اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Collapse
این یک تاپیک مهم است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

سرعت نت هم لاکپشتی هست خدا رحم کنه فردا هزینه های اینترنت رو چند برابر میکنند
    نوشتن مقاله و محتوا در سایتاز هر کجای ایران که هستید کسب در آمد از طریق مقاله نویسی و داستان نویسی و درج محتوا در سایت را شروع کنید حتی با کپی کردن محتوا درآمد کسب کنید اگر احساس میکنید وقت آزاد دارید و میتوانید در انجمن ما فعالیت کنید با عضویت در سایت درآمد کسب کنید
    توضیحات بیشتر http://dadbezan.ir/node/2415
    عجله کنید

نظر

سلام دوستان برا کارهای دفتری آدرس یه ایمیل ایرانی میخوام کسی ایمیل ایرانی بلد نیست؟اصلا وجود داره؟دوست ندارم این نرم افزارهای گوشیو نصب کنم الان برای ارسال یه فایل باید خودمون دستی ببریم واقعا سخته

نظر

سلام ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم اگه ممکنه موتور جستجوی ایرانی هم معرفی کنین البته اگه وجو داشته باشه واقعا کلافه شدم

نظر

نوشته اصلي بوسيله esmail mihan نمايش پست
          سلام دوستان برا کارهای دفتری آدرس یه ایمیل ایرانی میخوام کسی ایمیل ایرانی بلد نیست؟اصلا وجود داره؟دوست ندارم این نرم افزارهای گوشیو نصب کنم الان برای ارسال یه فایل باید خودمون دستی ببریم واقعا سخته

mihanmail.ir
          خدایا مرا این عزت بس که بنده تو باشم
          و این فخر مرا بس که پروردگارم تو باشی
          تو آنچنانی که من می خواهم، پس مرا آنچنان گردان که تو می خواهی

نظر

ممنون اما کد امنیتیو نشون نمیده بعد میگه کد امنیتی صحیح نیست البته یه دونه ایمیل دیگه پیدا کردم به اسم chimail.ir اونجا که تونستم ثبت نام کنم اما نتونستم ایمیلی ارسال کنم

نظر

یکی بگه اینترنت ملی دیگه چه صیغه ایه؟؟!. اینترنت بین الملل قطع باشه چجوری میشه جایگزین بشه؟. درس و کار و بار داریم/ اصلا این چه وضعیه!!؟. لعنت!!!.

نظر

نوشته اصلي بوسيله *Tik.TAAk* نمايش پست
                ایران کره شمالی شد کسی لینک دانلود تلگرام فارسی داره بذاره اینجا؟از سر اجبار باید باید جاسوس افزار بیایم نت
                مگ سروش نداری خاله؟ ایتا هم خوبه همه راضین
                یارب دل پاک و جان آگاهم ده
                .
                .
                .
                من لی غیرک یا حسین

نظر

ایران کره شمالی شد کسی لینک دانلود تلگرام فارسی داره بذاره اینجا؟از سر اجبار باید باید جاسوس افزار بیایم نت
                  میذاشتید 2روز بگذره!. صدسال هم بگذره، آیگپ و مایگپ تحریم است.

نظر

نوشته اصلي بوسيله *وروجک نمايش پست
                    مگ سروش نداری خاله؟ ایتا هم خوبه همه راضین

جاسوس افزار نصب کردی
                    مهاجرت... تنها راه سعادت و خوشبختی

نظر

سلام بر تیک تاکی بزرگ
                      اومدم بهت پیام بدم نشد، ارور داد
                      آرزویم این است
                      آرزویت ساکن کوچه ی بن بست نباشد هرگز . . .

«
                      اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید»
                      حلال کنیدhttp://www.kolobok.us/smiles/artists...ini_byebye.gif

نظر

سلام ،
                        به نظرتون آمریکا واقعا می‌تونه اینترنت آزاد برای ایرانیا فراهم کنه؟چطوری؟
                        هر جور فکر میکنم بدون تجهیزات و سخت افزار چطور ممکنه نمی‌فهمم!!

فکر هم نمیکنم امواج وایرلس رو بشه با ماهواره ارسال کرد !
                        الان فقط فکر کنم از طریق اینترنت ماهواره‌ای میشه متصل شد که اونم سخت افزار میخواد .

diys.ir

نظر

نوشته اصلي بوسيله Takesh نمايش پست
                          سلام ،

الان فقط فکر کنم از طریق اینترنت ماهواره‌ای میشه متصل شد که اونم سخت افزار میخواد .
                          سلام بله میتونه تنها با اضافه کردن یک شبکه ماهواره ای که از طریق هر گوشی به راحتی به شبکه جدید وصل میشه بدون سیمکارت و فقط با داشتن یک گوشی و یا تبلت هوشمند میتونید از شبکه ماهواره ای استفاده کنیید ولی خیالتون راحت که نمیده چون مردم ایران همه رفتن خونهاشون و اختشاشگرها دستگیر شدند وسلام نامه تمان
                          نوشتن مقاله و محتوا در سایتاز هر کجای ایران که هستید کسب در آمد از طریق مقاله نویسی و داستان نویسی و درج محتوا در سایت را شروع کنید حتی با کپی کردن محتوا درآمد کسب کنید اگر احساس میکنید وقت آزاد دارید و میتوانید در انجمن ما فعالیت کنید با عضویت در سایت درآمد کسب کنید
                          توضیحات بیشتر http://dadbezan.ir/node/2415
                          عجله کنید

نظر

بعدش هم که: از کار انداختن تمام فی.لترشکنهاو فروختن اونا توسط خودشون!.

نظر

نوشته اصلي بوسيله Takesh نمايش پست
                              سلام ،

آمریک به منافع خودش کارداره. الانم خوشحاله درست مثل مسئولین ما. (گرفتی). به من و تو کاری نداره.

نظر

Working...
                              X