اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

سوال:چرا کارشناسی ناپیوسته مهندسی معماری به علمی کاربردی معماری تبدیل شد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

سوال:چرا کارشناسی ناپیوسته مهندسی معماری به علمی کاربردی معماری تبدیل شد؟

چرا کارشناسی ناپیوسته مهندسی معماری به علمی کاربردی معماری تبدیل شد؟؟؟ ( برای حل این مشکل چیکار کنیم؟)
    برای تغییر این وضعیت چه کاری باید کرد؟؟؟واقعا ناراحتم م م م م ((((
    برای انسانهای بزرگ هیچ بن بستی وجود ندارد زیرا بر این باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت!!!

اعتراض نميشه كرد آيا؟؟
    خواستند ما را دفن کنند، افسوس که ما بذر بودیم.
    tel ID: @f_ardeshiry

نظر

کی این انفاق افتاده؟؟؟

پس چرا من نشنیده بودم؟؟؟
      بر جمال دلربای مهدی صلوات

نظر

جدیدا این اتفاق افتاده و ظاهرا اعتراضات هم بی تاثیر بوده(و من خیلی ناراحتم ( )
        من امسال کنکور ناپیوسته ای رو دادم که پسوند اون مهنسی بود ولی سر جلسه وقتی رو دفترچه رو نگا انداختم شاخ دراوردم!!!علمی کاربردی زده بود...
        در ضمن از دریافت پروانه طراحی محروم شدیم..!!!!
        برای انسانهای بزرگ هیچ بن بستی وجود ندارد زیرا بر این باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت!!!

نظر

نوشته اصلي بوسيله mahsa.jolani نمايش پست
          جدیدا این اتفاق افتاده و ظاهرا اعتراضات هم بی تاثیر بوده(و من خیلی ناراحتم ( )
          من امسال کنکور ناپیوسته ای رو دادم که پسوند اون مهنسی بود ولی سر جلسه وقتی رو دفترچه رو نگا انداختم شاخ دراوردم!!!علمی کاربردی زده بود...
          در ضمن از دریافت پروانه طراحی محروم شدیم..!!!!
          اصلآ غصه نخورید .... ما هم که مهندسی تکنولوژی معماری (کارشناسی نا پیوسته) بودیم هنوز بهمون مهر طراحی نمیدن ..... شما فقط درستون رو بخونید .....تا اون موقع که بخواهید مهر بگیرید اون سیبه تو هوا هزارتا چرخ خورده ...

نظر

نوشته اصلي بوسيله mahsa.jolani نمايش پست
            چرا کارشناسی ناپیوسته مهندسی معماری به علمی کاربردی معماری تبدیل شد؟؟؟ ( برای حل این مشکل چیکار کنیم؟)
            برای تغییر این وضعیت چه کاری باید کرد؟؟؟واقعا ناراحتم م م م م ((((
            با تشکر از همه مهندسین عزیز. بله این اتفاق افتاده و کارشناسی ناپیوسته رو به علمی کاربردی تغییر دادن . در حالی که موقع انتخاب رشته مهندسی تکنولوژی معماری بود و الان میگن به علمی کاربردی تغییر پیدا کرده. خواهشا همه دانشجو ها در همه دانشگاهها اعتراض کنن تا درستش کنن . قضیه فقط سر یه کد رشته هست . این کد رو تغییر بدن درست میشه
            ممنون

نظر

جای نگرانی نیست چون به علمی کاربردی با کد 100 حق طراحی داده میشه امیدوارم با این تغییر واسه تکنولوژی معماری هم فکری بکنن

نظر

ممنون از توضیحاتتون... امیدوارم که واقعا به مشکلی نخوریم...تشکر

نظر

باز هم این بحث قدیمی... همه می دونیم که هیچ فرقی با هم ندارن فقط عنوانشون عوض شده، الان مدرک علمی کاربردی معماری ارزش کامل داره و کد 100 نظام مهندسی بهش تعلق میگیره ولی مدرک مهندس تکنولوژی معماری مشکل داره هنوز! پس این به نفع شماست!
                  امیدوارم برای باعث و بانی این مسخره بازیا بدترین اتفاقات ممکن بیوفته و در زندگی خیر نبینه که با سرنوشت چندهزار جوان با این قوانین مضحک و یک شبه بازی میکنن.

