اطلاعيه

Collapse

راهنمای ارسال درخواست

به نام خداوند افریننده ی خرد!

با عرض سلام خدمت کاربران و مهندسین شیمی عزیز.
به منظور متمرکز کردن درخواست های کاربران بصورتی که کاربرانی که به باشگاه سر میزنن راحت تر بتونن درخواست های بقیه رو ببینن و در صورت توان پاسخ بدن و همچنین برای تفکیک بهتر مسائل مورد بحث، همه تاپیک های پرسش و پاسخ به تالار سوالات و درخواست های مهندسی شیمی منتقل شده است.
شما عزیزان میتوانید در تالار مختلف مطالب مورد نظرتون رو مطالعه کنید اگر سوالی مختص همون تاپیک دارید که در همون تاپیک بگید. ولی سوالات کلی خودتون رو در تاپیک های تعبیه شده در تالار درخواست ها مطرح فرمایید و از ایجاد تاپیک های جدید در تالارهای دیگه خودداری کنید.

لیست تاپیک های تالار سوالات و درخواست های مهندسی شیمی:
درخواست های مرتبط با | مقاله و مطالب آموزشی
درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی
درخواست های مرتبط با | فرمولاسيون محصولات شيميايي
درخواست های مرتبط با | کتاب های مهندسی شیمی
درخواست های مرتبط با | تجهیزات فرایندی پتروشیمی و پالایشگاهی
درخواست های مرتبط با | پرسش های فرایندی و واحدهای پتروشیمی و پالایشگاهی
درخواست های مرتبط با | حلّ تکالیف و مسائل درسی مهندسی شیمی
درخواست های مرتبط با | پروژه‌ها و گزارش‌های کارآموزی مهندسان شیمی
درخواست های مرتبط با | طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی
درخواست های مرتبط با | جزوات درسی و گزارشکارهای ازمایشگاه
درخواست های مرتبط با | مجله های مهندسی شیمی
درخواست های مرتبط با | مدل سازی و کدنویسی در نرم افزار متلب - Matlab - تخصصی مهندسی شیمی
درخواست های مرتبط با | استانداردهای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
درخواست های مرتبط با | محیطزیست، تصفیه پساب و بازیافت
درخواست های مرتبط با: شبیه سازی با نرم افزار هایسیس - HYSYS
درخواست های مرتبط با: نرم افزار فلوئنت و کامسول - FLUENT & COMSOL Multiphysics
درخواست های مرتبط با: مباحث تخصصی مهندســـی پلیــمـــــر
درخواست های مرتبط با: شبیه سازی با نرم افزار اسپن پـــلاس +Aspen
درخواست های مرتبط با: نصب و اجرای مجموعه AspenONE
درخواست های مرتبط با: مدل سازی و کدنویسی در نرم افزار متلب - Matlab
درخواست های مرتبط با: مباحث تخصصی نانــوتکنـــولوژی
درخواست های مرتبط با: نرم افزار EndNote
درخواست های مرتبط با: شبیه سازی با نرم افزار Aspen B-jac
درخواست های مرتبط با | عکس پدیده ها و فرایند های پتروشیمی و پالایشگاهی

هر گونه انتقاد و پیشنهادی در رابطه با تالار مطالب ان دارید میتونید در دفتر مدیریّت تالار مهندسی شیمی با ما درمیان بذارید.
شاد باشید.
مشاهده بیشتر
See less

دفتر مدیریّت تالار مهندسی شیمی [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

Collapse
این یک تاپیک مهم است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

دفتر مدیریّت تالار مهندسی شیمی [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

1287986292_37.jpg
    تالار مهندسی شیمی را جولانگاه مناسبي مي بينم براي تاخت و تاز انديشه هاي ناب.
    به همت شما عزيزان مي توانيم گره از مشكلات اين راه برداريم.
    سوالات، پيشنهادات و انتقادات شما عزيزان در زمينه ي تالار مهندسی شیمی و نفت از اين پس در اینجا بررسي خواهد شد.
    قطعا پاسخ گوي شما عزيزان _ در حد سعه ي علمي _خواهیم بود.

متخصصین تالار مهندسی شیمی :

کاربران فعال مهندسی شیمی :
    • sahel_m کاربر فعال مهندسی شیمی
    • meysam_akکاربر فعال مهندسی شیمی
    • a_rudiکاربر فعال تالار مهندسی شیمی
    ویرایش شده توسط P O U R I A; 2015/7/09, 07:42 AM. دليل: تکمیل لیست کاربران
    این آمدن این رفتنم رنج و عذابی بود و بس
    خداحافظ ای خاطرات خاک خورده ام
    مهندسـی شیمی به ما آموخت که میشود لطافت را در روح سرد آهن دید
    مهندسـی شیمی به ما آموخت که چگونه میشـود باغ آهن را باغبانی کرد

شما می توانید یا از اکانت برای سایت رپید شار استفاده کنید و یا از برنامه ای بنام آنتی رپیدشار !!! چطوره!!!
    در مقابل کاری که برای مردم انجام می دهی انتظار تشکر نداشته باش، این خود نوعی گدایی ایست. "پیرجو"

آن روز چقدر نزدیک است، شیطان فریاد می زند آدم پیدا کنید، سجده خواهم کرد.....

