اطلاعيه

Collapse
No announcement yet.

آزمون دکتراشیمی آلی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
Clear All
new posts

بالاخره دکترای 92 هم رسید

دریافت دفترچه کنکور دکترای 92

http://92.242.195.142/NOETDownload/D...er.ashx?id=284
    My Esperanza y Mi objetivo Es La victoria

راه من اميد و مقصدم پيروزيست

لطفا قوانین تالار را مطالعه و رعایت کنین

قوانین تالار شیمی

در دنیا هیچ بن بستی وجود ندارد یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت

نظر

منابع دکترای شیمی الی 92

زبان انگليسي

استعداد تحصيلي

مجموعه دروس تخصصي در سطح كارشناسي ارشد شامل:
      (شيمي آلي پيشرفته + طيف سنجي در شيمي آلي + سنتز
      تركيبات آلي)
      My Esperanza y Mi objetivo Es La victoria

راه من اميد و مقصدم پيروزيست

لطفا قوانین تالار را مطالعه و رعایت کنین

قوانین تالار شیمی

در دنیا هیچ بن بستی وجود ندارد یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت

نظر

با سلام من یک راهنمایی میخواستم در مورد چگونگی مصاحبه برای قبولی دکترا و اینکه ثبت نام از کی شروع میشه ؟
        خیلی ممنونم

نظر

نوشته اصلي بوسيله niloopali نمايش پست
          با سلام من یک راهنمایی میخواستم در مورد چگونگی مصاحبه برای قبولی دکترا و اینکه ثبت نام از کی شروع میشه ؟
          خیلی ممنونم
          http://www.iran-eng.com/showthread.p...AA%D9%88/page6

Chemistry is life

نظر

سلام بچه ها. کسی میدونه آزمون دکتری شیمی آلی دانشگاه آزاد امسال دقیقاً ساعت چند هست؟ اگر سال قبل هم امتحان دادید ممنون میشم بهم بگید.
            افکار هر انسان میانگین افکار پنج نفری است که بیشتر وقت خود را با آنها میگذراند خود را در محاصره افراد موفق قرار دهیم

نظر

نوشته اصلي بوسيله "Pejman" نمايش پست
              سلام بچه ها. کسی میدونه آزمون دکتری شیمی آلی دانشگاه آزاد امسال دقیقاً ساعت چند هست؟ اگر سال قبل هم امتحان دادید ممنون میشم بهم بگید.
              سلام
              کلا 24 و 25 بهمن دکترا آزاد همه رشته ها

مگه نه؟
              " بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه ی خاص تو با کسی " " نلسون ماندلا "

مجموعه صدای بچه های باشگاه

نظر

نوشته اصلي بوسيله نی نی باشگاه نمايش پست
                سلام
                کلا 24 و 25 بهمن دکترا آزاد همه رشته ها

مگه نه؟
                سلام بله من ساعت دقیقشو میخواستم.
                افکار هر انسان میانگین افکار پنج نفری است که بیشتر وقت خود را با آنها میگذراند خود را در محاصره افراد موفق قرار دهیم

نظر

نوشته اصلي بوسيله "Pejman" نمايش پست
                  سلام بله من ساعت دقیقشو میخواستم.
                  کسی نمیدونه یعنی؟؟! لطفا اگه میدونین بهم بگین. متشکرم.

نظر

سلام از دوستایی که مطالب کنکوری خوبی دارن خواهش دارم اینجا بذارن برای اونایی که امثال تصمیم به خوندن برای کنکور دکترای شیمی آلی دارن ...

همچنین از اونایی که تجربه کنکور دکترا رو دارن ... من میخوام شروع کنم ولی نمیدونم از کجا واقعیتش یکم گیجم یه چیزی که هست میخوام از پایه شیمی شروع کنم و از طرفی میترسم عقب بمونم ... و تا اون موعد مقرر مطالعه رو تموم نکنم

نظر

نوشته اصلي بوسيله *breath* نمايش پست
                      سلام از دوستایی که مطالب کنکوری خوبی دارن خواهش دارم اینجا بذارن برای اونایی که امثال تصمیم به خوندن برای کنکور دکترای شیمی آلی دارن ...

همچنین از اونایی که تجربه کنکور دکترا رو دارن ... من میخوام شروع کنم ولی نمیدونم از کجا واقعیتش یکم گیجم یه چیزی که هست میخوام از پایه شیمی شروع کنم و از طرفی میترسم عقب بمونم ... و تا اون موعد مقرر مطالعه رو تموم نکنم
                      کنکور دکتری شیمی آلی به دو صورت آزمون دانشگاههای سراسری و آزمون دانشگاه آزاد در سراسر کشور برگزار می گردد
                      که آزمون های دانشگاه سراسری که از سال ۱۳۹۰ بصورت کشوری برگزار می گردد شامل ۴۵ تست است که
                      مباحث شیمی آلی پیشرفته، طیف سنجی و سنتز را در بر می­گیرد. در آزمون دانشگاه آزاد معمولا سوالات بصورت تشریحی می باشد
                      که امسال برخلاف سالهای گذشته سوالات ۴ گزینه ای برگزار گردید و احتمالا امسال نیز تستی برگزار گردد.
                      شیمی آلی پیشرفته : منبع اصلی برای این درس کتاب شیمی آلی پیشرفته کری جلد اولstructure and mechanism می باشد که در اکثر دانشگاههای کشور تدریس می گردد. فصول مهم و مورد نیاز برای آزمون دکتری فصول ۲-۷ و ۱۱ شیمی آلی پیشرفته کری جلد اول باشد که البته از سایر فصول نیز نباید غافل گردید ولی فصول ذکر شده از اهمیت بالاتری برخوردار می باشد.
                      برای داوطلبانی که پایه علمی ضعیفی دارند حتما توصیه می گردد که شیمی آلی ۱و۲ و۳ را برای یادآوری مطالب مرور کنند که بهترین مرجع برای این دروس، کتاب ولهارد یا موریسون بوید و همچنین جزوه دکتر اسلامی می باشد
                      طیف سنجی : کتاب پایه دانشگاهی برای این درس کتاب سیلور اشتاین که شامل مباحثIR ،UV ،MASS و NMR می باشد و درسطح کارشناسی ارشد و دکترا کتاب فریبولین ( NMR پیشرفته دوبعدی ) مناسب است که به علت مطالب سنگین این کتاب برای دوستانی که آشنایی زیادی به NMR دوبعدی ندارند این کتاب توصیه نمی گردد.
                      سنتز : بهترین منابع مطالعاتی برای سنتز کتاب شیمی آلی پیشرفته کری جلد دوم Reaction and synthesis و سنتز به روش گسستن استوارت وارن می باشد.
                      به داوطلبان آزمون دکتری ۹۳ پیشنهاد می گردد به علت تعداد بالای سوالات پایه ابتدا مرور کاملی از مطالب کارشناسی ( شیمی الی ۱،۲،۳) و کاربرد طیف سنجی داشته باشند و سپس با مطالعه شیمی آلی پیشرفته کری جلد ۱و۲ و همچنین NMR دوبعدی (کتاب فریبولین) درصد قابل توجهی را به خود اختصاص دهند.
                      منبع:http://www.chemdep.com

نظر

سلام دوستان.
                        کسی اطلاع داره برای انتخاب دانشگاه دکتری شیمی آلی وضعیت رتبه ها برای هر دانشگاه چطوریه؟

isochem.blogfa.com

نظر

Working...
                        X