اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

Collapse
این یک تاپیک مهم است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

نوشته اصلي بوسيله yas87 نمايش پست
    محل سکونت چجوری میشه بذاشت
    توی قالب جدید فیلد محل سکونت نداریم یاسی عزیز

..
    ..
    هر چه باشم

باغ یا صحرا
    هر چه بینم
    رنج یا رویا
    با تو هر ورزیدنی عشق است
    با تو هر وضعیتی زیبا
    ..
    ..

نظر

نمیشه رنگ قالب رو تغییر بدین ؟ مثلا متمایل به قرمز و صورتی ، زرشکی، اینا ... کنین ؟

انسانها،هر چه بیرون شان ساکت تر باشد،فریاد درون شان بلندتر است .

نظر

نوشته اصلي بوسيله yas87 نمايش پست
        نمیشه رنگ قالب رو تغییر بدین ؟ مثلا متمایل به قرمز و صورتی ، زرشکی، اینا ... کنین ؟
        یاسی جون من دسترسی ندارم

..
        ..
        هر چه باشم

باغ یا صحرا
        هر چه بینم
        رنج یا رویا
        با تو هر ورزیدنی عشق است
        با تو هر وضعیتی زیبا
        ..
        ..

نظر

سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیریت و دوستان

عاقا اینجا چرا اینجوری شدهمن دو ساعته دارم میگردم دنباله پیامای ملت

با تشکر از سایت خوبتونفقط سرعت فراموش نشهو من الله توفیقات
          آشوبم ...آرامشم تویی...
          mohammadsave@

نظر

راهنمای سایت کجاست و جستجو کاربران

انسانها،هر چه بیرون شان ساکت تر باشد،فریاد درون شان بلندتر است .

نظر

سلام با دیتاهای گذشته کاربران چیکار کردین!!!!!
              چرا پیامای گذشته مون رو پاک کردین!!؟؟؟؟...من هر چند وقت یبارم ک می اومدم سایت با کلی ذوق پیامای قدیم رو میخوندم!!
              کاش کاری کرده بودین ک اینا پاک نمیشدن!

عطر آغوش زلیخاست
              همه شهرت عشق
              ور نه پیراهن یوسف
              که چنان خاص نبود

نظر

سلام قرار بود اشكالات سايت رفع بشه! چند ماه گذشته ولي هنوز همونه!!

اگه وقت درست كردنش رو ندارين همون قبلي رو بزارين !
                اشيا براي استفاده شدن و انسان ها براي دوست داشتن هستن،ولي افسوس امروزه از انسانها استفاده مي شود و اشيا دوست داشته مي شوند!!!

نظر

سلام

ضمن تشکر از مدیریت سایت بابت تصمیم جدیدشون مبنی بر تغییر قالب قبلی به قالب جدید و بسیااااار عــــالی و کاربردی (!) فعلی که منجر شد همون چارنفر ادمی هم که میومدن اینجا دیگه نیان حتی توی شرایط قرنطینه که نه مهمونی هست و نه مسافرتی (که طبق معمول گذشته در راستای تصمیمات مدیریتی پیشین جهت کاهش فعالیت کاربران انجام شده!)، سال خوبی رو برای همه دوستان و هم باشگاهی های عزیز آرزو می کنم .
                  امیدوارم سال 99 سالی پر برکت و همراه با سلامتی و دلی خوش باشه و به دور از غم و ناراحتی برای همه هم وطنانمون
                  پیشاپیش عیدتون مبارک

پ.ن : می خواستم به چند تا از دوستان قدیمی برای سال جدید پیام بدم ولی حتی پروفایل خودمم باز نمیشه و ارور میده .. خسته نباشید

نظر

عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت همه ي كاربران محترم بخصوص ادمين عزيز كه البته اصلا هم تابلو نيست كه با تغيير نام كاربري همون مدير ارشد هم هستو البته اين مدل رفتار حرفه اي از دوران استاد پيرجو كاملا مرسوم بوده و هنوز هم جاريه.

البته براي تازه ترها حتي مديران تالارها هم اين موضوع كاملا مبهمه و البته شايد يكم به اين موضوع شك كرده باشن ولي به هر حال باشگاهيه كه از قِبَل اون دارن نون ميخورن...

ادمين عزيز قطعا منو بخاطر دارن و ميدونن من مثل خيلي از مديران و كاربران بله قربان گو نبودم و نيستم.

الانم اگه اومدم فقط بخاطر اينه كه ميبينم با تدابير كاملا حكيمانه و البته مدبرانه ادمين تالار مهندسي مكانيك تبديل شده به موزه !!!

ادمين عزيز حتماً تمام صحبتهايي كه از سال 2007 تا يكي دوسال قبل مطرح كردم بخاطر دارن ...

مشاهده فرموديد كه چه بلايي سر اين تالار اومد.

مدير ارشدتون !!! تشريف ببرن ببينند اخرين تاپيكه كي اپديت شده اند ؟

اصلاَ مديريت تالار كجاست؟

رفتار كاسبكارانه و اينكه فقط رنكينگ سايت بالا باشه تا بيشتر تبليغات بگيريم باعث شده تالار مكانيك تبديل بشه به قربانگاه اين باشگاه ...

پيرجوي عزيزتون كجاست و چرا بخاطر مشاوره هاي غلط بازخواست نميشه

برخورد استالين گونه با اين تالار اكنون چه نتيجه اي جز فاجعه به جا گذاشته ؟

قطعا ميدانم جواب اين تاپيك من در ابتدا با واكنش مديران تالارهاي غير مرتبط و وكيل وصي ادمين روبرو ميشود و در نهايت اخطار و اخراج !!!

ادمين عزيز كاش بخاطر شهيد چمران كمي به وجئانتان رجوع كنيد و آزادمنش باشيد.

تاريخ 11 ساله مديريت اين باشگاه همه چيز را نشان داده.

والعاقبه للمتقين
                    ابلهان را همه شربت زگلاب و قند است
                    قوت دانا همه از خون جگر می بینم

اسب تازی شده زخمی به زیر پالان
                    طوق زرین همه بر گردن خر می بینم
                    (حافظ)

نظر

Working...
                    X