اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

مهندس های صنایع باهوش که کار دارن و راضی هستن بیان توو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

مهندس های صنایع باهوش که کار دارن و راضی هستن بیان توو

سلام خدمت مهندس های عزیز چه اون هایی که دانشجو هستن و چه کسانی که درسشون تمام شده من امروز تقریبا بعد از 8 سال اومدم به این باشگاه یادمه سال 88 بود که تمام وقتم اینجا میگذروندم امروزیک دفعه یاد اون موقع افتادم و اومدم اینجا خوشحالم که نام کاربری ام یادم بود
    الان هم این تاپیک زدم که دوستای گل مهندس صنایع بیان و باهم همفکری کنیم از ایده ها سلایق و تجربیات هم بهره ببریم
    دوستتون دارم
    ما بيشماريم
    63

نوشته اصلي بوسيله star_silver2050 نمايش پست
    سلام خدمت مهندس های عزیز چه اون هایی که دانشجو هستن و چه کسانی که درسشون تمام شده من امروز تقریبا بعد از 8 سال اومدم به این باشگاه یادمه سال 88 بود که تمام وقتم اینجا میگذروندم امروزیک دفعه یاد اون موقع افتادم و اومدم اینجا خوشحالم که نام کاربری ام یادم بود
    الان هم این تاپیک زدم که دوستای گل مهندس صنایع بیان و باهم همفکری کنیم از ایده ها سلایق و تجربیات هم بهره ببریم
    دوستتون دارم

سلام
    من امیر هستم .
    خیلی وقت هست که از خبری از

اقای jit
    خانم مهتابی
    اقای bardinova
    یاسر الیاس پور
    و و و
    ندارم

الان شاید نزدیک به 9 سال باشه من تو این سایت عضوم .

من الان تو زمینه بازرگانی خارجی و فروش کار میکنم .
    امیر Amir

من برگشتم،بعد از سالها،دلم برای اون قدیم ترا ،اون زمان که باشگاه خیلی بچه های باحالی داشت.همه دانشجو بودیم ...خیلی خوب بود

نظر

سلام
      من 10 سال پیش توی سایت عضو شدم،اون موقع ها خیلی فعال بود،همه مقاله میزاشتن،مطالب جدید و پویا،آدم کلی چیز یادمیگرفت.

10 سال هم هستش که توی واحد برنامه ریزی تولید مشغولم
      اولین سایت تخصصی "برنامه ریزی تولید" در ایران...

www.production-planning.ir

نظر

سلام
        من سعید هستم.
        سالهاست عضو این مجموعه هستم.در حدود 7 سال در حوزه مدیریت و کنترل پروژه فعالیت میکنم.از این انجمن خیلی بهره بردم خوشحال میشم بتونم دینمو ادا کنم

نظر

Working...
        X