اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

سوالات و رفع اشکال نرم افزار Lumion

Collapse
این یک تاپیک مهم است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

هرکی سوال در مورد نرم افزار لومیون داره بپرسه آماده کمک کردن به شما دوستان عزیز معمار هستم
    در آینده نزدیک پست آموزش نرم افزار لومیون رو هم میزارم
    ویرایش شده توسط DDDIQ; 2014/2/12, 05:53 AM.

سلام دوستان..آیا کسی هست که تجربه کار با نرم افزار lumion و داشته باشه؟!آیا Lumion از اسکچاپ پشتیبانی میکنه!؟
    خیلی ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره خبر بده.

نظر

نوشته اصلي بوسيله Dreamer Girl نمايش پست
      سلام دوستان..آیا کسی هست که تجربه کار با نرم افزار lumion و داشته باشه؟!آیا Lumion از اسکچاپ پشتیبانی میکنه!؟

درود بر شما دوست گرامی
      بله، لومیون از اسکچ آپ پشتیبانی می کنه. به راحتی می تونید فایل 3D اسکچ آپ تون رو توی لومیون ایمپورت کنید.

نظر

نوشته اصلي بوسيله Dreamer Girl نمايش پست
        lumionاز همه نرم افزارهای معماری مثل revit 3max و و... پشتیبانی میکنه نرم افزار فوق العادهای برای رندر

انجام تخصصی پروژه های معماری در تمام مقاطع
        09301461621 صالحی

نظر

ولی من یه جایی خوندم که نوشته بود متریالهای مکس رو نمیشناسه-واقعیت داره؟

نظر

آره دوست عزیز ی خلاصه ای از اون و چند نمونه از کاراش رو در قسمت تایپنگ آموزش نرم افزار معماری گذاشتم بازم سوالی داشتی میتونی برام پیام بزاری
            معمار ایرانی

نظر

بردن مدل به lumion

سلام دوستان
              چطور باید مدل رو از مکس به لومیون برد تا همه ی متریالهایvrayبه برنامه منتقل شوند
              لطفا راهنمایی کنید
              تشکر.

نظر

نوشته اصلي بوسيله younesshamsi نمايش پست
                سلام دوستان
                چطور باید مدل رو از مکس به لومیون برد تا همه ی متریالهایvrayبه برنامه منتقل شوند
                لطفا راهنمایی کنید
                تشکر.

سلام دوست عزیز
                به 4روش میتونید این کار رو انجام بدید و آبجکت تون رو انتقال بدید
                1 اینکه آبجکت رو خروجی 3ds بگیرید و وارد لومیون کنید مشکل این روش اینکه پس از انتقال آبجکت تون با رنگ واقعی وارد نمیشه
                2روش دوم با فرمت fex خروجی بگیرید و رنگ ها واقعی اندولی در اشکال پیچیده جواب نمیده
                3در این روش آبجکتها رو انتخاب میکنید از قسمت متریال ادیتور بهشون رنگ می دیدو با فرمت fex خروجی میگیرید
                4 حرفه ای ترین روش این است که طرح تون رو با فرمت max سیو کنید و فایل تون رو در نرم افزار لومیون با فرمت مکس از قسمت ایمپورت بازش کنید نرم افزار مکس باهاش باز میشه که کمی سیستم رو سنگین میکنه
                بازم سوالی داشتید بگید
                موفق باشید
                در زمن متریال نیاز نیست چون خود لومیون متریال ها رو مثل لومیون نمیشناسه و خودش متریال آبجکت کامل داره و نیازی به متریال نداره شما فقط مدل تون رو درست کنیذ وبه هر قسمت رنگ تخصیص بدید مثلا چهار چوب پنجره یک رنگ وپنجره یک رنگ شما با متریال دادن بیشتر مدل خود تون رو سنگین میکنید و کار رو برای سیستم تون دشوار چون تمام بار بر روی دوش گرافیک و سی پی یو دخالت نداره
                ویرایش شده توسط DDDIQ; 2014/2/04, 12:26 AM.

نظر

میخوام مدلمو ببرم از مکس به لومیون

میخوام مدلمو ببرم از مکس به لومیون ومیخوام همه ی متریالهام کهVRAYهستند حفظ بشن چیکار باید بکنم ؟
                  لطفا کامل راهنماییم کنید.

نظر

میخوام مدلمو ببرم از مکس به لومیون ومیخوام همه ی متریالهام کهVRAYهستند حفظ بشن چیکار باید بکنم ؟
                    لطفا کامل راهنماییم کنید.
                    این آدرس سایتی که می خواستید http://free-downloadz.net/free/autod...2.5%20download

ولی مهندس عزیز شما همون توری که خودتون گفتید گفتید رندر در ویری کاملا متفاوت درسته چون طراحی شده برای واقعی سازی تازه با فرمت jpg درسته بعدا
                    لومیون اصلا عملیات رندرینگ توش وجود نداره چون چون اصلا cpu توش دخالت نداره تمام بار سیستم و نرم افزار بر دوش گرافیک gpu این هنر شماست که تو نرم افزار لومیون بتونید تمام کاراکتراتون رو واقعی کنید همه چیز به صورت طبیعی وجود داره این قدرت نگاه شما به این نرم افزار که اون رو با ابزار هاش متفاوت میکنه

نظر

نحوه ی نصب autodesk material converter

دوست عزیز از اینکه بهم کمک کردی ازت تشکر میکنم ولی برای نصب این برنامه باید اینترنتم وصل باشه یا نه ویه سوال دیگه که دارم اونم اینه که برای کدوم ورژنهای مکس این برنامه رو میتونم نصب کنم
                      وبرای نصب این برنامه ثبت نام وچیزی مثل اون لازم نیست؟

نظر

دوست عزیز از اینکه بهم کمک کردی ازت تشکر میکنم ولی برای نصب این برنامه باید اینترنتم وصل باشه یا نه ویه سوال دیگه که دارم اونم اینه که برای کدوم ورژنهای مکس این برنامه رو میتونم نصب کنم
                        وبرای نصب این برنامه ثبت نام وچیزی مثل اون لازم نیست؟
                        http://www.3dstudio.nl/producten/max...rial-converter

نظر

منو سرکار گذاشتی اونجا که لینگی برای دانلود نیست یه قسمتی هست که آدرس ایمیل می خواد اونجا هم رفتم فقط میری و وارد ایمیلت می شی همین؟اگه خودت فایلشو داری آپ کن دانلود کنم نداری بابت کمکت ممنون.

نظر

منو سرکار گذاشتی اونجا که لینگی برای دانلود نیست یه قسمتی هست که آدرس ایمیل می خواد اونجا هم رفتم فقط میری و وارد ایمیلت می شی همین؟اگه خودت فایلشو داری آپ کن دانلود کنم نداری بابت کمکت ممنون.
                            http://free-downloadz.net/free/autod...2.5%20download

نظر

SHOKHI MIKONID !!!? LUMION DAR EBTEDA BARAYE SKETCHUP BE ONVANE YEK PLUGINE RENDER GIRI TARAHI SHOD

نظر

Working...
                              X