اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

[سوال و جواب پیرامون کنکور کارشناسی ارشد مدیریت ساخت]

Collapse
این یک تاپیک مهم است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

[سوال و جواب پیرامون کنکور کارشناسی ارشد مدیریت ساخت]

سلام دوستان فکر کنم بیشتر سوالات مهندسین در مورد رشته مدیریت ساخت توی این pdf باشه

s-arshad-modiriatsakht.pdf
    ویرایش شده توسط ali_60; 2011/11/02, 02:02 PM.

سلام
    PDF روی سیستم باز میشه تمام مراحل ارسال ضمیمه رو درست رفتم نمیدونم اشکال از کجاست چند بار که مراحل ارسال رفتم سیستم کلا هنگ کرد دیگه حتی نتونستم ویرایش کنم اگه کسی میدونه اشکال از کجاست راهنمایی کنه متشکرم

نظر

دوستان pdf مشکل داشت این یکی دیگه دانلود میشه

موضوع تاپیک هم فرصت نشد ویرایش کنم

موضوع:مشخصات کلی برنامه وسرفصل دروس کارشناسی ارشد مدیریت ساخت
      Attached Files
      ویرایش شده توسط ali_60; 2011/11/14, 07:28 PM.

نظر

یکصد پرسش و پاسخ کنترل پروژه + (جزوه ارشد کنترل پروژه ، موسسه پارسه)

یکصد پرسش و پاسخ کنترل پروژه
        (جزوه ارشد کنترل پروژه ، موسسه پارسه)به حجم 806 کیلوبایتدر فرمت پی دی اف (Pdf)لینک دانلود :

نمونه سوالات کنترل پروژه از سال 90-1388 + پاسخنامه

نمونه سوال کنترل پروژه ، نیمسال دوم 90-89 + پاسخنامه

کنترل پروژه ، نیمسال دوم 90-89 حجم : 530 کیلوبایت دانلود

نمونه سوال کنترل پروژه + پاسخنامه

کنترل پروژه ، نیمسال اول 90-89 حجم : 1.2 مگابایت
        دانلود

نمونه سوال کنترل پروژه ( بر اساس کتاب منصور آجورلو )
        کنترل پروژه ، نيمسال اول 89-88 ( بر اساس کتاب آجورلو ) حجم : 1.1 مگابایت دانلودنمونه سوال کنترل پروژه کنترل پروژه ، نيمسال اول 89-88 حجم : 500 کیلوبایت دانلود

نظر

اطلاعات تکمیلی در مورد رشته مدیریت ساخت و پروژه

سلام.من دانشجوی ترم 2 کارشناسی عمران هستم.چند نفر برای گرایش ارشدم این رشته رو به من پیشنهاد کردن اما نتونستن اطلاعات دقیقی از نحوه عملکرد و کارایی این رشته به من بدن.اگه میتونین منو تو این زمینه یاری کنین ممنون میشم.
          مخلص همه مهندسا هم هستیم.
          زندگی با وجود دوستانی چون شما زیباست

نظر

برای کنکور ارشد مدیریت پروژه وساخت چه کنیم؟؟؟

سلام دوستان
            من کارشناسی مهندسی مدیریت و پروژه هستم والان می خوام ارشد مدیریت پروژه وساخت شرکت کنم
            خیلی دوست دارم بخونم ولی نمیدونم چه جوری برا کنکور بخونم که بتونم سوالایی که جلوم می ذارن رو درست جواب بدم
            کسی نمونه سوالات چند سال اخیر کنکور رو با توضیح تشریحی جواب ها داره؟
            ممنون میشم کمک کنید
            .
            .
            یاعلی
            خنده برلب می زنم تاکس نداند راز من
            ور نه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت...

