شلوغه ها ولی خوب سوال پیش میاد دیگه چیکار کنم :biggrin: دست شما درد نکنه دیگه ما خراب رفاقتیم.......اومدیم کلا همه سوالات شما رو برطرف کنم.......بپرسید از من تا درمیانتان هستم........از علم بحرگون من استفاده کنید و سوالای الکی پلکی نپرسید......خخخخخ

1-بچه دوست داری ؟ دختر یا پسر ؟ نه حالم از بچه ها بهم می خوره فقط تحمل بچه داداشم رو دارم خودم هم دوست دارم فقط 1 دختر داشته باشم.......

2-تو زندگی اشتباهاتی کردی که وقتی یادشون بیفتی احساس پشیمونی کنی ؟ بله اشتباه زیاد کردم ولی همیشه سعی کردم ازشون درس بگیرم......بزرگترین اشتباه زندگی من دوستی با یه آدمی بود به اسم(رضا ب) این ادم 4 ساله دبیرستان منو به گند کشید و منو وارد مسائلی کرد که من اصلا اهلش نبودم......آخر سر هم به حرف اون وسوسه شدم باهاش یه جایی رفتم و یه غذای آلوده ای خوردم که 3 ماه نتونستم مدرسه برم کنکورم نابود شد یه تاثیراتی هم توی زندگی آیندم گذاشت.........شاید تنها کسی باشه که هیچ وقت نبخشمش........
3-چرابیشتر آدما غروب جمعه دلاشون میگیره ؟ مادر و مادر بزرگم میگن غروب جمعه امام زمان پرونده ما شیعیان رو نگاه می کنه وقتی گناهای مارو میبینه دلش میگیره و برامون دعا میکنه که خدا مارو ببخشه خدا هم این غمو میندازه تو دل ما تا ازش طلب آمرزش کنیم.........من خودم حس میکنم دلیلش اینه یه مقداری خرافی هست ولی قشنگه........
شاید چون فرداش همه می خوان برن سرکار و مدرسه و... فکر تموم شدن محیط صمیمی خانواده رو میکنن واسه همین دلشون میگیره.........

4-چرا میگن مرگ از رگ گردن به آدم نزدیکتره ؟ خب با این همه حادثه و اتفاقی که داره اطراف ما رخ میده واقعا میشه نتیجه گرفت مرگ از رگ گردن به ما نزدیک تره.....بزارید یه قصه براتون بگم از جبهه ها شاید بتونم بهتر منظورم رو بیان کنم.......
توی هور الهویزه قایق های مار و با خمپاره میزدن........یکی از این خمپاره ها میادو می خوره به یکی از رزمنده ها چاشنی خمپاره عمل نمی کنه و خمپاره بازوش رو میشکافه و نصفه توی بازوش گیر میکنه و منفجر نمیشه..........یه جای دیگه ای هم بوده که میگن حاج ابراهیم همت رفته بوده برای بازدید از خط مقدم جبهه یهو یه خمپاره می خوره بین جمعیتشون هیچ اتفاقی واسه هیچ کس نمیافته بعد از اینکه همه از روی زمین بلند شدن می بینن روحانی همراه با حاج ابراهیم همت از روی زمین بلند نمیشه میرن بالا سرش تکونش میدن نگاه میکنن حاج آقا از دنیا رفته ولی هیچ جای بدنش خونی نیست.......بعد چند دقیقه حاج ابراهیم میبینه از پیشونیه روحانی یه خط خون به باریکی یه مو سرازیر شده متوجه میشن از بین اون همه ترکش فقط یدونه به اندازه سر سوزن باعث شهادتش شده.........این دو تا قصه نشونه نزدیکی مرگ به ادم از رگ گردنه......یه جا یه خمپاره به اون گندگی عمل نمی کنه یه جا یه ترکش قد سر سوزن یه آدم رو از پا درمیاره........مرگ به ما خیلی نزدیکه........به قل حضرت علی هرچی ازش فرار کنید بیشتر به طرفش میدوید..........

