اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

موضوع پایان نامه دکتری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

موضوع پایان نامه دکتری

با سلام
    من دانشجوی دکتری مهندسی صنایع هستم، برای تعریف موضوع پروژه به مشکل برخورد کردم. فیلد کاری من توی کارشناسی ارشد، انتخاب تامین کننده بوده، می خوام خواهش کنم که اگر کسی موضوع ناب و جدیدی داره بهم کمک کنه. متشکرم

سلام
    منم دانشجوی دکتری مکانیک تبدیل انرِژی هستم. موضوع ناب و تازه و کاربردی می خوام. دوستان کمکم کنید.

نظر

پایان نامه

سلام
      منم دانشجوی دکترای مهندسی صنایع هستم. دانشگاه تهران.
      در زنجیره تامین کار کردم ارشد. الان هم میخوام روی همین زمینه کار کنم.
      خوشحال میشم تبادل اطلاعات داشته باشیم، البته منم دقیقا نمیدونم باید چه کار کنم! یا باید چیز جدید کار کرد و یا مدلی غیر بدیع را پیچیده کرد و بصورت سناریو حل کرد که ترجیح دادم حالت 2 باشه و انشالله اگه فرصتی بود در فوق دکترا بتونم کار بهتری ارائه کنم.

نظر

نوشته اصلي بوسيله ramtin2021 نمايش پست
        سلام
        خوشحال میشم تبادل اطلاعات داشته باشیم، البته منم دقیقا نمیدونم باید چه کار کنم! یا باید چیز جدید کار کرد و یا مدلی غیر بدیع را پیچیده کرد و بصورت سناریو حل کرد که ترجیح دادم حالت 2 باشه و انشالله اگه فرصتی بود در فوق دکترا بتونم کار بهتری ارائه کنم.
        افرین
        می تونم ازتون کمک بگیرم؟
        چو به دریا میتوانی راه یافت سوی یک شبنم چرا باید شتافت

نظر

نوشته اصلي بوسيله ramtin2021 نمايش پست
          سلام
          منم دانشجوی ارشد هستم. پایان نامم و دارم تو شبکه توزیع کار میکنم. استادم ول کرده رفته آمریکا و بهمن برمیگرده. میتونید کمکم کنید؟
          من کسی در ناکسی دریافتم...... پس کسی در ناکسی درباختم

نظر

سلام
            انتخاب تأمين كننده گان به كمك روشهاي MADM رو توي كارشناسي ارشد داشتيد من به نظرم رسيدمدل شبيه سازي شده همين موضوع رو براي تعدادي سازمانهاي توليدي ايجاد كنيد هم با معياراش آشناييد وهم ارتباطشون رو ميدونيد اين خيلي خوبه

نظر

Working...
            X