اسم این رشته باید "معماری" خالی یا معادل پارسی اون "مهرازی" خالی باشه کما اینکه در همه دنیا architecture هست. و architectural engineering یک شاخه از معماری با گرایش سازه ای هست.... و ما هنوز در یک قرن پیش که علم معماری نوین رو از فرانسه آوردیم و گرایش ها خیلی از هم تفکیک نشده بود به سر می بریم اون ها سیستم آموزششون هر سال پیشرفت میکنه مال ما پس رفت! دیگه توی گواتمالا هم کاردانی نیست به جاش اکثر کشورها لیسانس سه ساله این همه هم وقت و اعصاب جوان هاشون رو به بازی نمی گیرن...

نظر

من یک سوال داشتم من کارشناسی ناپیوسته گرفتم و الان هم دارم ارشد میخونم کلا هم سراسری خوندم الان تکلیف ما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلي بوسيله REZAV1986 نمايش پست
                      من یک سوال داشتم من کارشناسی ناپیوسته گرفتم و الان هم دارم ارشد میخونم کلا هم سراسری خوندم الان تکلیف ما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                      فرقی بین دانشگاه ها نیست! عنوان رشته مهندسی تکنولوژی الان اجازه طراحی نداره، علمی کاربردی معماری اجازه طراحی داره.

نظر

اون چیزی که من شنیدم اینه که تا چند سال پیش مدرک ناپیوسته ها علمی کاربردی بود واس همینم الان حق طراحی دارن.اما جدیدیا که تکنولوژی شدن حق طراحی ندارن.
                        واس همینم وزارت علوم نظامو دور میزنه و به ناپیوسته های جدید علمی کاربردی عنوان میده.
                        باید منتظر بود تا سیاست نظامو موقع فارغ التحصیلیه ورودی های جدید دید.
                        اگه اوضای جدیدیا از بچه های تکنولوژِی بهتر نشه بدترم نمیشه.نگران نباشید.

نظر

راه حلش اینه که کاردانی به کارشناسی یا شریعتی قبول شیم یا رجایی که مدرکشون از همه معتبر تره...

نمی دونم خانم شاهچراغی رو میشناسی یا نه....ایشون یکی از بهترین اساتید دانشگاه شریعتی هستن و چند سال پیش هم ریاست دانشگاه بر عهده ایشون بود...
                          ما هم کلی در مورد این مسئله با ایشون حرف زدیم و گفتن نگران نباشین، کسایی که شریعتی درس بخوونن، موقع فارغ التحصیلی براشون از طرف دانشگاه گواهی می دن که بتونن حق طراحی و... داشته باشن...

به این ترتیب فقط باید تلاش کرد که رتبه عالی آورد...
                          Live, Laugh, Love
                          ...That's all it takes to have a great life
                          ..................................................................

نظر

دوستان گرامی من با تشکیل تایپیک جدید با عنوان سلب حق امضاء دارم موضوع رو دنبال میکنم اما با روشن تر کردن ابعاد جدیدی از وخامت اوضاع بشتابید بشتابید برای پیگیری بدبختی که برامون درست کردن
                            ای وای بر اسیری که از یاد رفته باشد در دام مانده باشد صیاد رفته باشد

نظر

haghetoooooneee hamiiinnn elmiiiii karbordeeeyyaammmm az saretoooon ziyaaaadddd eeee az honarestaannn miyyaann bedooneee konkooorrrr bedoonee in kee pish daneshgaheeee beraannn badd tavaghooee onvaneee behtarr dariinn ??!!!............

نظر

Working...
                              X