اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

hmi & plc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

نوشته اصلي بوسيله ARC_2008 نمايش پست
    ... تا چند سال توقع یک ماشین ساز، صاحب کارخانه یا خط تولید، اتوماسیون کار یا هر شخص دیگری از صفحه نمایشگر های صنعتی پائین بود. طرف همین که می دید می تونه به جای قرار دادن 60 تا کلید و سلکتور روی تابلوی کنترلش ، یک HMI بگذارد و با افزایش صفحات داخلی HMI تمام این 60 تا کلید را در 5 اینچ صفحه جای دهد، ذوق مرگ می شد! . تازه اینکه می توانست با یه کم پول بیشتر این صفحه نمایشش برایش تاچ هم باشد!. کلی روی کلاس دستگاهش یا کارخانه اش می رفت.
    .
    .
    .
    دیروز رفتم یه کارخانه برای شروع یک پروژه جدید. صاحب کارخانه توقعات خود را از HMI ای که می خواهم برایش بگذارم این چنین تعریف نمود:
    ببین می خوام هر وقت که می یام کارخونه . یه راست بیام سراغ این HMI، یه جا روی تابلو واسم در بیار که بتونم یه فلش مموری به HMI بزنم و تمام اطلاعات دستگاه رو از ساعت کاریش گرفته تا تعداد تولیدی و فشار و ... یه راست بریزه تو فلش .
    یه طوری باشه یه سری تنظیمات مثل پاک کردن لیست آلارم ها رو و یه تعداد از این زمان های خاص رو فقط من بتونم وارد کنم. یعنی کارگرم نتونه . مثلن به من یک پسوردی چیزی بده!.
    یه قابلیت دیگه می خوام حتما داشته باشه می خوام بتونم از طریق اینترنت به HMI ای که دارم وصل بشم. مانیتورش کنم. می فهمی !
    آره داشتم می گفتم. یه قابلیت دیگه که می خوام داشته باشه، اینه که اپراتور بتونه بهم ایمیل بزنه یا SMS بزنه . با همین HMI !.
    خوب یه خواسته دیگه هم داشتم . منحنی !. منحنی فشار بر حسب دما و فشار بر حسب زمان رو برام بکشه . خودم می خوام کالیبرش کنم.
    .
    .
    .
    به نظر شما برآورده کردن این همه توقع از یک صفحه نمایشگر ، شدنی است؟
    سلام
    می خواستم بدونم با hmi میشه نمودار رسم کرد؟
    مثلا نمودار جریان بر حسب زمان یا ولتاژ بر حسب زمان

نظر

با سلام
      من می خوام یه pressur transmitter رو به plc دلتا متصل کنم ، میشه بگید چه پارامترهایی رو باید ست کنیم و کلا" اگه یه نمونه از دستوراتشو دارین خیلی ممنون می شم اگه برام بزارین!!!!

نظر

سلام اگه امکان داشته باشه فایلی که در مورد hmi دلتا به دستتون رسیده به منم ارسال کنید shahi.samad@yahoo.com خیلی ممنون میشم

نظر

سلام دوست عزیز و مهندس محترم
          لطف می کنید ما رو با مطالب بعدی این مجموعه بیشتر شرمنده کنید.بسیار سپاسگذارم.

نظر

اموزش hmi

سلام ممنون از اطلاعات خوبی که گذاشتین
            فایل pdfمربوط به اموزش hmiنداری برام بفرستی؟

نظر

نوشته اصلي بوسيله mohsen256 نمايش پست
              سلام از اساتید محترم .....کسی pdf یا منوال فارسی کامل برای hmi دلتا داره .....؟؟خیلی نیاز دارم ...ممنون
              سلام یه فایل 491 صفحه ای از delta-hmi دارم ولی به زبان انگلیسی ا

نظر

بیشتر از این هم عملیه چرا که نه حتی میتونی با exel هم ورودی و خروجی بگیری و .................................البته با برنامه ای م/له win cc و البته استفاده از یک all in one به جای hmi در ضمن جالب تر اینکه hmi جدیدا تحته android هم تو بازار اومده یعنی ریموت کنترل دار کردن پروژه

نظر

Working...
                X