نظر

دوست عزیز من کارشناسی ارشد همین رشته هستم ترم 2 این رشته خیلی برای اون دسته از کسایی که می خوان درگیر کار باشن عالیه مخصوصا اون های که عاشق کارگاه هستند البته این حالت ساده کار تو این رشته هست تو سطح های بالاتر میتونی برای طرح های عمرانی برنامه ریزی و زمانبندی کنی . در حالت کلی یه مقدار چون درگیر اجرا هستی ، مسئولیت بیشتری در قبال کار داری .
              باز اگر سوالی داری اگر بتونم خوشحالمیشم بتونم کمکت کنم .

نظر

سلام دوستان
                از رشته صنایع میشه راحت این رشته رو قبول شد؟
                منابع کنکورشم میشه بگید؟

نظر

کمک برای ارشد مدیریت ساخت

سلام دوستان
                  من امسال از رشته ی مدیریت پروژه فارغ التحصیل میشم و قصد دارم برای ارشد رشته ی مدیریت ساخت رو بخونم و حتما قصدم قبول شدن توی تهرانه چه سراسری چه ازاد. میخواستم یکم منو راهنمایی کنید در مورده برنامه ریزی کردن برای خوندن و درصد های درس ها و قبولی ها توی این رشته ...و اینکه تمرکزم رو روی کدوم درس بیشتر بذارم که موفق بشم.در ضمن توی درس زبان قویم و درسه هیدرولیک و خاک رو هم بد نمیزنم.ممنون میشم کمکم کنید

نظر

جزوات و منابع

سلام به مهندسای عزیز و گرامی..دوستان من امسال میخوام کنکور ارشد مدیریت پروژه وساخت بدم کسی از دوستان هست که منو توو تهیه منابع کمک کنه؟؟کسی هست که تازه کنکور داده باشه و دیگه نیازی به منابعش نداشته باشه؟؟اگه کسی میتونه کمکم کنه اولا که ممنون میشم دوما این ادرس میلمه خبرشو بهم بیزحمت میل کنید
                    ویرایش شده توسط ZibaAhmadpoor; 2014/7/21, 12:47 PM. دليل: حذف ایمیل

نظر

مقايسه ارشد مديريت ساخت

سلام مي خواستم بدونم ارشد مديريت ساخت در پيام نور راحت تر هستش يا دانشگاه ازاد؟

نظر

www.irpcm.mihanblog.com میتونه کمکت کنه

نظر

مرسی اگه منابع دیگه ای هم واسیه دکترا دای بگذاری ممنون میشم

نظر

می خواهم تغییر رشته بدهم؟از مهندسی کتمپیوتر به مجموعه هنر های ساخت ومعماریدر شاخه مدیریت پروژه

با سلام عزیزان مهندس
                            بنده کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر رو گرفتم
                            اما برای ادامه تحصیل کامپیوتر -سخت افزار اصلا علاقه ندارم مخصوصا به ریاضی و محسبات سال 92 تصمیم گرفتم رشته ام را عوض کنم و مدیریت پروژه و ساخت در شاخه هنر های ساخت و معماری رو امتحان بدم که منابع درسی بسیار گسترئه ای دارد در عین سادگی اش با اونکه دارم می خونم نسبت به آینده شغلی اش نگران هستم که برا ی من دختر آینده دارد؟!!
                            و دیگر اینکه در رشته عمران زیر شاخه ای به نام مهندسی مدیریت و ساخت است . چه فرقی با داردبا مدیریت پروژه و ساخت ؟
                            و اگر من بخوام وارد رشته عمران در شاخه مهندسی مدیریت و ساخت بشم با ید چه توانایی داشته باشم؟
                            بین این دو رشته مدیریت پروژه ساخت و مهندسی پروژه ساخت شاخه عمران کدوم برای من بهتره ؟ کدوم آینده شغلی بهتری داره؟

لطفا منو از سرگردانی نجات دهید
                            ممنون

نظر

سلام آیا کسی اطلاع داره با فوق لیسانس مدیریت پروژه وساخت میشه دکترا مهندسی مدیریت ساخت شرکت کرد؟

نظر

Working...
                              X