اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

منابع كارشناسي ارشد

Collapse
این یک تاپیک مهم است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

منابع كارشناسي ارشد

منابع کارشناسي ارشد گرايش هاي رشته ي گياه پزشکي

1- مهندسی کشاورزی – بيو تکنولوژی.
    مواد امتحانی و ضرايب:
    1- زبان عمومی و تخصصی- (2)
    2- ژنتيک_(3)
    3- اصول اصلاح نباتات-(3)
    4- بيوشيمی –(2)
    5- آفات و بيماري های گياهی-(2)
    6- فيزيولوژی گياهی-(2)
    2- مهندسی کشاورزی –حشره شناسی .
    مواد امتحانی و ضرايب:
    1-زبان عمومی و تخصصی- (2)
    2- جانور شناسی – (2)
    3- حشره شناسی – (3)
    4- آفات گياهی – (4)
    5- اصول مبارزه و سم شناسی در آفات گياهی – (3)
    3- مهندسی کشاورزی –بيماری شناسی .
    مواد امتحانی و ضرايب:
    1-زبان عمومی و تخصصی- (2)
    2- گياه شناسی ( سيستماتيک ، آناتومی، فيزيولوژی ) – (2)
    3- قارچ شناسی – (3)
    4- بيماريهای گياهی- (4)
    ( قارچی،ويروسی،باکتريايی،نماتدهای انگل گياهی،بيماريهای فيزيولوژيک و انگلهای گلدار)
    5- اصول مبارزه و سم شناسی در آفات گياهی – (3)
    همیشه فکر کن تو یه دنیای شیشه ای زندگی می کنی، پس سعی کن به طرف کسی سنگ پرتاب نکنی چون اولین چیزی که میشکنه دنیای خودته

وبسایت من:
    www.vahid-mahdavi.ir

کارشناسی ارشد ماهان

سلام در این بخش من می تونم موسسه آموزش عالی آزاد ماهان رو معرفی کنم من دانشجوی این موسسه در بابل هستم که در 8 مرحله آزمون طبقه بندی شده این موسسه شرکت کردن و تنها دلیل موفقیت در آزمون ارشدم رو آزمونهای جمع این موسسه می دونم آخه تو این 8 مرحله آماده شدم واسه کنکور موسساتی که آزمون ارشد می ذارن 4 یا 5 تا هستن سنجش تکمیلی که
    امسال خراب کرد باعث آبروریزی شد کارنامه که نداشت آزمونهاش هم افتضاح بود کارنامه که می داد تو سایت می گفت برای رتبه باید بری از موسسه رتبه بپرسی اینم از سنجش تکمیلی
    فقط 10 گرایش کشاورزی آزمون داره
    ماهان توی 49 رشته ارشد آزمون و بسته داره جالبه نه
    من آزمون دوم به بعد رفتم ماهان ، ماهان بد نبود خواستم آزمون رو بترکونم پارسه هم اسم نوشتم ولی سوالاتش تعریفی نداشت ولی الان شریف قبول شدم و می تونم به جرات بگم بسته های آموزش موسسه ماهان و کلاسها و آزمونهاش بی نظیره این سایتشه www.mahan.ac.ir
    ببینید می فهمید من راست می گم

نظر

salam momkene manabe baraye eghtesad ro ham zekr befarmaid
      mamnun

نظر

منابع را میتوانید از دفترچه شماره یک کارشناسی ارشد که از سایت www.sanjesh.org قابل دسترسی بدست آورید

نظر

لطفا اگر کسی برای بیوشیمی بیوتکنولوژی جزوه داره برا من هم بدید .میتوانیم جزوه ها را مبادله کنیم

نظر

سلام
            اگر امکان دارد منابع سوالات کارشناسی ارشد منابع طبیعی - شیلات را هم بگذارید.
            موفق باشید