چیدن یک سیب و این همه تقاص!!!

contact me | pirjo[@]iran-eng[dot]com

contact me | pirjo[@]nigc[dot]info

نظر

دوست عزیز برای اکانت رپیدشیر باید از طریق کارتهای اعتباری پول پرداخت که امکان آن فعلاً در ایران به راحتی مهیا نیست
      ضمناً اگر لینکی از برنامه معرفی شده را بگذارید ممنون میشم
      دانلود کتاب بدون خواندن ارزشی ندارد

نظر

فکر کنم. ولی مطمئن نیستم... مدیر سایت به اعضای فعال سایت این اکانت رو می دهد. دقیقا مطمئن نیستم. صبر کنید تا خودشون در این رابطه توضیح می دهند.
        من از این برنامه استفاده نکردم.. ولی شنیدم که مخصوص سایت رپیدشار می باشد. اگر پیدا کردم می گذارم.
        در مقابل کاری که برای مردم انجام می دهی انتظار تشکر نداشته باش، این خود نوعی گدایی ایست. "پیرجو"

نظر

ضمن عرض سلام مجدد و تشکر از زحمات شما
          در مورد سایتهای به اشتراک گذاری فایل ---------------
          من از اینترنت ADSL استفاده میکنم ولی حدود یک ماهی است که هر وقت میخوام از سیت رپیدشیر یه چیزی دانلود کنم ( حتی زیر 10مگابایت ) سه چهار دفعه از سایت قطع میشم .سرعت دانلودش هم خیلی پایینه . اما سایتی که معرفی کردم بهترین مزیتش دانلود با قابلیت ایست (RESUME) است که خود سایت نوشته این قابلیت به مدت 4 ساعت از زمان دانلوده اما من با یه کلک ساده تونستم فایلی را که هفته پیش شروع به دانلودش کردم این هفته بقیه اش را دانلود کنم
          -------------
          در مورد جزوه هایی که در مورد درسهای مختلف گذاشتید
          جزوه ها شخصاً نوشته شده است یا اینکه مربوط به کلاسهای برگزار شده در دانشگاه است لطفا اسم دانشگاه و استاد مربوطه درس را هم عنوان کنید
          با تشکر

نظر

نوشته اصلي بوسيله الوند
            با سلام وتشکر از فعالیتهای شما دوستان
            بدلیل اینکه سایت رپیدشیر RAPIDSHARE در اکثر سرویسدهندگان اینترنتی دارای سرعت پایین و بدون قابلیت ادامه دانلود است فایلهای اپلودی خود را در سایت MIHD.NET قرار دهید این سایت هم سرعت بالایی در دانلود فایل دارد و هم قابلیت ادامه دانلود به مدت 4 ساعت را داراست
            بله، mihd خيلي بهتر از رپيده. منم همينو توصيه ميكنم و اميدوارم به اين زوديا پولي نشه. ولي متاسفانه در حال حاضر اكثر فايل هاي حجيم و به درد بخور روي رپيدشر هستند.

نظر

نوشته اصلي بوسيله الوند نمايش پست
              ضمن عرض سلام مجدد و تشکر از زحمات شما
              در مورد سایتهای به اشتراک گذاری فایل ---------------
              من از اینترنت ADSL استفاده میکنم ولی حدود یک ماهی است که هر وقت میخوام از سیت رپیدشیر یه چیزی دانلود کنم ( حتی زیر 10مگابایت ) سه چهار دفعه از سایت قطع میشم .سرعت دانلودش هم خیلی پایینه . اما سایتی که معرفی کردم بهترین مزیتش دانلود با قابلیت ایست (RESUME) است که خود سایت نوشته این قابلیت به مدت 4 ساعت از زمان دانلوده اما من با یه کلک ساده تونستم فایلی را که هفته پیش شروع به دانلودش کردم این هفته بقیه اش را دانلود کنم
              -------------
              در مورد جزوه هایی که در مورد درسهای مختلف گذاشتید
              جزوه ها شخصاً نوشته شده است یا اینکه مربوط به کلاسهای برگزار شده در دانشگاه است لطفا اسم دانشگاه و استاد مربوطه درس را هم عنوان کنید
              با تشکر
              تمامی جزوات رو خودم نوشتم.

