اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

مسابقه مدلسازی *شماره 1* (بناهای معروف - ویژه نوروز 92)

Collapse
این تاپیک بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

داشتم دنبال یه مسابقه می گشتم که این رو دیدم من هم می گم

یک یک یک

بهتر نیست یه نظر سنجی اول پست باشه البته نمی دونم می شه مثل سایر انجمن ها مشابه که می ذارن اینجا هم باشه یا نه

نظر

NAMBER ONE
      معماری : جسارت ، خلاقیت ، نوآوری

نظر

ابتدا باید تشکر کنم از دوستانی که این جور مسابقه ها رو برگزار می کنن ، یه جو رقابتی خوب ایجاد میکنه که بچه های سایت بتونن تواناییاشونو با هم مقایسه کنن و چیزای جدیدی یاد بگیرن .
        اما یه نکته کوچیک رو لازم به یادآوری می دونم که وقتی مینویسید جوایز انتظارا بالا میره و نوشتن مبلغ پولی که ذکر کردید یه مقدار شاید درست نباشه و اگه به جای این مبالغ یه لوح از طرف باشگاه میدادید مناسب تر بود . با تشکر
        دست ها می سایم، تا دری بگشایم ...
        بر عبث می پایم ، که به در کس آید...

نظر

3......
          شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار /مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد
          محک

************************************************** *************************

اون که میگن بهشت زیرپاهاش هست ، مریض شده و ما منتظر معجزه خدا .... خدایا میشه ؟

نظر

سه و چهار خیلی سخته واسه مبتدی مثل من
            1 یا 2 باشه
            از گرگهای درنده نمی هراسم که به جسمم حمله کنند،
            تمام ترسم از انسان های گرگ نمایی است که روحم را پاره پاره کرده اند...!!!

اهدای عضو----------->اهدای زندگی
            http://www.ehda.ir

نظر

شماره 1

نظر

شماره 1

نظر

نوشته اصلي بوسيله nasim_shsh نمايش پست
                  سه و چهار خیلی سخته واسه مبتدی مثل من
                  1 یا 2 باشه
                  نسیم عزیز چون هر کس رای خودش رو داره لطفا دقیقا بگو که رای شما با 1 هست یا 2؟

نظر

نوشته اصلي بوسيله memarane نمايش پست
                    ابتدا باید تشکر کنم از دوستانی که این جور مسابقه ها رو برگزار می کنن ، یه جو رقابتی خوب ایجاد میکنه که بچه های سایت بتونن تواناییاشونو با هم مقایسه کنن و چیزای جدیدی یاد بگیرن .
                    اما یه نکته کوچیک رو لازم به یادآوری می دونم که وقتی مینویسید جوایز انتظارا بالا میره و نوشتن مبلغ پولی که ذکر کردید یه مقدار شاید درست نباشه و اگه به جای این مبالغ یه لوح از طرف باشگاه میدادید مناسب تر بود . با تشکر
                    حرفتون کاملا متینه اما مسابقات زیادی وجود دارن که جوایزشون به همین ترتیب هست و روال عادی هست تو مسابقات از طرفی هم مسابقه خیلی سختی نیست قطعا
                    البته معمولا نحوه جایزه دادن تو مسابقات باشگاه یک جور نیست و متفاوته مثلا بعضی وقتا امتیاز اضافه میشه فقط بعضی وقتا جوایزی از طرف فروشگاه باشگاه به نفرات برتر اهدا شده این بار هم تصمیم بر این شد که به این شکل باشه اما گزینه ای هم که شما به عنوان جایزه مطرح کردید خیلی قشنگه و تو مسابقات دیگه ای تو باشگاه سعی میکنیم انجام شه

نظر

وايييي جقدر عاليه اميدوارم اينجور مسابقات هميشه تو باشكاه دوام داشته باشه مرسي از مديريت باشگاه و دوستاني كه اين مسابقه رو ترتيب دادن
                      به نظر من 4 هم بهتره و هم سختره
                      اگر بار گران بودیم ͺ رفتیم

مملکتی که فاحشه خونه نداشته باشه ، عاشق زیاد داره...

نظر

تا الان 7 رای به موضوع شماره 1 و 5 رای به موضوع شماره 3 و 2 رای به موضوع شماره 4 داده شده
                        زمان رای گیری برای موضوع تا فردا تمدید میشه تا بقیه دوستانی که هنوز این تاپیک رو ندیدن هم رای بدن و نتیجه ارا فردا شب اعلام میشه و موضوع مسابقه قطعی میشه

نظر

شماره ی 1
                          مبادا کج بچینی دیوار سخن، که فرو خواهد ریخت بنای شخصیتت.

نظر

به نظر من 3 خوبه.........................

نظر

نظر من 3
                              در نبرد بین انسان های سخت و روزهای سخت
                              این انسان های سخت هستند که می مانند
                              نه روزهای سخت.

نظر

Working...
                              X