5-کسی هست تو زندگیت که تصمیم داشته باشی هیچ وقت نبخشیش ؟ آره 2 تا آدم بودن که نمی تونم هیچ وقت ببخشمشون......یکی همون دوستی که بالا گفتم.......یکی هم یه آقایی بود که باعث شد من دیگه برای اهل بیت مداحی نکنم......البته این نفر دوم الان رو تخت بیمارستانه سعی کردم ببخشمش ولی هنوز دلم باهاش صاف نشده........ولی به زبون بخشیدمش.......
6-تیکه کلامت چیه ؟؟ معمولا وقتی می خوام شروع به صحبت کنم میگم ببین........وقت خداحافظی هم حتما میگم یا علی.........
7-ورزش مورد علاقه ؟؟ ججججججججججججججججودوووووووو(جودو)- فوتبال
8- دوستداری جهانگردی کنی ؟ راستش من هنوز ایران رو کامل ندیدم دوست دارم اول کشور خودم رو کامل ببینم اگه شد برم دنبال جهان گردی......فعلا دلم می خواد ایران گردی کنم.......
9- تا حالا شده کسی بهت تهمت زده باشه و تو نتونی جوابشو بدی ؟ آره شده یه بار تو راهنمایی مامور راهرو بودم و یه سری تابلو اعلانات یونولیتی روی دیوار بود........به رفیق داشتم هرموقع میومد بره با ناخن یه خط روی اینا مینداخت.......زنگ آخر بود همه بچه هارو از کلاسا بیرون کردیم......داشتیم میرفتیم من به شوخی دستم رو کشیدم روی یکی از اون خطایی که رفیقم کشیده بود......بعد ناظممون پشت سرم بود فک کرد اون خط رو من کشیدم........در حالی که من اصلا ناخون نداشتم که بتونم خط بندازم.......بعد به خاطر اون کار اون مسولیت رو ازم گرفتنو من نتونستم ثابت کنم بیگناهم......البته موارد دیگه هم بوده ولی در این حد ضد حال نخوردم..........
10- چقد تفاوت بین مجید واقعی و مجازی هستش ؟ خیلی تفاوت چشم گیری ندارم.........مجید دنیای واقعی یه ذره احساسی تره تو ظاهر چیزی نشون نمیدم ولی بعضی وقتا یه ذره از خودم احساس به خرج میدم.......خخخخخخخخ البته بگم تو دنیای واقعی خیلی جدی هستم و نسبتا کم حرف تحت هیچ شرایطی شوخی نمیکنم مگه با دوستام...........به بقیه آدما اصلا رو نمیدم.......

سارا خانم این سری سوالتتم خیلی خوب بود کلا اون سوالایی رو تا حالا پرسیدی که دوست داشتم........ولی کلیه میشد جزیی ترم بپرسی تا مصداقی جواب بدم ولی بازم ممنون که اومدیو سوال پرسیدی........ایشالا صندلی خودت جبران میکنم........خخخخ

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

زود جواب بده ها
خیلی کندی خخخخخخخخ
هر
چند که تپل جواب میدی ولی زود باش
از پلیمر یاد بگیر هنوز سوالا منعقد نشده بود جوابشو میداد خخخخخخخخخخخخخخخ
خب حالا بوگو ببینم
1
.از چه کاری تو این دنیا بیشتر خوشت میاد؟
2.از چی خیلی میترسی؟
3.چی خیلی ناراحتت میکنه؟
4.چی خیلی خوشحالت میکنه؟
5.وقتی عصبی میشه چطوری خودتو اروم میکنی؟
6. وقتی خوشحال میشی چیکار میکنی؟
7.وقتی ناراحت میشی چیکار میکنی؟
8.وقتی خنثایی (نه ناراحتی و نه خوشحال) چیکار میکنی؟
9.جلوی کسی گریه میکنی؟
10.آخرین بار کی گریه کردی و چرا؟؟

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسه کلمات زیر یکی از بچه های باشگاه رو بذار
بداخلاق
تپل
زشت
کچل
کرمکی
بختک
سوسک
موذی
بنفش
آبی
متعصب
مغرور
مهربون
شیطون
بزغاله
زنگوله
پرافاده
خالی بند
خرخون
شکمو
بی کله
نترس
مدیر
معلم
استاد
جغد
شپش
عقرب
اژدها

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1. چطور میشه با 10 تا سنگ 5 تا ردیف 4 تایی ساخت؟
2.عدد ۳ به توان ۴۰ چند رقمیه ؟
3. با کمک دو ظرف 4 و 9 لیتری چگونه می توان از آب یک استخر 6 لیتر آب برداشت ؟( ظرفهامدرج نیستند)
4.ادامه ی این ضرب المثل ها رو بگو !!!

آب نمي بينه وگرنه...
آستين نو...
از كوزه همان...
به روباهه گفتند...
تعارف كم كن و ...
تومون خودمونو ميكشه...
سيلي نقد به از...
من ميگم انف...
مورچه چيه كه...
مهمون خر...

آخرین ویرایش:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز

مار گزیده از .... ریسمان سیاه سفید میترسه
سوسکه از دیوار بالا می رفت...یهو افتاد
آفتابه لگن هفت دست...قابلمه قوری شیش دست
شتر در خواب...بیند پنبه دانه
واسه همه ننه است...واسه ما عمو
نه سرم را بشکن...نه دستم را
یک بار جسی ملخک...آخر به دستی ملخک
یه سال بخور نون و تره...یه عمر بخور نون و کره
[/QUOTE]

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1.چرا ملت اينقدر از سوسک ميترسن؟؟
2.ميدوني غذاي سوسک چيه؟؟
3چرا به سوسک میگن چندش؟؟چيكار ميكنه بيچاره؟؟
4.اگه يه سوپ درست كنن بخوري خيلي خوشت بياد بعد يه بشقاب ديگه بخوري بعد همينجوري تا 10 تا بشقاب بخوري خیلی خوشت بیاد و بگی خوشمزه س آخرش كه يه ليوان آب روش خوردي بهت بگن سوپ سوسک بوده چيكار ميكني؟؟
5.با اين سوالاي سوسکی من ممكنه كه امشب خواب سوسک نبيني؟ (اگه ممكنه بازم بپرسم تا ببینی. خخخخخخخخخخ)

وضعیت
موضوع بسته شده است.