نظر

جناب مدیر برای استفاده بهتر از سایت و دسترسی هر چه سریعتر شما به پیشنهادات دوستان و رفع مشکلات پیش آمده در تالار لطفا نام تاپیک را به " مشکلات تالار و پیشنهادات " عوض کنید

نظر

مدیریت محترم سایت / تالار مهندسی شیمی
                  لطفا فونت و فرمت استاندارد مورد استفاده در سایت را برای کپی پیست کردن نوشته ها از ورد در اختیار قرار دهید
                  من نوشته زیر را در ورد 2007 تایپ کرده اما پس از انتقال به سایت به شکل زیر در آمد . ( من از IE7 استفاده میکنم)

--------------------------------------------------------------------------------

[FONT='Arial Unicode MS','sans-serif']کد 1278 [/font][FONT='Arial Unicode MS','sans-serif']مجموعه‌ مهندسي‌ هسته‌اي ‌(*)[/font]
                  [FONT='Arial Unicode MS','sans-serif'] 1. مهندسي‌ راکتور 2. مهندسي‌پرتو پزشکي[/font][FONT='Arial Unicode MS','sans-serif']‌ [/font][FONT='Arial Unicode MS','sans-serif']
                  --------------------------------------------------------
                  فونتهای arial و tahoma و times new roman تست شد اما مشکل باقی است
                  http://www.iran-eng.com/showthread.php?p=52044
                  ویرایش شده توسط الوند; 2007/10/22, 07:39 PM.

نظر

مشکل از فونت نبوده.. بلکه مشکل از نحوه قرار دادن تگ ها بوده است که وقتی بر روی دکمهEnter کلیک کردی نظم اون ها بهم خورده.

نظر

من فقط کپی و پیست کردم و جایی از Enter استفاده نکردم ضمن اینکه وقتی دور متن پیست شده کد HTML را فعال میکنم درست نشون میده ولی مثل حالت CODE
                      --
                      لطفا زحمت تغییر عنوان تاپیک را هم بکشید (پست شماره 8)

نظر

مدیریت محترم سایت / تالار مهندسی شیمی
                        با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما گرامیان و تشکر از فعالیتهای ارزشمند و بی منت شما

من اوایل شهریور ماه 86 در این سایت عضو شدم منتها بعلت محدود بودن اعضاء آن در بخش مهندسی شیمی و همچنین تاپیک و موضوعات ارائه شده تا هفته قبل به این سایت مراجعه نکردم اما هم اکنون بجز رشد متوسطی که در چند بخش بواسطه زحمت مدیر تالار و تنی چند از اعضا پیش آمده همچنان مشکل اصلی تالار و حتی سایت تعداد کم اعضا می باشد لذا پیشنهاد میشود جهت حل این مشکل تبلیغات گسترده بین دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مربوط انجام شود . مطمئناً ارزش علمی و کاریرد عملی سایت به مراتب ارتقاء خواهد یافت

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان
                        ویرایش شده توسط الوند; 2007/10/23, 09:22 PM.

نظر

من که کاری نکرده ام. زحمت اصلی رو بچه های خوب تالار مهندسی شیمی و بقیه کاربران فعال تالار می کشند.
                          مدیر محترم سایت برای تبلیغات زحمت زیادی رو کشیده اند. و باز هم این تبلیغات ادامه دارد. در اوایل کار کمی اصطکاک و مشکل هست که به مرور زمان و امید به خدا حل می شود. از حسن نظر شما و پیشنهاداتی که تا به حال داشته اید کمال تشکر رو دارم.

نظر

با سلام خدمت مدیر زحمت کش سایت
                            به نظر منم این سایت ارزش علمی بالایی میتونه کسب بکنه بچه های مهندسی شیمی اکثرا دانشجوهای زحمت کشی بودن یا هستن و اگه بتونیم در دانشگاها برای افزایش عضو تبلیغ کنیم تعداد اعضا خیلی میتون بیشتر بشه.
                            اگه تمام شب را برای از دست دادن خورشید گریه کنی لذت دیدن ستاره هارو از دست دادی(شکسپیر)

نظر

سلام .. اگر در بخش جزوات مهندسی شیمی تاپیکی برای مقالات درخواستی وجود داشت خیلی خوب بود. خیلی تاپیک های پراکنده ای برای درخواست مقاله وجود داره که هم باعث شلوغی فاروم میشه و هم باعث سردرگمی خواننده هایی که دنبال مطلب میگردن. توی بخش اصلی هم اگر قسمتی برای سوال و جوابهای معمول بود بازم کمک میکرد.
                              من خودم دنبال مقالاتی در مورد خواص سیالاتی روغن های صنعتی خصوصا روغن های سینتتیک هستم و به دنبال پاسخ این سوالم که اصلا تحقیق در مورد روغن های سینتتیک میتونه پروژه ای سیالاتی باشه یا نه. ببخشید که اینجا مطرح کردم. احساس کردم استارت تاپیک جداگانه موردی نداره.
                              متشکرم.
                              شب به شب قوچی از این قافله کم خواهد شد،

ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد..

نظر

Working...
                              X