نظر

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي در روزهاي سه شنبه و چهارشنبه مورخ 18 و 19 ارديبهشت ماه توزيع مي‌شود
              کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي در دو نوبت صبح و عصر روزهاي سه شنبه و چهار شنبه مورخ 18 و 19 ارديبهشت ماه توزيع مي‌شود
              دکتر ناصر اقبالي ، رييس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اعلام اين خبر افزود : داوطلبان بايد براي دريافت کارت ورود به جلسه ، بر اساس جدول توزيع کارت ، در نوبت صبح از ساعت 8 الي 12 و در نوبت عصر از ساعت 13 الي 18 به محل هايي که در اطلاعيه توزيع کارت مشخص شده است ، مراجعه کنند
              دکتر اقبالي تصريح کرد : جدول توزيع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي در روزهاي سه شنبه مورخ 11/2/86 و 18/2/86 در هفته نامه فرهيختگان و در روزهاي پنجشنبه مورخ 13/2/86 و شنبه مورخ 15/2/86 در روزنامه آفرينش منتشر مي‌شود
              رييس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي به داوطلبان توصيه کرد که شخصاً و با به همراه داشتن شناسنامه و فقط درنوبت هاي مندرج در اطلاعيه توزيع کارت ، براي دريافت کارت خود مراجعه نمايند
              دکتر اقبالي در ادامه افزود : داوطلبان براي دريافت کارت ورود به جلسه ، لازم است رسيد پست سفارشي و شناسنامه و يا کارت شناسايي معتبر عکس دار به همراه داشته باشند
              وي تصريح کرد : علاوه بر کارت ورود به جلسه ، يک برگ راهنماي آزمون نيز در اختيار داوطلبان قرار مي‌گيرد که لازم است داوطلبان به دقت آن را مطالعه نموده و موارد ذکر شده در آن را مورد توجه قرار دهند
              رييس مرکز آزمون در ادامه تاکيد کرد : چنانچه داوطلبان پس از دريافت کارت ورود به جلسه ، مغايرتي در مندرجات آن از نظر مشخصات فردي ، رشته/شهر انتخابي، زبان خارجه و . . . ملاحظه نمودند ، بايد به باجه هاي رفع نقص که در حوزه هاي توزيع کارت مستقر شده اند ، مراجعه و پس از دريافت فرم رفع نقص ، نسبت به تکميل آن اقدام نموده و فرم تکميل شده را به باجه رفع نقص تحويل دهندرييس مرکز آزمون در ادامه تاکيد کرد : چنانچه داوطلبان پس از دريافت کارت ورود به جلسه ، مغايرتي در مندرجات آن از نظر مشخصات فردي ، رشته/شهر انتخابي، زبان خارجه و . . . ملاحظه نمودند ، بايد به باجه هاي رفع نقص که در حوزه هاي توزيع کارت مستقر شده اند ، مراجعه و پس از دريافت فرم رفع نقص ، نسبت به تکميل آن اقدام نموده و فرم تکميل شده را به باجه رفع نقص تحويل دهند
              رييس مرکز آزمون در پايان تصريح کرد : آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي در روز هاي پنج شنبه مورخ 20/2/86 و جمعه مورخ 21/2/86 برگزار مي شود

بچه ها کی روزنامه گرفته من گیرم نیومد
              امتحان مهندسی کشاورزی-بیوتکنولوژی زمانش کیه؟
              بی تو خیلی تنهام

نظر

لطفااگراطلاعاتی درباره شرکت های سازنده علف کش دارید برایم ارسال کنید. باتشکر

نظر

دانشگاههای دارای دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی

دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی در کدام دانشگاههای ایران موجود است؟
                  کارشناسی ارشد این رشته در کدام دانشگاهها ارزش بیشتری دارد؟

نظر

دکتری بیوتکنولوژی

دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی در کدام دانشگاههای ایران موجود است؟

نظر

ببخشيد اگر بشه منابع كارشناسي ارشد مهندسي كشاورزي گرايش علوم دامي را بگوييدممنون.

نظر

منابع ارشد صنایع غذایی

لطفا لیست منابع ارشد صنایع غذایی را در این تاپیک قرار دهید
                        با تشکر
                        جامعه مجازی مهندسان کشاورزی و منابع طبیعی

نظر

[دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی در کدام دانشگاههای ایران موجود است؟

نظر

نوشته اصلي بوسيله nasrin82 نمايش پست
                            دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی در کدام دانشگاههای ایران موجود است؟دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه مازندران
                            تربیت مدرس تهران

نظر

منابع ژنتیک کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی در کشاورزی

منابع کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی در کشاورزی:
                              ژنتیک:1-ژنتیک استانسفیلد 2-جزوه دانشگاه تهران 3-جزوه دانشگاه صنعتی اصفهان 4-جزوه دانشگاه تبریز 5-کتاب ژنتیک دکتر یزدی صمدی 6-کتاب ژنتیک از دیدگاه مولکولی دکتر یزدی صمدی 7-کتاب ژنتیک دکتر حمدالله کاظمی 8-کتاب ژنتیک دکتر میبدی

نظر

Working...
                              X