اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

دانلود دفترچه سوالات آزمون کارشناسی ارشد با پاسخنامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

دانلود دفترچه سوالات آزمون کارشناسی ارشد با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد آزمون سراسری به همراه پاسخنامه

سال 93
    سوالات

پاسخنامه ی کلیدی

پاسخ نامه ی تشریحی

به درد من که خیلی خورد، امیدوارم برای شما هم مفید باشه

ویرایش شده توسط Mohsen 89; 2016/4/08, 02:56 PM. دليل: در حال بروز رسانی

درود
    ولي ما كه اصلا نديديم كه ببينيم به دردمون مي خوره يا نه چون سايتش اصلا باز نشد.
    لطفا پيگيري كنيد.

نظر

نوشته اصلي بوسيله sam m نمايش پست
      درود
      ولي ما كه اصلا نديديم كه ببينيم به دردمون مي خوره يا نه چون سايتش اصلا باز نشد.
      لطفا پيگيري كنيد.
      طی روز های آتی لینک ها تصحیح خواهد شد
      فعلا لینک سوالات و پاسخ های سال نود و سه قرار گرفت
      پیشنهادات و انتقاداتتون رو نسبت به تالار فیزیک در دفتر مدیریت تالار فیزیک با ما به اشتراک بذارید

نظر

کنکور 94

سلام، پاسخ تشریحی کنکور ارشد فیزیک 94 رو هم قراره بذارید؟!
        اگه آره که خیلی ممنون و متشکریم پیشاپیش، من خیلی نت رو زیر و رو کردم پیدا نشد...

این عکسایی که الان گذاشتید خوبه غنیمته ولی خب همه سوالا نیست، واقعا کجا میشه گیر آورد پاسخارو؟ چرا انقدر در حق رشته فیزیک اجحاف میشه؟ پاسخ اکثر رشته ها گیر میاد تو نت ولی فیزیک...
        ویرایش شده توسط some woeful; 2016/4/13, 02:11 PM.

نظر

نوشته اصلي بوسيله some woeful نمايش پست
          سلام، پاسخ تشریحی کنکور ارشد فیزیک 94 رو هم قراره بذارید؟!
          اگه آره که خیلی ممنون و متشکریم پیشاپیش، من خیلی نت رو زیر و رو کردم پیدا نشد...

این عکسایی که الان گذاشتید خوبه غنیمته ولی خب همه سوالا نیست، واقعا کجا میشه گیر آورد پاسخارو؟ چرا انقدر در حق رشته فیزیک اجحاف میشه؟ پاسخ اکثر رشته ها گیر میاد تو نت ولی فیزیک...
          درود بر شما
          به زودی 94 رو هم قرار میدم
          وقتم خیلی خیلی محدود هست
          با این وجود تموم تلاشمو میکنم تا تمامی سوالات موجود رو برای دوستان جمع آوری کنم و قرار بدم

متاسفانه رشته ی فیزیک به دلیل فعالیت بسیار کم دانشجوهاش یکم گوشه گیر شده در فضای مجازی
          سابقا همین تالار هم پویایی خودش رو داشت اما حالا که مسئولی برای سر و سامون دادن داره کاربر فعالی حضور نداره
          جمع آوری مطالب جامع اعم از فایل های آموزشی یا جزوات تحصیلات تکمیلی و امثال اون همکاری جمعی فعال از دانشجو های رشته ی فیزیک رو میطلبه که امیدوارم در آینده ای نزدیک شاهدش باشیم
          پیشنهادات و انتقاداتتون رو نسبت به تالار فیزیک در دفتر مدیریت تالار فیزیک با ما به اشتراک بذارید

نظر

Working...
          X